Menüü
Ostukorv

HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE RSS Feed

04 nov KULDEHETE PUHASTAMINE - ENERGEETILINE TERVENDAMINE
0 8823
Kõiki ehteid tuleb energeetilist puhastada, nii hõbeehteid kui ka kuldehteid. Ehete energeetiline puhastamine on vajalik, kuna iga metall tõmbab enda sisse selle energia, mis on sinu energiaväljas. Puhastamine on eriti vajalik siis, kui kannad nende kuldehete küljes kristalle. Metallid ja kristallid..
02 nov NELK - STRESSI, JUURTŠAKRA JA SEKSUAALTRAUMA TERVENDAJA
0 11528
Aastate jooksul olen aidanud tohutult paljudel inimestel stressist vabaks saada, ja veel enam - ka seksuaaltraumadest. Seda ei ole kerge saavutada, aga see ei ole ka võimatu. Seetõttu toon välja Nelgi imelised tervendavad omadused, et aidata ka sind, kui sa oled midagi sellist kogenud. Sellise traum..
28 okt KLAASIKILLUD - SÕNUM UNIVERSUMILT
0 14920
Klaasikildudel on samuti oma tähendus, nii nagu igal asjal siin maailmas. Universum on täis sõnumeid, sul tuleb osata neid lugeda ja mõista. Mina olengi siin selleks, et sind selles kõiges aidata. Klaasikildude nägemisel on oma sõnum sulle, seetõttu ma sellest sulle siin kirjutangi. Mina olen enda m..
19 okt VIKERKAARE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM UNIVERSUMILT
0 10169
Kindlasti sa oled end tabanud momendilt, kus sa oled vikerkaart näinud ja tundnud, et sinu süda muutub soojemaks ning näole tuleb iseenesest naeratus. Kui on nii, siis sa oskad ideaalselt nautida meie maailma ilu ja võlu. See tegelikult näitab ka seda, et sa oled spirituaalne. Spirituaalne inimene o..
07 okt KLATŠIJUTT - ISEENDA KARISTAMINE
admin 0 15208
Kõik teavad, mis asi on klatšijutt ja mida see endast kujutab. Või kas sa ikka tead? Sa tead, mis see on, aga kas sa ka tead, kuidas see sind tegelikult mõjutab? Klatšijutt ei ole vaid kuulujuttude rääkimine paljudele inimestele, see on ka teise inimese asjade risti-rästi läbiarutamine tema selja ta..
03 okt ISEENDASSE USKUMISE KUNST
admin 0 18358
Jagan sinuga enda motiveerivaid mõtteid, mis aitaks sul elus paremini edasi jõuda. Räägin sulle iseendasse uskumise kunstist, mis muudab sind positiivsemaks ja elurõõmsamaks. Stress, depressioon, negatiivsus, endasse mitte uskumine ja madal enesehinnang on tänapäeval liigagi levinud probleemid. Aga..
30 sept POSITIIVNE MÕTLEMINE - KIIRTEE TERVENEMISE JA EDU SAAVUTAMISENI
0 12018
Küsi enda käest, kuidas sina maailma näed? Kas see on must-valge või hoopis värviline? Kas sa suudad säilitada positiivse suhtumise, hoolimata raskustest, või oled esimene, kes langeb paanikasse ning musta auku? Positiivne mõtlemine ja ellusuhtumine ei tähenda seda, et sa paned silmad kinni, kui pro..
21 sept VALELE TEELE SUUNAJA - HOIATUS UNIVERSUMIST!
0 29529
2022. aastal algas 3D- ja 5D-energiate lõhenemine, lisaks on numeroloogia tasandil tegemist armastuse ning suhete aastaga, nagu ma olen oma selle aasta artiklites rääkinud. Sellega seoses võisid või võid sellel aastal kogeda kohtumist kellegagi, kes on valele teele suunajaga. Selline inimene ei pea ..
05 sept HINGEDE RÄNDAMINE ÜHEST KEHAST TEISE JA HINGEDEVAHELISED KOKKULEPPED
0 6688
Oled sa kunagi selle peale mõelnud, kuidas hinged liiguvad? Kuidas on meie kehast kehasse liikumise üleüldine infrastruktuur? Või oled sa mõelnud selle peale, kuidas keegi valib selleks eluks endale perekonnad, vanemad, enda keha? Kui jah, siis aitan sul kõike selgelt mõista. Kirjutan sulle siia kõi..
31 aug NIKOTIINI MÕJU HINGELE JA KEHALE - 3D-MAAILMAPILT
0 10220
Olen teie seas näinud väga palju nikotiini kasutamist, eriti just nikotiinipulkade tarvitamist. Nimetan nikotiinipulgakesteks e-sigarette, mida saab põhimõtteliselt igast edasimüügipunktist lihtsalt ja mugavalt soetada. Nagu sa tead, võtsin endale ülesandeks anda teile teada, mida teevad tubakas ja ..
26 aug 3D- ja 5D-MAAILMAPILDI AVAMINE - TUBAKAS
0 9462
Olen alates aasta algusest teile rääkinud ja kirjutanud sellest, kuidas 2022. aasta avas täiesti uue maailmapildi - kogu meie maailm on muutumas. Ja seda eelkõige seetõttu, kuna just sellel aastal on olnud palju täiesti uusi kosmilisi seisusid, mida ei ole juhtunud varem sinu ega minu selle elu jook..
22 aug ÄRA IIAL ÜTLE IIAL
admin 0 21740
Kindlasti oled sa millegi peale kunagi öelnud: "Ma mitte kunagi ei tee seda!" või "Ma mitte iialgi ei muutu selliseks!" Tead seda välja hõisatud lauset, mis tegelikkuses võib osutada just selleks asjaks, mida sa hiljem teed või kelleks sa hiljem saad. Ma jagan sulle oma mõtteid selle kohta, mida mi..
Tooted 49 kuni 60, kokku 271 tootest (23 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.