Menüü
Ostukorv

UNENÄGUDE SELETAJA RSS Feed

Unenäod on meile kõigile antud selleks, et meil oleks võimalus iseennast, end ümbritsevat ja enda eluteed paremini mõista. Unenäod annavad meile vastuseid nendele küsimustele, mis meie peas ringelnud on ja prohvetlikke visioone eestuleneva suhtes. Unenäod sisaldavad endas salakoode, mida tuleb lahti seletada. Seda kõike aitan mina sul seletada läbi minu kirjutatud unenägude seletajate. Unenägusi võib näha ükskõik millest, kuid enamus nägemusi ei saa sa endal otse tõlkida. Igal asjal on olemas oma tähendus. Ma aitan sul lahti mõistatada seda salakoodi läbi minu visioonide, mis teatud unenäod tähendavad. Unenägude seletajaid kirjutan ma pidevalt juurde, need seletused on tulnud läbi minu nägemuste ja spirituaalsete märkide mõistmise.

Head unenägude seletamist
Tene Laul

18 mai TELEFON - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 5855
Telefon sümboliseerib kommunikatsiooni, sotsiaalsust, millegi ühendamist ja kättesaadavust. Telefoni unes nägemine on põnev ja ma aitan lahti seletada, mida sinu unenägu tähendada võis. Telefoni nägemine võib viidata ka emotsionaalsele sidemele, lähedusele või, vastupidi, selle puudumisele. See on ..
04 mai TELEPAATILINE ASTRAALRÄNNAK SINU JA TEMA VAHEL
admin 0 6837
Astraalrännakud on võimsad kogemused, mida on raske unustada. Astraalrännakus rändad sa magades enda kehast välja teise dimensiooni, kus sul on võimalik kellegagi kohtuda või enda tulevikku ning palju muud ette näha. Kui minu käest on küsitud: "Kuidas ma tean, et olen astraalrännakut kogenud?", sii..
27 märts ROOS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 5537
Roos sümboliseerib enamiku inimeste jaoks armastust. Roos on unenägudes tavaliselt seotud suhete ja tunnetega. Vahel aga ei pruugi see nii olla. Et teada saada, mida roos võis sinu unenäos tähendada, seleta oma unenägu võimalikult täpselt lahti. Aitan sul seda teha. Punane roos sinu unenäos kuuluta..
10 veebr ÕUDUSUNENÄOD - MIKS ME NEID NÄEME?
admin 0 7802
Õudusunenäod on hirmuäratavad, painavad ja tekitavad vahel suurt ahistamise tunnet. Nähes öösel õudusunenägu, ärkad hommikuti tavaliselt üles nii, nagu see kõik oleks päriselt ka juhtunud. Õudusunenäod ei ole oma nime niisama saanud, ikka põhjusega! Kuid küsimus, miks me neid näeme, keerleb paljude ..
03 veebr KASS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 27801
Kassi unes nägemine on väga populaarne. Aastate jooksul olen pidanud palju lahti seletama unenägusid, kus on kassid esindatud olnud. Kassi sümboli tähendus viitab peamiselt naisenergiale ja naisele/naistele. Kass, kes sinu unenäos oli, on suure tõenäosusega keegi naisterahvas. See võib-olla tüdruk, ..
17 jaan NIRK - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 3855
Unenäod võivad üllatada, mida kõike võib seal näha ja kohata. Olen ka oma eelnevates unenägude seletajates maininud, ei ühtegi unenägu ei tohiks tahaplaanile jätta. Unenäos on olulised kõik detailid ja need jutustavad sulle loo, mida sul on vaja teada. Unes võib näha ka nirki ja sellel on oma unikaa..
23 dets 10 UNENÄGU, MIDA MITTE KUNAGI EI TOHIKS IGNOREERIDA
admin 0 48124
Jagan sinuga unenägusid, millele tasuks eriliselt rõhku osutada, neid ei tohiks ignoreerida kui hommikul unest ärkad ja nendele tasuks kindlasti reageerida. Need unenäod on tähendusrikkad ja annavad sulle nii mõnestki ohtlikust olukorrast ette teada. Unenägude maailm on minu jaoks alati olnud põnev ..
11 dets LUTIKAS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 2510
Lutikad ei ole just kõige meeldivamad putukad ja tegemist on inimeste jaoks väga kahjulike parasiitidega. Parasiite unes näha ei ole aga kasulik, kuid seda võib ette tulla. Unenäod võivad üllatada oma eriskummaliste nägemustega ning sellel kõigel on ka olemas omad tähendused. Kui oled lutikaid unes ..
21 okt TASS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 2789
Tass või kruus on midagi, mille sees sa saad hoida ükskõik mida. Kui sa näed unes ühte neist, siis alati seleta enda jaoks lahti ka see, mis selle sees oli. See aitab sul suurema pildi kokku panna enda unenäost. Tass üleüldises mõttes sinu unenäos sümboliseerib sinu isiklikku tundeid ja emotsioone ..
12 sept LAGERAIE - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 3265
Unenägude maailm on nii kirju, et seal võib kohata kõike. Igal tegevusel, emotsioonil ja sümbolil on olemas aga oma tähendus. Unenägusid ei tohiks kunagi ignoreerida, need tuleb alati peale neid nähtut enda jaoks ära tõlgendada, kuna need sisaldavad sinu enda jaoks väga väärtuslikku ja isiklikku inf..
21 aug ÜHEPOOLNE ARMASTUS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 8148
Kas sa oled kunagi unes näinud, et keegi armastab sind, kuid sina teda vastu ei armasta? Või oled ise olnud armunud kellegisse, kes ei osutanud sulle samaväärset tähelepanu? Aitan sul mõista, mida tähendab unes ühepoolse armastuse nägemine, sellel on väga konkreetne tähendus. Käesolev unenägude sel..
02 juuli LEIB - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 3205
  Leib on toitev, kõhtutäitev ja head enesetunnet pakkuv toiduaine, mis on paljude inimeste jaoks lemmikute kirjas. Kui sa näed leiba aga unes, siis sellel on palju erinevaid tähendusi, küll aga enamjaolt viitab leib majanduslikule seisule, õitsengule või probleemide esilekerkimisele. Unenägusid ..
Tooted 73 kuni 84, kokku 217 tootest (19 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.