Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - kroontšakra RSS Feed

19 nov BLOKEERITUD KROONTŠAKRA JA SELLE SÜMPTOMID
0 14431
Kui sa soovid spirituaalselt areneda ja enda soovid ning sihid universumisse saata, siis tuleks sul tšakrasüsteemile kindlasti tähelepanu pöörata. Tšakrad reguleerivad seda, mida me tunneme ja oskame, kuidas ennast väljendame ja palju muudki. Kui Tšakrad on terved ja ilma tõketeta, siis me särame kõ..
08 sept UNENÄGUDE SELETAJA - PÄEVALILL JA PÄEVALILLESEEMNED
0 487
Unenägusid soovitan sul alati võtta kui sinu isiklikke teejuhte. Need antakse sulle selleks, et sa paremini mõistaksid seda, mis sinu elus toimub. Seega naudi nende nägemist ja tõlgenda need enda jaoks lahti. Aitan sind selle juures ja seletan ära, mida unenäod tähendavad ning kuidas on võimalik nen..
26 aug 3D- ja 5D-MAAILMAPILDI AVAMINE - TUBAKAS
0 5568
Olen alates aasta algusest teile rääkinud ja kirjutanud sellest, kuidas 2022. aasta avas täiesti uue maailmapildi - kogu meie maailm on muutumas. Ja seda eelkõige seetõttu, kuna just sellel aastal on olnud palju täiesti uusi kosmilisi seisusid, mida ei ole juhtunud varem sinu ega minu selle elu jook..
01 aug 1. - 12. AUGUSTI HOROSKOOP - JUPITER TOOB KAASA POSITIIVSUSE LAINE JA ÜHE SUURIMA VÕIMALUSE MUUTA ENDA SAATUSETEED
0 40625
Jupiteri retrograad algas küllusliku ja rahavoolu energiat täis Noorkuuga, mis toimus 28. juulil ja millest ma kirjutasin teile eelmise kuu teise poole horoskoobis, leiad selle SIIT. Nüüd on mul teile edastada veel üks suurepärane uudis. Juulikuus algas külluslik periood, mille aktiivseim periood ke..
27 juuli TŠAKRASÜSTEEMI TERVENDAMINE ENERGIASMUUTIDEGA
0 3766
Smuutid on maitsvad ja valmivad imelihtsalt ning kõigil on võimalik nendega enda tervist turgutada, seda nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Lähene smuutide tegemisele spirituaalselt ja naudi nendest tulevat energiatervendust täiel määral! Ma armastad smuutisid ja mis saab olla paremaks hommiku alusta..
25 juuli KAKTUS - VÄESTAB, KAITSEB JA PAKUB SPIRITUAALSET TUGE
0 1587
Iga taim kiirgab endast välja spirituaalset energiat, mis tähendab seda, et kõiki me planeedi taimi on võimalik kasutada energiatervendajatena. Ma olen ikka ja alati öelnud, et maajumalanna Gaia on loonud kõik taimed siia ilma põhjusega. Taimede maailm on ääretult suur ja üüratult mitmekesine ning s..
03 juuni HIMAALAJA SOOLAST TEHTUD VEE JOOMINE - AKTIVEERI END!
0 9452
Enesetervendamine on osa spirituaalsest arengust. Selle juures alternatiivseid ehk looduslikke valikuid tehes aktiveerid sa end nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Aitan sul jõuda täielikku harmooniasse kõikide enda artiklite ja tervendavate teadmistega, mida ma oman. Olen ülimalt õnnelik, kui ka sina ..
16 mai HINGETERAAPIA - 6 PÕHJUST, MIKS KUULATA KLASSIKALIST MUUSIKAT
0 1893
Klassikaline muusika on tõeline pärand, mida tasub hinnata ja austada. Muusika on eluenergia allikas, kui see on tehtud kogu hinge ja armastusega. Artistid, geeniused, kes armastavad muusikat, nad kõik kanaldavad muusikasse energiat ja seetõttu tervendavad armastusega tehtud lood ja palad hinge, kuj..
22 märts SOE ILM - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1003
Unes võid näha ja tunda absoluutselt kõike, sinu alateadvus juhatab tähelepanu kõigele olulisele, mis on sinu ellu saabunud või hakkab saabuma. Sinu enda alateadvus aitab sul mõista seda, millises perioodis sa oled. Nii toobki see sinu unenägudesse erinevaid sümboleid, tegevusi ja ka tundeid. Unes ..
01 märts MÄRTSI ENERGEETILINE TEADAANNE - SINU ISIKLIK UUS ETAPP ON KÄES
0 35787
Märts algab Noorkuu saatel, mis on juba 2. märtsil ja mille mõju on tegelikult tunda päev enne ja päev pärast ehk 1. - 3. märtsil. Noorkuu sümboliseerib alati uut algust. Seekord on see Kalades, mis toob endaga võimsaid visioone, nägemusi ja selgeid teadmisi ning sa võid kogeda prohvetlikke unenägus..
08 veebr PUU - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2327
Puu unes nägemine on väga positiivse tähendusega, kui see oli terve väljanägemisega! Seega, BRAAVO, kui puu ilmutas end sinu unenäos, mul on sinu üle hea meel! Aitan sul suurima heameelega sinu unenägusid tõlgendada, sest pean valgustöötajana sinu ja kõikide teiste minu jälgijate aitamist väga oluli..
03 veebr HOSTA - UNENÄGUDE SELETAJA
0 866
Unes on võimalik näha absoluutselt kõike, lilledest tulnukateni välja, ja absoluutselt kõigel on olemas oma tähendus. Unenägudesse ilmuvaid sümboleid on võimalik defineerida ning läbi selle aru saada, mida sinu alateadvus sulle räägib. Unenägude tõlkimine on oluline osa spirituaalse arengu ja selle ..
12 jaan KOMMID - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1305
Kommid ilmuvad sinu unedesse suure tõenäosusega siis, kui sind on ootamas midagi väga head. Eriti siis, kui unes nähtud emotsioonid ja tegevused olid positiivsed. Negatiivsete tunnete ja tegevustega unes on kommidega unenäo tähendus täpselt vastupidine. Olen sulle siia kirja pannud peamised positiiv..
Tooted 1 kuni 12, kokku 69 tootest (6 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.