Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

12 nov GRANADILL - ARMASTUSE- JA ASTRAALRÄNNAKUVILI
admin 0 4818
Granadill ehk inglise keeles passion fruit on üks armastusevili, mida kasutatakse suhtes armastuseenergia parandamiseks ja suurendamiseks. Spiritualistina pean tähtsaks, et kõik, mida sa sööd, annab oma energiat sinu tujudele, mõtetele, võimetele ja tervisele. Minu jaoks on tähtis, mida ma söön ja m..
05 nov VALGE KUUKING KUI ARMASTUSEJUMALANNA
admin 0 7917
Valge Kuuking on lilleriigi üks jumalannadest, mis kannab endaga kaasas armastuse ja puhtuse energiat, aga see võib olla ka salakaval jääkuninganna. Kuuking on üks populaarsemaid Orhidee liikidest, millel võib me kodus olla me üle palju mõjutusi. Aga kas sa teadsid, et see toitub armastuseenergiast ..
21 okt SULGVÕHK JA SELLE KÜLLUSLIK MITMEKÜLGSUS
admin 0 51509
Sulgvõhk on üks minu lemmikuid Feng Shui taimi, mida on mul mitmeid kodus ja mida on palju mu butiikides. Sulgvõhk kaitseb seda keskkonda, kus on tema kodu. Mida lähemal sa hoiad seda imelist taime oma kodu või kontori uksele, seda rohkem kaitseb see seda keskkonda. Mida kaugemale see on asetatud vä..
20 okt ŠUNGIIT JA SELLEST VALMISTATUD MITMEKÜLGNE VEE-ELIKSIIR
admin 0 5981
Šungiit on üks parimaid tervenduskristalle terves maailmas. Selle kristalli koostisest on avastatud fullereeni molekule, mis teadaolevalt on ühed võimsad antioksüdandid. Fullereenid puhastavad meie joogivett ja sellepärast kasutatakse Šungiiti vee puhastamiseks või tervendava vee-eliksiiri valmistam..
16 okt MADU JA TEMA SALAPÄRASUS
admin 0 12003
Maod on äärmiselt targad, tunnevad hästi inimesi või teisi loomi, tajuvad väga hästi ohtu, on kirglikud ja liiderlike omadustega. Üldiselt armastavad maod teistega koos elada, aga neil on vaja väga palju oma aega, et end spirituaalselt koguda. Madudel toimub pidev analüüsimine ja uute asjade välja m..
12 okt AALOE - MITMEKÜLGNE RAVITSEJA JA KODU KAITSJA
admin 0 16275
Aaloe on taim, mida on kasutatud juba vähemalt üle 5000 aasta erinevate terviseprobleemide tervendamisel ja rituaalides. Aaloe on üks kindlaid taimi, mis võiks igas majapidamises olla, kuna seda saab kasutada nii mitmel erineval viisil ja peale selle kasvab Aaloe meie kodustes tingimustes väga hästi..
08 okt NUMBER 2 NÄGEMINE JA SELLE MÜSTILINE SÕNUM SINULE
admin 0 58028
Oled sa mõelnud, miks sa mõnel eluperioodil näed igal pool ainult number 2 või isegi mitmeid neid - see on müstiline sõnum sinu Inglilt. Kõige suurema tähendusega on loomulikult number 1 nägemine, millest ma ka oma eelmises Inglite artiklis kirjutasin ja nüüd panen kirja kõik selle kohta, mida Ingl..
26 sept INGVER - MEISTERTERVENDAJA, KODU KAITSJA, AURA PUHASTAJA JA ARMASTUSE EDENDAJA
admin 0 9505
Ingver on üks minu lemmikuid ravimtaimi, kuna see on meistertervendaja ja ka üks kõige lihtsamini käsitlevat väetaim, mida saab kasutada selleks, et ajada oma kodust välja kurjad hinged, kutsumata külalised ja halb energia. Ingver on eestlastele kergesti kättesaadav ja selle kasutamine on imelihtne...
21 sept AHVILEIVAPUU EHK FENG SHUI RAHATAIM KOOS KRISTALLIDEGA
admin 0 50563
Ahvileivapuu ehk Crassula Ovata on Feng Shui järgi küllusetaim, millel on oskus ligi tõmmata küllust, materiaalset edu, materiaalseid võimalusi ja oskus kodus külluslikku energiat liikuma panna. See on taim, mis aitab küllusel kodu Kagupiirkonna kaudu majja tulla. See on ka üks põhjustest, miks võit..
06 sept NOORKUU UUE ARMASTUSE KÜÜNLAMAAGIA
admin 0 28937
Kuu on võimas element, mille faasid mõjutavad meie tegevust Maa peal. Teades täpselt, mida need faasid meile annavad, saad sa nende abil mõnda aspekti enda elus paremaks muuta. Kuu annab väge või võtab seda mõnes kohas ära, kord toob armastust, teisel korral aga närvilisust - kõik kuufaasid on erine..
29 juuli KRISTALLIDE KOHT MAJAPIDAMISES JA NENDE HOIDMINE
admin 0 3986
Tihtipeale küsitakse minu käest, et kus ma peaksin neid kristalle hoidma või mille sees oleks neid kõige õigem hoida? Mõtlesin, et kirjutan sellest veidi pikemalt. Väga palju tuleb ka selliseid küsimusi, et kõiki kristalle oleks vaja, aga kas need üksteist segama ei hakka? Niisiis, vastused on siin...
05 juuli MALAHHIIT ja ELEVANT, kui Feng Shui külluse elemendid
admin 0 5479
Idamaades valmistatakse väga palju kujundeid kristallidest ja üheks populaarseks Malahhiidi sisekujunduselemendi kasutamiseks on see, et sellest graveeritakse elevandi kujusid. Igast kristallist valmistatakse teatud sorti kujundeid, arvestades nende kristallide energeetilist toimet. Nagu ma olen ka..
Tooted 1357 kuni 1368, kokku 1370 tootest (115 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.