Menüü
Ostukorv

RITUAALID & MAAGIA RSS Feed

13 sept ISIKLIK RAHAÕNNEMAAGIA
0 19417
Sul endal on võimalik rahaõnneenergiaid võimendada ja küllust õitsema seada. Selleks saad teha maagiat, mis aitab rahaõnne sinu ellu kutsuda. Rahaõnnemaagia jaoks läheb sul vaja erinevaid spirituaalseid esemeid, mis juba sisaldavad külluse-, õnne-, jõukuse- ja rikkuseenergiaid. Nende õige käsitlemi..
03 veebr SUITSETAMISEST VABANEMISE MAAGIA
admin 0 6166
Kristalle kombineerides annavad need sulle edasi konkreetset väge, mis sinu Aurasse kandub. Loo endale suitsetamisest vabanemise kristallikomplekt siis, kui sa soovid suitsetamisest loobuda ja anda endale tuge, et sa suudaksid seda teha. Teine võimalus on see luua kellelegi teisele, kellele sa soovi..
20 jaan SUHTEKAITSJAMAAGIA
admin 0 7829
Kristalle kombineerides annavad need sulle edasi konkreetset väge, mis kandub sinu Aurasse. Loo endale komplekt, mis on maagiat täis! Suhtekaitsjamaagia on maagia, millega saad luua enda ja kaaslase armastuse kohale kaitsva kilbi. Sellise kilbi, mis aitab teievahelisi tundeid hoida, kaitsta ning er..
18 sept KUU ESIMESE VEERANDI RITUAAL - ISEENDA KAITSMINE KADESTAJATE EEST
admin 0 2095
Kadedus on väga madal iseloomujoon, mis esineb kahjuks väga paljudes inimestes. Kadestaja ise teeb endale väga palju liiga sellega, kui ta keskendub teiste varandustele ja omandile. Kui sa aga ise oled nõrga Auraväljaga, võid sa samuti kadestaja halba energiat endasse saada. Oleneb sinu enda energia..
29 juuli TÄISKUU - KAITSEMAAGIA OMA LAPSELE
admin 0 3127
Laps on kõige suurem varandus ja lapse heaolu on armastava vanema jaoks kindlapeale kõige olulisem asi. Elu ise aga ei ole alati ohu- ja murevaba. Kui tunned, et sinu lapsel on vähe kaitset, ta satub kergesti probleemidesse, keegi kiusab teda või sa lihtalt soovid teda kaitsta ohtude eest, siis see ..
27 mai TÄISKUU HALVA KARMA TERVENDAMISE RITUAAL
admin 0 7633
Oled sa kunagi tundnud, kuidas sind on tabanud justkui ebaõnn? Sul läheb mõne inimese või teemaga elus eriliselt keeruliselt? Tunned, kuidas oled tihtipeale nõiaringis ja elu ei lähe kuidagi edasi? Sellisel juhul võib olla tegemist halva Karmaga. See Täiskuurituaal on mõeldud halva Karma tervendamis..
30 apr TÄISKUU UUE SUHTE MAAGIA
admin 0 15767
Täiskuu on loodud maagiate tegemiseks! Selle vägi suudab aktiivseks muuta unistusi ja salasoove. Armastus, kui seda ei ole, on miski, mida pea kõik inimesed enda ellu ihkavad. Suhe täiustab elu ja oluline on leida kaaslane, kellega oma elu jagada. Täiskuu ajal on kõik energiad aga võimsamad ja igasu..
11 märts KUU VIIMANE VEERAND AMBURIS JA PÄIKE KALADES - SUURE TRANSFORMATSIOONI RITUAAL
admin 0 1070
Ainult ühel korral aastas on Kuu viimane veerand Amburis ja samal ajal Päike Kalades. See juhtub, kas iga aasta veebruari lõpus või märtsis. Sellel päeval on erakordne jõud ja selle vägi kestab vaid sellel Kuufaasil. Seda aega tuleb enda kasuks maksimaalselt rakendada. Kas sa oled valmis teada saama..
13 dets VANA AASTA KARMA VABASTAMISE RITUAAL
admin 0 2682
Vana aastat tuleb ära saata nii, et uude aastasse saaks kaasa võetud vaid möödunud aasta positiivne energia ja hea õnn. Lase end vana aasta ebaõnnest vabaks ja ära võta uude aastasse kaasa midagi negatiivset. Seetõttu soovitan sul uue aasta vastuvõtmiseks teha Karma vabastamise rituaali, mis aitab p..
12 dets AURAPUHASTUSRITUAAL
admin 0 11346
Rituaalid on selle inimese elu osa, kes käib spirituaalsel teekonnal. Rituaale tehakse selleks, et end aidata ja muuta oma energiat paremaks, juhatada midagi energiatest eemale või midagi just ligi kutsuda. Rituaal, mille olen siia kirja pannud, on sinu Auravälja puhastamiseks. See Aurapuhastamisrit..
29 nov TÄISKUUMAAGIA - SÜDAMESOOVIDE TÄITUMINE
admin 0 24949
Täiskuu  on igal kuul kõige maagilisem aeg, mil on võimalik teele saata oma südamesoovid. Täiskuu ajal tehakse erinevaid rituaale ja maagiad, mis aitavad sul enda unistustele lähemale jõuda. Väga paljud, kes on minu maagiaid teinud, on andnud tagasisidet selle kohta, kuidas üks või teine soov on nei..
20 nov VANA AASTA ÄRASAATMISE MAAGIA 11. DETSEMBRIL
admin 0 4727
Seda vana aasta ärasaatmise maagiat saab teha igal aastal ühe korra - alati viimasel korral, kui loob Kuu esimene veerand. Maagiat tehakse siis sellepärast, kuna sel ajal on võimalik lasta lahti kõigest, mida oma ellu ei soovita. Sellel korral ehk 2021. aastal loob Kuu esimene veerand 11. detsembril..
Tooted 1 kuni 12, kokku 90 tootest (8 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.