Kuu on Maa kaaslane ja iga element, mis meie ümber on, need elemendid on loodud põhjusega. Kuu mõjutab meie Maad, meie inimesi, loodust ja siin olevaid emotsioone kõige enam. Sellel on tohutu vägi meie üle, sina saad olla aga tark ja mõista, kuidas mõni Kuu faas sulle energiat annab ning milliseid võimalusi loob. Kui sa oled selle enda jaoks selgeks saanud, siis sul on imelihtne edasi liikuda ja teadlikult käituda näiteks Täiskuu loomise päeval või hoopis Noore Kuu loomise päeval.

Täiskuu loob end siis, kui Kuu on Päikese suhtes täpselt teisel pool Maad ehk Kuu on ühel pool ja Päike teisel pool Maad. Tegelikult mõjutavad aga kõik planeedid meie Maa energiat, aga Kuul on veel eriline jõud, mis mõjutab meid igapäevaselt.

Kuu sümboliseerib mõistust, emotsioone, mõtteid, tundeid, armastust, suhtlemist, unistusi ja spirituaalsust. Kuu mõjutab meie tundeid, meie unistuste täitumisi ja aitab meil läbi selle enda ellu palju head või halba tuua. Jah täpselt, see võib ka halba tuua, mis tähendab seda, et kui sa näiteks Täiskuu ajal käitud endale kahjustavalt, võid sa nii mõndagi halba enda ellu järgmiseks kuuks või pikemakski perioodiks kaasa tõmmata. Samas saab Täiskuud kasutada, kui unistuste täitmise allikat ja sellega saad enda elu ilusamaks muuta.

Kuu on antud meile kui lisavägi, mida siis sa saaksid enda jaoks kasutada ja sellepärast ma soovitan kõigil jälgida, millal on kuu loomised ning kuidas need sellel korral sind mõjutavad.

Täiskuul on oma konkreetne vägi, mille see igal korral sulle edasi annab, kui see end loob, aga igal Täiskuul on ka enda eriline suund, mis on igal korral erinev. See on ka põhjus, miks ma iga kuu Täiskuu väest pikemalt kirjutan, kuna sellel on alati oma "eriline" lisavägi kaasa antud, mis siis sõltub kõikidest teistest astroloogilistest näitajatest.

MIDA TÄISKUU ANNAB VÕI MIDA TÄISKUU ÄRA VÕTAB

Täiskuu annab väe, aga jäta meelde, et sellel päeval sa peaksid eriliselt vaatama, kuidas sa suhtud iseendasse, teistesse, milliseid emotsioone välja annad ja milliseid mõtteid mõtled. See on aeg, kus sinu emotsioonid saadetakse teele, olgu siis need ikka head.

Täiskuu vägi on maksimaalne sellel päeval, kui see loob ehk sellel kuupäeval, mille ma tavaliselt kirja panen. Aga Täiskuu mõjub kaks päeva enne seda ja kaks päeva peale Täiskuu loomist ka, seega on viis päeva see maksimaalne periood, kus siis see võimas energia liigub meie ümber. Seega tegelikult on aega rituaale teha samuti nendel viiel päeval.

- Täiskuu ajal on kõik emotsioonid võimendatud, nii head kui halvad.

- Võib juhtuda palju liiklusõnnetusi, agressiooni, tunde puhanguid ja ülimalt võimsaid unenägusi, nii heas kui halvas mõttes.

- Täiskuu annab võimaluse näha prohvetlikke visioone, kuna Inglid on avatud kõnelema. Seega on hea sellel perioodil enda ingli kristalle puhastada/laadida ning täiendada, et Täiskuu ajal veelgi võimsamaid ettekuulutusi iseenda kohta saada.

- Sellel ajal on tundeelus kõik maksimaalne ehk kõik emotsioonid tuuakse lagedale ja sellepärast võib sellel päeval kogeda ka ebameeldivaid tundepuhanguid. Et seda vältida, pead sa ise sellel päeval äärmiselt positiivne ning lootusrikas olemas, et Täiskuu saaks tundepuhangud muuta armastuse emotsiooniks.

Miks erinevad inimesed kogevad Täiskuud erinevalt, ühed hästi, teised halvasti ?

See kõik sõltub sellest, kui spirituaalne sa oled või kui puhas ning tugev on sinu Aura. Mida spirituaalsem on hing, mida rohkem sa tegeled iseenda Aura tugevaks loomise ja intuitsiooni arendamisega, seda rohkem sa oled avatud Täiskuu positiivse väe omastamisele. Mida ebastabiilsem on inimese energeetika, seda negatiivsemalt ta võtab Täiskuu väge ehk tekivad unehäired, kurbus, negatiivsus ja nii edasi. Seega järjekordne põhjus enda spirituaalsust suurendada ja endale võimas energeetiline kaitsekilp luua.

MIDA VÕIKSID TÄISKUU LOOMISE PÄEVAL TEHA

Täiskuu on aeg, kus ma soovitan kõikidel inimestel enda kodu korda teha nii füüsilises mõttes, kui ka emotsionaalses mõttes ehk puhastada energeetiliselt kodu Aurat. Seda sellepärast, et saada lahti negatiivsest energiast, mis on kogunenud sinu koju viimase kuu aja jooksul. Kui sa ei ole varem üldse puhastanud energeetiliselt enda kodu, siis seda negatiivsust on seal kuhjaga ja iga järgnev puhastuskuur aitab sellest vanast jamast lahti saada.

Miks tuleb kodu energeetikat puhastada ? Sinu kodul ei ole naturaalset oskust enda energiat vahetada, siis oled sina see, kes peab seda tegema erinevate elementidega. Seda selleks, et ei oleks majas riidusid, ebaõnne, suhte draamat, materiaalseid probleeme jne.

Kuidas enda kodu puhastada ? Esmalt tuleb kodu puht füüsiliselt korda teha, asjad kappides korda seada, vanad asjad ära parandada, asjad majast välja viia, mida sa enda koju enam ei soovi, toataimed korda teha ning need ära kasta, aknad pesta ja üleüldiselt kõik puhtaks teha. Kodu energia saab liikuda, kui see kodu on korras ja seejärel, kui on korda kõik seatud, siis saad energeetilist puhastuskuuri enda kodule tegema hakata või siis tegeled sellega juba koristamisega samaaegselt.

Energeetiline puhastus eeldab seda, et sa teeksid enda kodule ringi peale Salvei rituaalitaime suitsuga. Selleks aseta sinna ruumi valge küünal põlema, kui lased Salveid ruumi puhastada. Salveil on oskus kõik negatiivne vabastada kodu energeetikast ja hea asi on ka see, et kui sa Salveiga kodu puhastad, siis puhastub ka sinu enda energia.

Peale Salvei kasutamise tuleb erinevaid viirukeid põletada erinevates tubades ja kohtades. Viirukit vali selle toime järgi, näiteks Kaneeli viiruk sobib ideaalselt neile, kes soovivad enda armastuse kristalle või kodu Lõuna poolset nurka puhastada. Viirukid aitavad negatiivse energia välja tuua, et küünla leek saaks seda kodust välja puhastada. See on ka põhjus, miks küünlaid tuleb alati viirukitega koos põletada.

Põleta näiteks Patšuli viirukit enda loodud Külluse nurgas või enda kodu Kagu nurgas, et puhastada ebaõnne tekitav energia materiaalsete asjade suhtes jne.

Puhasta enda kristallid! Võta enda erinevad kristallide komplektid, lase voolava vee alt läbi need, hoida õiget viirukit (armastuse kristallide juures armastuse viirukit ehk Roosi, Vaniljet, Kaneeli jne. Ingli kristallide juures Muskust, Sandlipuud või hoopis Kanepit), hoia nende juures ka õiget tooni küünalt (armastuse kristallide juures punast värvi, Ingli kristallide juures sinist või valget ja nii edasi) ning lase kristallidel puhastuda. Seejärel hoia seda sama kristallide komplekti terve öö aknalaual või vii need õue Kuu kätte laadima. Järgmisel hommikul aseta tagasi õigesse kohta ja sinu kristallide puhastuskuur ongi edukalt läbitud.

Soovitan läbi lugeda selle artikli, kus ma räägin TÄISKUUL KRISTALLIDE PUHASTAMISEST KÜÜNALDE JA VIIRUKITEGA.
 
Ehteid lae õigete geoodide peal või geood küünlaaluse peal ning puhasta samuti viiruki ja küünlaga. Ehteid ei pesta üldiselt vee all.

Kõige võimsamatest kodu puhastus elementideks on Täiskuu ajal sinu kristallidest valmistatud küünlaalused, soovitan Täiskuu ajal kõik küünlaalused valgete küünaldega täita, et need saaksid oma positiivset väge sinu kodu energiasse edastada. Küünlaalused on ühed võimsamad elemendid ja seda sama on ka kristall-püramiidid. Püramiidid ja küünlaalused, neid ei pea eraldi puhastama, piisab vaid igakuisest Salveiga kodu üle tegemisest. Püramiidid annavad eriti võimsalt Täiskuu ajal koju energiat.

Kasta Täiskuu ajal enda koduseid taimi kristallveega, et neid aktiveerida kodu energiat puhastama, kaitsma või armastust tooma. Igal taimel on oma eriline vägi, mida see siis sinu kodule edastab.

Täiskuu ajal kanna vastavalt Täiskuule õigeid kristalle, selleks aga soovitan lugeda lihtsalt Täiskuu artikleid, kus ma siis lahti seletan, mis see Kuu loomine meile annab. Samas soovitan teha ka rituaale ja kui midagi spetsiaalselt enda jaoks ei leita, siis puhastusrituaal tuleb kindlasti ära teha.

KONTROLLI OMA EMOTSIOONE JA SOOVI HEAD ENDA ELLU

Täiskuu aeg on periood, kus sinu emotsioonid võimendatakse mitmekordselt, seega on hästi tähtis sul ise kontrollida, mida sa sellel ajal mõtled. Soovmõtlemine on võimendatud nii heas kui ka halvas võtmes. See tähendab seda, et kui sa keskendud millelegi väga heale sellel ajal ja suunad enda mõtted positiivseks, siis suure tõenäoususega nii ka juhtub. See on ka põhjus, miks Täiskuu ajal väga palju erinevaid rituaale ning maagiaid ellu viiakse.