Menüü
Ostukorv

GEOODID

GEOODID
 
AHHAAT geood AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka R..
10.40€
Maksudeta:8.67€
Kingi üks geoodidest oma armsamale, sõbrale või kallile inimesele ning jäta teine endale, et hoida teievahelisi häid suhteid. Romantilist sideme hoidmiseks kingi geood kallimale koos Roosa Kvartsiga. Need AHHAAT geoodid on müügis komplektina ehk 2 geoodi paaris. Kõik paarid näevad erinevad..
32.00€
Maksudeta:26.67€
AHHAAT geoodid on kõik unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja nendest, mis on pildidel. Kõik geoodid on Maa ise loonud. Geoodide värvus varieerub alates beežist siniseni kuni tumehalli toonini välja. AHHAAT on oma mineraaliom..
20.90€
Maksudeta:17.42€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    Ahhaat geoodi karbi sisse mahub äärmisel juhul väike sõrmus või ehe. AHHAAT on oma mi..
49.30€
Maksudeta:41.08€
AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geood
AINUEKSEMPLAR
Tegemist on äärmiselt eksklusiivse kristalliga.AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geoodi kooslus on selgeltnägemist aktiveeriva toimega, suurendades telepaatiliste ja teiste spirituaalset võimete edenemist. Soovitan seda ainueksemplari sulle, kui soovid enda võimeid arendada.AKVAMARIIN terv..
1 299.00€
Maksudeta:1 082.50€
AMETÜST geood AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantaks..
15.00€
Maksudeta:12.50€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantaks..
159.90€
Maksudeta:133.25€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, mis on pildil. Kõik geoodid on Maa ise loonud.          APOFÜLLIIT on teada tuntud meditatsiooni, Inglite ja ..
9.80€
Maksudeta:8.17€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.ARAGONIIT GEOOD ehk Aragoniit Tähtkristall on tipuline kristall, mis meenutab tähte. Aragoniit..
6.50€
Maksudeta:5.42€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi k..
51.20€
Maksudeta:42.67€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elem..
22.50€
Maksudeta:18.75€
KÕRBEROOS geood KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud Maa ise. Kõrberoos on pärit enamjaolt Sahara kõrbest, kuid seda leidub ka Mehhiko ja USA Edela piirkonna kõrbeosas. Kõrberoos..
2.20€
Maksudeta:1.83€
Tooted 1 kuni 12, kokku 31 tootest (3 lehekülge)
GEOODID, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.