Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - astraalrännak RSS Feed

22 juuni EELMISTE ELUDE MÄRGUANDED - KUS SA OLED VAREM ELANUD
admin 0 12522
Peaaegu, et meil kõigil on olnud eelmised elud inimese kehas ja seega kanname me enda Auras seda informatsiooni ka kaasas. Ma mõtlen seda, mida me oleme eelmistes eludes läbi elanud, mis on meie ülesanded olnud, kes me sellised olime, mis olid meie anded ja kus me ka elasime. Kõik meie informatsioon..
01 juuni ELEVANT - HINGE TOOTEM
admin 0 6960
Kas sulle meeldivad elevandid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Mina olen täielikult elevantide lummuses ja juba väikese tüdrukuna soovisin enda lähedale palju elevandi sümboleid. Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle mee..
27 mai NURMENUKK - NOORUSLIKKUSE ALLIKAS
admin 0 17112
Nurmenukk on igale eestlasele teada-tuntud kaunis õitsev lill, mida vähemalt igaüks korra korjanud on. Igal taimel on omad füüsilised ja emotsionaalsed tervendavad oskused, usu või mitte, kuid Nurmenukk on väga tõhus ravitseja. Lisaks selle ravitsemisomadustele on sellel veelgi võimas spirituaalne v..
26 jaan PÄRNAÕIS - KÜLMETUSE RAVIM JA UUE ARMASTUSE RITUAAL
admin 0 8802
Pärnaõieteest on kuulnud vist iga eestlane ja seda ka enda tervise jaoks kasutanud. Pärnaõis on tõeline tervendaja ja seda võiksid sa tuua koju kuivama igal aastal. Ikka selleks, et kui sul on imeravimit vaja, siis on see sul kohe võtta. Pärnaõis on tõeline imetegija, mida mina kasutan palaviku, põl..
30 juuli MAJA - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 41753
Maja unes nägemine on tüüpiline, mida esineb pidevalt ja kuna sellel on väga palju erinevaid tähendusi, ei saa seda sümbolit kokku võtta. Kui sa oled unes maja näinud, siis tavaliselt nähakse sellest mitmeid aspekte, kas siis maja välimust, korruseid, kelle oma see on ja nii edasi. Kõik need aspekti..
04 juuli PARALLEELMAAILM JA DIMENSIOONID
admin 0 4228
Kas sa oled kordagi mõelnud selle peale, et kuhu sinu hing või kuhu sa ise lähed, kui sa magama jääd ning öösel uinud? Kui sa oled selle peale kasvõi korra mõelnud ja endale sellise küsimuse esitanud, siis võin juba õnnitleda sind sellega, et sa oled spirituaalne. Iga inimene, kes on kord nii mõelnu..
08 märts INDIGOLAPSED - ISELOOM, ELUTEE JA EESMÄRK
admin 0 13408
  Indigolapsed on üks kolmest tähelapse hingetüüpidest, kes tänapäeva valitsevad, ja vägagi suure tõenäosusega oled ka sina Indigolapse hingega. Tähelaste ajastu on ja igal hingetüübil on omad erilised iseloomulikud omadused, suunad ning ka eesmärgid siin maailmas eksisteerimiseks. See teema on äär..
22 veebr SELLER - TERVEKS JA VAIMSELT TUGEVAKS
admin 0 6865
Igal taimel on oma vägi, mida see inimesele edasi annab, kas siis seda süües, koju tuues või rituaalides kasutades. Seller on läbi aegade minu menüüs olnud just oma tervislike omaduste pärast, ja otseloomulikult ka väga võimsa energia pärast, mida see taim suudab edasi anda. Kui sa soovid enda intui..
29 juuli KRISTALLIDE KOHT MAJAPIDAMISES JA NENDE HOIDMINE
admin 0 3986
Tihtipeale küsitakse minu käest, et kus ma peaksin neid kristalle hoidma või mille sees oleks neid kõige õigem hoida? Mõtlesin, et kirjutan sellest veidi pikemalt. Väga palju tuleb ka selliseid küsimusi, et kõiki kristalle oleks vaja, aga kas need üksteist segama ei hakka? Niisiis, vastused on siin...
Tooted 25 kuni 36, kokku 36 tootest (3 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.