Menüü
Ostukorv

KÜÜNLAD

KÜÜNLAD

Küünlad on rituaali- ja maagiaesemed. Küünlaid on imelihtne kasutada, need on igaüks oma erilise väega ja need annavad sulle võimaluse tuua oma ellu erinevaid energiaid. Küünlad on väga nõiduslikud, küünlaleek puhastab ümbritsevaid energiaid ja erinevatest taimeõlidest valmistatud küünlad on veelgi ainulaadsema väega. Loe kindlasti iga erineva küünla kohta, et mõista nende kasulikke omadusi ja saada aru, milline küünal võiks sind abistada.

Küünlad on üks lihtsamaid maagia tegemise viise ja enamus rituaalid/maagiad on seotud just küünaldega. Seega võid väga tihti leida erinevatest nõiduslikest rituaalide/maagiate retseptidest, et selle valmistamisel läheb küünalt vaja.

Küünlad aitavad sinu mõtetel, sõnumitel ja erinevatel nõiduslikel tegevustel täituda. Kui sa põletad kodus küünalt selleks, et saada enda ellu teatud küünla energiat, siis palun ära puhu küünalt mitte kunagi kustu. Alati lükka põlev ots vaha sisse kustu või kustuta see küünlakustutajaga. Seda sellepärast, et maagia ja selle vägi ei saaks tühistatud. Küünalde puhumine tühistab selle energia, mis küünal andma pidi. Küünlaid tuleb alati panna põlema tikuga, et nende vägi oleks võimalikult võimas. 

5D-ENERGIA küünal sisaldab suhkrut ja kohvi, mis avavad küünlamaagias energiavoo, mis aktiveerib sind 5D-energiat vastu võtma. Mis tähendab seda, et selle küünlaga on sul võimalik mediteerida ja luua enda kodus spirituaalselt soodsat atmosfääri energiataseme tõstmiseks. Põleta sed..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnatud väeese, mida on rituaalides kasutatud juba üle 5000 aasta. Aaloe kohta saad lähemalt lugeda minu artiklist, mille leiad SIIT.Kui külastad La Tene b..
10.90€
Maksudeta:8.93€
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsemaid puuvilju terves maailmas, mida inimesed armastavad. Selles on olemas energiad, mis on meile kõigile kasulikud ja vajalikud. See võib o..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ARMASTUSE küünal
Enim müüdud
Tooteid on piiratud koguses.ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale vägagi konkreetse energia. Sellise energia, mis toob armastust ja aitab armastusega seotud probleeme lahendada. Kõikidel nendel taim..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ARMASTUSESOOVIDE küünal aitab sinu ellu kutsuda armastust, manifesteerida armastusesoove ja neid teele saata. See küünal loob sinu ümber ja koju hea energia, mis aktiveerib armastuseenergiate kasvamise ja aitab lahendada armastusega seotud probleeme. Sellele küünlale annab mahemagus..
10.90€
Maksudeta:8.93€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks enim kättesaadavaid, lihtsamini kasvatavaid ja võimsamaid rituaalitaimi. Mulle endale meeldivad lihtsad taimed kodupuhastuse-maagiates ka..
10.90€
Maksudeta:8.93€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi omadusi kätte kaasa. Boswellia puu kasvab peamiselt Aafrikas ja Indias. Boswelliat on kasutatud tuhandeid aastaid, et valmistada tervendavaid s..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GRANADILL ehk passion on üks väga lummav ja sensatsioone tekitav, imeilusa lille vili. Grandilliessentsist valmistatud küünal kannab edasi seda, mis on sellel taime energial meile anda. Granadilliküünal on väga kaasahaarava aroomiga ja meeliäratava toimega. Granadill..
10.90€
Maksudeta:8.93€
INGLITE küünal kannab endaga kaasas Inglitega kontakteerumiseks sobilikku energiat ja selle küünla põletamise vägi aitab sul Inglitega ühendust saada. Lisaks omab Ingliküünal väga rahustavat energiat. See on küünal, mille vägi rahustab, maandab stressi ja toob visioone.- ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest tuleb välja veelgi erilisem vägi. Apelsin on seotud positiivse ning küllusliku energiaga. Ingver koos Apelsiniga aitab puhastada majapidamise..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KALLA imeline rituaaliküünal sümboliseerib ilu, võlu ja taassündi. Selle imelise lilleekstraktiga valmistatud küünalt põleta selleks, et luua enda ümber romantiline atmosfäär. Selle küünla põletamisega aktiveerid sa end võtma elu kergemalt ja helgemalt. Suudad keskenduda sellele, mis on hea ning pos..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KANEEL küünal
Enim müüdud
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Kaneeliküünla põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab armastuseenergiat ja soovi seda jagada. Lisaks Kaneeli armastusega seotud toimetele on see ülihea külluseenergia tõstja. Kaneelile on omane oskus ja ise..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Tooted 1 kuni 12, kokku 44 tootest (4 lehekülge)
KÜÜNLAD, VÄEESEMED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.