Menüü
Ostukorv

GEOODID

GEOODID
 
AHHAAT geood AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka R..
14.90€
Maksudeta:12.21€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaad..
6.00€
Maksudeta:4.92€
Kingi üks geoodidest oma armsamale, sõbrale või kallile inimesele ning jäta teine endale, et hoida teievahelisi häid suhteid. Romantilist sideme hoidmiseks kingi geood kallimale koos Roosa Kvartsiga. Need AHHAAT geoodid on müügis komplektina ehk 2 geoodi paaris. Kõik paarid näevad erinevad..
32.00€
Maksudeta:26.23€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    Ahhaat geoodi karbi sisse mahub äärmisel juhul väike sõrmus või ehe. AHHAAT on oma mi..
49.30€
Maksudeta:40.41€
AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geood
AINUEKSEMPLAR
Tegemist on äärmiselt eksklusiivse kristalliga.AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geoodi kooslus on selgeltnägemist aktiveeriva toimega, suurendades telepaatiliste ja teiste spirituaalset võimete edenemist. Soovitan seda ainueksemplari sulle, kui soovid enda võimeid arendada.AKVAMARIIN terv..
1 299.00€
Maksudeta:1 064.75€
AMETÜST geood AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete em..
18.00€
Maksudeta:14.75€
AMETÜST geood AMETÜST geood
AINUEKSEMPLAR
 AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Amet..
390.00€
Maksudeta:319.67€
AMETÜST geood
AINUEKSEMPLAR
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti l..
390.00€
Maksudeta:319.67€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete em..
159.90€
Maksudeta:131.07€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, mis on pildil. Kõik geoodid on Maa ise loonud. APOFÜLLIIT on teada tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastusekristall. Apofülliit o..
19.00€
Maksudeta:15.57€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.ARAGONIIT GEOOD ehk Aragoniit Tähtkristall on tipuline kristall, mis meenutab tähte. Aragoniit..
31.90€
Maksudeta:26.15€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi k..
61.20€
Maksudeta:50.16€
Tooted 1 kuni 12, kokku 32 tootest (3 lehekülge)
GEOODID, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.