55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

KÜÜNLAD


Küünlad on rituaali- ja maagiaesemed. Küünlaid on imelihtne kasutada, need on igaüks oma erilise väega ja need annavad sulle võimaluse tuua oma ellu erinevaid energiaid. Küünlad on väga nõiduslikud, küünlaleek puhastab ümbritsevaid energiaid ja erinevatest taimeõlidest valmistatud küünlad on veelgi ainulaadsema väega. Loe kindlasti iga erineva küünla kohta, et mõista nende kasulikke omadusi ja saada aru, milline küünal võiks sind abistada.


Küünlad on üks lihtsamaid maagia tegemise viise ja enamus rituaalid/maagiad on seotud just küünaldega. Seega võid väga tihti leida erinevatest nõiduslikest rituaalide/maagiate retseptidest, et selle valmistamisel läheb küünalt vaja.


Küünlad aitavad sinu mõtetel, sõnumitel ja erinevatel nõiduslikel tegevustel täituda. Kui sa põletad kodus küünalt selleks, et saada enda ellu teatud küünla energiat, siis palun ära puhu küünalt mitte kunagi kustu. Alati lükka põlev ots vaha sisse kustu või kustuta see küünlakustutajaga. Seda sellepärast, et maagia ja selle vägi ei saaks tühistatud. Küünalde puhumine tühistab selle energia, mis küünal andma pidi. Küünlaid tuleb alati panna põlema tikuga, et nende vägi oleks võimalikult võimas. AALOE rituaali- & maagiaküünal

8.90€

APELSIN rituaali- & maagiaküünal

8.90€

ARMASTUSE rituaali- & maagiaküünal

8.90€

BASIILIK rituaali- & maagiaküünal

8.90€

BOSWELLIA PUU rituaali- & maagiaküünal

8.90€

GRANADILL rituaali- & maagiaküünal

8.90€

HELESININE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL

7.90€

INGVER JA APELSIN rituaali- & maagiaküünal

8.90€

KANEEL rituaali- & maagiaküünal

8.90€

KOHVI rituaali- & maagiaküünal

8.90€

KUUSK rituaali- & maagiaküünal

8.90€

LAVENDEL rituaali- & maagiaküünal

8.90€

MAGNOOLIA rituaali- & maagiaküünal

8.90€

MÄND rituaali- & maagiaküünal

8.90€

MUST PIPAR rituaali- & maagiaküünal

8.90€

KÜÜNLAD, VÄEESEMED
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja