Menüü
Ostukorv

MINU VAATED ELULE RSS Feed

09 okt ANDESTAMISE VÄGI - MIKS SEE ON OLULINE JA KUIDAS SEE EELKÕIGE SIND ENNAST AITAB
0 2170
Andestamine on üks olulisemaid energiaid, mida endast välja saata, kui soovid, et sinu elu liiguks kergesse ja helgesse energiasse. Tihtipeale on lihtne põgeneda probleemide eest, mõista hukka või jääda vihasse, kuid tegelikult lõhub see kõige enam sinu energiat. See tähendab seda, et kui ei ole a..
06 okt SISEMINE TASAKAAL - KUIDAS SEDA SAAVUTADA JA MIKS SEE VAJALIK ON
0 2125
Hoolimata sellest, mis sinu elus on toimunud ja millega sa oled kokku puutunud, on oluline see, et sinu sisemine tasakaal säiliks. Kuna selles tasakaalus on sul võimalik tunda elust rõõmu, vaatamata sellele, millega oled pidanud silmitsi seisma. Oluline on, et sa ei hoiaks mineviku..
19 okt TENE LAUL - TELEPAATILINE SIDE MINU JA SINU VAHEL
admin 0 12832
Aastate jooksul olen ma väga paljudelt, kes minu tööd austavad ja jälgivad, kuulnud tagasisidet selle kohta, kuidas minu artiklid, mõtteterad ja juhtnöörid ilmuvad kui välk selgest taevast täpselt siis, kui seda vaja on. Siiani kuulen iga nädal kellegi käest, kuidas minu artiklid leiavad nad alati j..
25 sept TENE LAUL - 3 ISIKLIKU EDU VÕTIT
admin 0 21881
Elus kaugemale jõudmiseks on sul vaja end seadistada mõtlema teatud suunas. Sellises suunas, mis aitab sul saavutada, mida ihaldad, millest unistad ja mida soovid. Millal ja kuidas sinna jõuda? Ikka siis, kui saatus lubab, ja nii, et sa ise annad endast maksimumi. Jagan sinuga, kuidas mina samm-sa..
15 juuni TENE LAUL - MINU VIIS PARIMAT SOOVI SULLE
admin 0 24004
Ma olen tänulik väga paljudele inimestele, kes on aastaid minu mõtetele, tegevustele ja kirjutistele kaasa elanud. Kogu armastus, mille olete mulle saatnud, annab mulle iga päev tõuke muudkui edasi tegutseda ja kirjutada teile enda nägemustest, visioonidest ning teadmistest. See teekond on olnud täi..
05 veebr TENE LAUL - OSKA KÕIGES ILU NÄHA!
admin 0 14295
Rõõm ja õnnetunne saavad alguse sellest, kui sa oskad kõiges ilu näha, isegi kui seda tegelikult ei ole seal. Elu on väärt elamist ja enda elu ilusaks muutmiseks läheb vaja vaid sind ennast. Ilus elu on vaid sellele, kes vaatab elu ilusate silmadega. Aitan sul jõuda selleni, et sinu silmad näeksid e..
06 sept TENE LAUL - INSPIRATSIOON NEGATIIVSUSEST VABANEMISEKS
admin 0 23268
Stressienergiat on terve maailm täis, inimesed on täidetud sellega ja emotsionaalne tasakaalutus on suureks probleemiks. Stress, ärevus, halvad segavad mõtted ja sellega kaasnevale halvale enesetundele tuleb lõpp teha nii kiirelt kui võimalik. Need ei ole miski, millel lasta enda sees kasvada ja muu..
19 juuli TENE LAUL - TULEVIKUENNUSTUSED
admin 0 8374
Selgeltnägijana on minu elu täis ühes ja teises suunas lendlevaid visioone. Nägemused tabavad mind hetkel, kui ma keskendun millelegi, või siis täiesti ootamatult, ilma et oleksin enda sees mingi küsimuse esitanud. Selline on minu elu, visioonide- ja nägemusterohke. Nägemused ja visioonid ei tule m..
05 juuli TENE LAUL - MINU TEGUTSEMISJANU JA TÕELINE MOTIIV
admin 0 6266
Vahel on mõnel inimesel raske endale tunnistada, et ma teen seda kõike armastusest. Vahel on mõnel inimesel raske mõista, miks ma seda kõike teen ja tema peas keerlevad küsimused: "Mis on Tene motiiv?", "Mida ta sellega saavutada tahab?", "Miks tal on vaja seda teha?" Inimesed ei ole harjunud, et mi..
30 apr TENE LAUL - ENESEKINDEL ELLUSUHTUMINE
admin 0 7777
Minu teekonna üheks eesmärgiks on inimesi aidata, tervendada, suunata, julgustada, avada, valgustada ja inspireerida. See teekond eeldab ja vajab minu poolt väga suuri jõupingutusi ning ennekõike julgust ja enesekindlust. Ilma selleta ei ole mul võimalik täita oma teekonna eesmärki, mille olen iseen..
26 märts TENE LAUL - 6 PÕHIMÕTET, MIS HOIAVAD MIND TUGEVANA
admin 0 9202
Me elame maailmas, kus on palju värve, väga palju erinevaid ellusuhtumisi, isikupärasust, nii kurja kui ilusat. See on rikkalik maailm nii positiivses kui ka negatiivses mõttes. Selles maailmas hakkama saamiseks, ellu jäämiseks, tugevana püsimiseks ja iseendale kindlaks jäämiseks on meil igaühel vaj..
07 dets SELGELTNÄGIJA VÕI MITTE?
admin 0 2719
  Mida aeg edasi, seda intrigeerivamaks ja huviäratavamaks on muutunud selgeltnägemine ning selgeltnägijad. Selle huviga seoses on rahva seast kerkinud esile väga palju selgeltnägijaid, teadjainimesi, nõidu, šamaane ja teiste erinevate nimetustega spirituaalseid inimesi, kes võivad enam-vähem sel..
Tooted 1 kuni 12, kokku 17 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.