Menüü
Ostukorv

NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA viiruk (ca 9 tk pakis)

NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA viiruk (ca 9 tk pakis) VÄEESEMED
NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA viiruk (ca 9 tk pakis) VÄEESEMED
NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA viiruk (ca 9 tk pakis) VÄEESEMED
NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA viiruk (ca 9 tk pakis) VÄEESEMED
NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA viiruk (ca 9 tk pakis)
5.50€
Maksudeta: 4.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA viiruk (ca 9 tk pakis)

NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA on Araabiamaade traditsiooniline viiruk, mis koosneb agaripuu eksklusiivsest õlist. See viiruk äratab üles luksusliku energia, mis suurendab sinu oskust näha ilu, võlu, olla loominguline, sensuaalne ning inspireeritud. Noor Oudi viirukid nagu näiteks ka Noor Oudi Topaas viiruk on kõik suurepärased energiatervendajad ja meelt tervendava aroomiga.

Põleta viirukit, et suurendada tingimusteta armastust teiste inimeste ja iseenda suhtes. See avab sinu silmad nägemaks elu võlu ja ilu. Põleta seda, et muuta iseennast atraktiivsemaks. Viiruk aitab luua magnetlise külgetõmbe naistele, kes soovivad leida endale kaaslast. Seega vallalistele on see viiruk eriti kasulik. Viirukit on hea põletada kui soovid üleüldist tähelepanu iseenda suunas ligi kutsuda, luues tähelepanu magneti, mis kutsub ligi inimesi tänu sinu võlule.

Kodupuhastuseks kasuta Noor Oudi viirukit, et parandada enda koduenergiat. See aitab olla sul rohkem rahul sellega, mis sinu elus on. Viiruk aitab nautida sul enda kodukeskkonda. Põleta seda külaliste kohaloleku ajal kui soovid, et nad tunneksid end sinu kodus teretulnuna. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:9.08€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
24.20€
Maksudeta:20.17€
PRUUN ARAGONIIT alus (D)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR!PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Marokost ja Mehhikost. Pruuni Aragoniidi peamiseks toimeks on energiate maandamine..
145.00€
Maksudeta:120.83€
PRUUN ARAGONIIT alus (E)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR!PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Marokost ja Mehhikost. Pruuni Aragoniidi peamiseks toimeks on energiate maandamine..
145.00€
Maksudeta:120.83€
MYSTIC TEMPLE ehk HINGELINE ARENG on India traditsiooniline viiruk, mille eesmärk on aidata sul spirituaalselt kasvatada. See on hingelist..
5.10€
Maksudeta:4.25€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
9.38€ 12.50€
Maksudeta:7.81€
MAHARANI DREAM ehk ÜLIM ARMASTUS on India traditsiooniline armastuseviiruk, mille koostises on hõrku jasmiini ja mahedat roosi. Selle vi..
5.90€
Maksudeta:4.92€
MAY CHANG on eksootiline eeterlik õli, mille taime algne kasvukoht pärineb Hiinas ja Lõuna-Aasias. Sellele taimele tekivad piprataolised viljad..
9.70€
Maksudeta:8.08€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud..
16.30€
Maksudeta:13.58€
NAG CHAMPA toob armastuseenergiat, muudab atmosfääri armastusväärsemaks, sensuaalsemaks, romantilisemaks ja rõõmsameelse..
4.90€
Maksudeta:4.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.