Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

04 veebr INTUITSIOONI ARENDAMINE - MIKS JA KUIDAS ALUSTADA
admin 0 7864
Mis on Intuitsioon? Intuitsioon on oskus näha iseenda elu selgelt, oskus teha otsuseid, mis ei kahjusta eluteed. Oskus tunnetada keha vajadust, asju, mis ei tohiks ellu kuuluda ja oskus elada ilma küsimusi esitamata. Intuitsioon on sisemine hääl, mis on antud igale hingele terves universumis, see o..
31 jaan MUSTA TURMALIINI PROHVETLIKKUS
admin 0 1628
MUST TURMALIIN on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Must Turmaliin annab ükskõik millisele küsimusele vihjeks selle, et sul on vaja lisakaitset, lisajõudu, kavalust ja tarkust, et olukorda enda kasuks pöörata. PÄEVASÕNUM: Kui soovid Mustalt Turmaliinilt päe..
22 jaan ROHELISE AVENTURIINI PROHVETLIKKUS
admin 0 1748
ROHELINE AVENTURIIN on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Üldiselt on Roheline Aventuriin seotud "jah" vastusega.SUHTED: Armastuse, suhte või ka sõprussuhete teemalisele küsimusele annab Roheline Aventuriin vastuseks: "Võib olla liialt emotsionaalne, asjad on ..
10 jaan SODALIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 1893
SODALIIT on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Sodaliit annab sulle vastuseks, et ükskõik, mis küsimuse sa kristallidele esitad, tuleb Sodaliit välja siis, kui sa pead arvestama järgmist: Sa pead olema lahke, omakasupüüdmatu, sinu tegu peab olema siiras ja k..
08 jaan VÄLISUKS JA FENG SHUI
admin 0 11571
Feng Shui järgi on kodu välisuks ja selle lähiümbrus seotud kodu kaitsmisega. Kui selles piirkonnas on energiad negatiivsed, siis kodu on kaitseta ja laseb sisse ebaõnne, mis omakorda võib ära rikkuda ka teiste energiate tasakaalu. Välisuste kohta öeldakse Feng Shuis, et need on Chi energia avad ehk..
30 dets ROOSA KVARTSI PROHVETLIKKUS
admin 0 1674
ROOSA KVARTS on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Roosa Kvarts sümboliseerib armastust ja peamiselt peaks see kristall kristalli kotist välja tulema siis, kui on esitatud selleteemaline küsimus. VASTUS: Kui küsitakse ennustuskristallidelt lihtsalt vihjet ilma küsimust..
25 dets MÄEKRISTALLI PROHVETLIKKUS
admin 0 1945
MÄEKRISTALL on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti.VASTUS: Mäekristallil on mitmeid tähendusi, kui seda ennustamises kasutatakse, aga sa pead ise leidma, millisesse konteksti see vastus peaks kuuluma. Panen teile siia kirja mõned näidisvastused.- Uued algused erinevas as..
21 dets 31. DETSEMBRI MAAGIA - HEA ÕNN UUDE AASTASSE
admin 0 11339
Aasta lõpus valmistatakse väga palju erinevaid maagiaid, mis on seotud vana aasta ärasaatmisega või uue aasta vastuvõtmisega. 31. detsembril on võimalik teha ühte konkreetset maagiat selleks, et tuua uude aastasse õnne. Maagia on väga lihtne ja sobilik ka neile, kes ei ole eelnevalt rituaale ega maa..
18 dets PUNANE PIPAR PUHASTAB KURJAST ENERGIAST
admin 0 3636
Punane Pipar on eestlaste jaoks lihtsasti kättesaadav ja seda on ka lihtne rituaalides kasutada. Punane Pipar on üks taimedest, mida kasutatakse kurja energia eemaldamiseks. Punast Pipart saab kodus kasutada mitmel viisil, et puhastada koju või isiklikku Aurasse saadetud kurjust. Juba see, et Puna..
07 dets LILLA KUUKING KUI SENSITIIVI ABILINE
admin 0 6114
Kirjutasin mõnda aega tagasi Valgest Kuukingast ja nende armastusega seotud väest, saate sellest lugeda SIIT. Seekord räägin teile müstilistest Lilladest Kuukingadest, kes Valgetele väga alla ei jää. Küll omavad Lillad Kuukingad hoopis teistlaadi energiat, milleks on spirituaalsus. Lillad Kuukingad ..
18 nov SIDRUN, MIS PUHASTAB JA KAITSEB
admin 0 9292
Sidrun on võimas taim ja see on puhas rõõm, et Eesti inimestele on sidrun lihtsasti kättesaadav. Algselt on sidrun pärit Aasiast ja see on ühe imeilusa taime vili. Sidrunipuid saab tuua ka koduseinte vahele, tavaliselt tehakse seda dekoratiivsel eesmärgil, tegelikult toob sidrunipuu majja ka palju h..
14 nov KES ON ENERGIAVAMPIIR JA KUIDAS END TEMA EEST KAITSTA
admin 0 17231
Täna kirjutan sellest, kes on energiavampiirid ja kuidas neid inimesi meie seas ära tunda. Kui sa oled minu artiklitega kursis, siis sa kindlasti tead, et ma mainin neid väga palju erinevate kaitsekristallide juures, et saaksite enda Aurat nende negatiivse mõju eest hoida. Minu artiklid tulevad ikka..
Tooted 1345 kuni 1356, kokku 1370 tootest (115 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.