Kuu on Maa kaaslane ja iga element, mis meie ümber on, on loodud põhjusega. Kuu mõjutab meie Maad, meie inimesi, loodust ja siin olevaid emotsioone kõige enam. Sellel on tohutu vägi meie üle, sina saad olla aga tark ja mõista, kuidas mõni Kuu faas sulle energiat annab ning milliseid võimalusi loob. Kui sa oled selle enda jaoks selgeks saanud, siis sul on imelihtne edasi liikuda ja teadlikult käituda näiteks Täiskuu loomise päeval või hoopis Noore Kuu loomise päeval.

Täiskuu loob end siis, kui Kuu on Päikese suhtes täpselt teisel pool Maad ehk Kuu on ühel pool ja Päike teisel pool Maad. Tegelikult mõjutavad aga kõik planeedid meie Maa energiat, aga Kuul on veel eriline jõud, mis mõjutab meid igapäevaselt.

Kuu sümboliseerib mõistust, emotsioone, mõtteid, tundeid, armastust, suhtlemist, unistusi ja spirituaalsust. Kuu mõjutab meie tundeid, meie unistuste täitumisi ja aitab meil tuua enda ellu palju head või halba. Jah täpselt, see võib ka halba tuua, mis tähendab seda, et kui sa käitud näiteks Täiskuu ajal enda suhtes kahjustavalt, võid sa tekitada enda ellu nii mõndagi halba järgmiseks kuuks või pikemakski perioodiks. Samas saab Täiskuud kasutada kui unistuste täitmise allikat ja muuta enda elu ilusamaks.

Kuu on antud meile kui lisavägi, mida sa saad enda jaoks kasutada ja sellepärast ma soovitan kõigil jälgida, millal on kuu loomised ning kuidas need sind sellel korral mõjutavad. Kuufaaside kalendri leiad SIIT.

Täiskuul on oma konkreetne vägi, mille see annab sulle edasi igal korral, kui see end loob, aga igal Täiskuul on ka teine vägi, mis on igal korral erinev. See on ka põhjus, miks ma iga Täiskuu väest pikemalt kirjutan, sest see vägi sõltub alati kõikidest teistest astroloogilistest näitajatest.

MIDA TÄISKUU ANNAB VÕI MIDA ÄRA VÕTAB?

Täiskuu annab väe, aga jäta meelde, et sellel päeval peaksid sa eriliselt vaatama, kuidas sa suhtud iseendasse, teistesse, milliseid emotsioone välja annad ja milliseid mõtteid mõtled. Täiskuu on aeg, kus sinu emotsioonid saadetakse teele, seetõttu olgu need ikka head.

Täiskuu vägi on maksimaalne sellel päeval, kui see end loob ehk sellel kuupäeval, mille ma tavaliselt kirja panen. Aga Täiskuu mõjub veel kaks päeva enne ja kaks päeva peale Täiskuu loomist, seega on Täiskuu maksimaalne periood viis päeva. Seega on aega teha Täiskuurituaale samuti nendel viiel päeval.

- Täiskuu ajal on kõik emotsioonid võimendatud, nii head kui halvad.

- Võib juhtuda palju liiklusõnnetusi, esineda agressiooni, tundepuhanguid. Sa võid näha ülimalt võimsaid unenägusid, nii heas kui halvas mõttes.

- Täiskuu annab võimaluse näha prohvetlikke visioone, kuna Inglid on avatud kõnelema. Seega on hea sellel perioodil puhastada/laadida ning täiendada enda Inglikristalle, et saada Täiskuu ajal veelgi võimsamaid ettekuulutusi iseenda kohta.

- Sellel ajal on kõik tunded maksimaalsed ehk kõik emotsioonid tuuakse lagedale. Sellepärast võib sellel päeval kogeda ka ebameeldivaid tundepuhanguid. Et seda vältida, pead sa ise olema sellel päeval äärmiselt positiivne ning lootusrikas, et Täiskuu saaks tundepuhangud muuta armastuse emotsiooniks.

MIKS INIMESED TUNNEVAD TÄISKUUD ERINEVALT, ÜHED HÄSTI, TEISED HALVASTI?

See kõik sõltub sellest, kui spirituaalne sa oled või kui puhas ning tugev on sinu Aura. Mida spirituaalsem on sinu hing, mida rohkem sa tegeled iseenda Aura tugevaks loomise ja intuitsiooni arendamisega, seda rohkem sa oled avatud Täiskuu positiivse väe saamisele. Mida nõrgem on inimese energeetika, seda negatiivsemalt ta võtab Täiskuu väge vastu ehk tal tekivad unehäired, kurbus, negatiivsus ja nii edasi. Seega on põhjust enda spirituaalsust suurendada ja luua endale võimas energeetiline kaitsekilp.

MIDA SA VÕIKSID TÄISKUU LOOMISE PÄEVAL TEHA?

Täiskuu on aeg, kus ma soovitan kõikidel inimestel teha enda kodu korda, seda nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes ehk puhastada koduaurat energeetiliselt. Nii saad sa lahti negatiivsest energiast, mis on kogunenud sinu koju viimase kuu aja jooksul. Kui sa ei ole varem enda kodu üldse energeetiliselt puhastanud, siis on seal negatiivsust kuhjaga ja iga järgnev puhastuskuur aitab sellest lahti saada.

Miks tuleb kodu energeetikat puhastada?

Kuna sinu kodul ei ole naturaalset oskust enda energiat vahetada, siis oled sina see, kes peab seda erinevate elementidega tegema. Seda selleks, et majas ei oleks riidusid, ebaõnne, suhtedraamat, materiaalseid probleeme jne.

Kuidas enda kodu puhastada?

Esmalt tuleb teha kodu korda füüsiliselt, panna asjad kappides korda, parandada vanad asjad, viia välja asjad, mida sa enda koju enam ei soovi, kasta ja korrastada toataimed, pesta aknad ja teha kõik puhtaks. Kodu energia saab liikuda, kui kodu on korras. Kui kõik on korda seatud, siis saad hakata oma kodule tegema energeetilist puhastuskuuri või tegeled sellega juba koristamise ajal.

Energeetiline puhastus eeldab seda, et sa teeksid enda kodule ringi peale Salvei rituaalitaime suitsuga. Selleks aseta tuppa põlema valge küünal, kui puhastad Salveiga ruumi. Salveil on oskus vabastada kodu energeetikast kõik negatiivne, ja hea asi on ka see, et Salveiga kodu puhastades puhastub ka sinu enda energia.

Peale Salveitõrviku kasutamist tuleb erinevates tubades kasutada viirukeid. Viiruk vali välja selle järgi, milline on selle viiruki toime, olen kõik kirjutanud iga viiruki juurde. Näiteks sobib Kaneeliviiruk ideaalselt neile, kes soovivad puhastada enda armastusekristalle või kodu Lõunapoolset nurka. Viirukid aitavad tuua välja negatiivse energia, et küünlaleek saaks seda kodust välja puhastada. See on ka põhjus, miks tasub küünlaid koos viirukitega põletada.

Põleta näiteks Patšuliviirukit enda loodud Külluse nurgas või enda kodu Kagu nurgas, et puhastada ebaõnne tekitav energia materiaalsete asjade suhtes jne.

Puhasta enda kristallid!

Võta enda erinevad kristallikomplektid, lase need voolava vee alt läbi, sea kristallide juurde suitsema õige viiruk ehk armastusekristallide juures kasuta armastuseviirukit ehk Roosi, Vaniljet, Kaneeli jne. Inglikristallide juures kasuta Sandlipuud või hoopis Kanepit. Hoia nende juures ka õiget tooni küünalt ehk armastusekristallide juures punast värvi, Inglikristallide juures sinist või valget küünalt. Nii sinu kristallid puhastuvad. Seejärel hoia sedasama kristallikomplekti terve öö aknalaual või vii need õue Kuu kätte laadima. Järgmisel hommikul aseta tagasi õigesse kohta ja sinu kristallide puhastuskuur ongi edukalt läbitud.

Ehteid lae õigete geoodide peal või geood-küünlaalusel ning puhasta samuti viiruki ja küünlaga. Ehteid ei pesta vee all.

Kõige võimsamateks kodu puhastuselementideks Täiskuu ajal on kristallidest valmistatud küünlaalused, soovitan Täiskuu ajal täita kõik küünlaalused valgete küünaldega, et need saaksid edastada oma positiivset väge sinu kodu energiasse. Küünlaalused on ühed võimsamad elemendid ja seda on ka kristallpüramiidid. Püramiide ja küünlaaluseid ei pea eraldi puhastama, piisab vaid igakuisest Salveiga kodupuhastamisest. Püramiidid annavad Täiskuu ajal sinu koju eriti võimsat energiat.

Kasta Täiskuu ajal enda toataimi kristallveega, et aktiveerida neid koduenergiat puhastama, kaitsma või armastust tooma. Igal taimel on oma eriline vägi, mida see annab sinu kodule.

Täiskuu ajal kanna vastavalt Täiskuule õigeid kristalle, selleks soovitan lugeda minu erinevaid artikleid Täiskuust, kus seletan lahti, mis see Kuu loomine meile annab. Soovitan teha ka rituaale ja kui sa ei leia enda jaoks midagi spetsiaalset, siis tee kindlasti puhastusrituaali.

KONTROLLI OMA EMOTSIOONE JA SOOVI ENDA ELLU HEAD

Täiskuu on periood, kus sinu emotsioone võimendatakse mitmekordselt, seega on sul endal hästi tähtis kontrollida, mida sa sellel ajal mõtled. Soovmõtlemine on võimendatud nii heas kui ka halvas võtmes. See tähendab seda, et kui sa keskendud sellel ajal millelegi väga heale ja suunad enda mõtted positiivseks, siis suure tõenäosusega nii ka juhtub. See on ka põhjus, miks Täiskuu ajal tehakse väga palju erinevaid rituaale.

Imelist Täiskuud kõigile, võtke sellest maksimum!

Tene Laul