Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - aurapuhastus RSS Feed

14 dets SALVEI - VÕIMAS IMETAIM JA SELLE TERVENDAVAD OMADUSED
admin 0 40205
Salveiks kutsun ma Valget Salveid ehk Salvia apiana´t ja see on minu jaoks üks tähtsamaid rituaalitaimi, mida ma pidevalt erinevate eesmärkide pärast kasutan. Salvei on see rituaalitaim, mis võiks olla iga inimese kodus olemas. See on multifunktsionaalne rituaalitaim ja üks enimkasutatavamaid rituaa..
22 aug TÄISKUU AURAPUHASTUSRITUAALID
admin 0 11497
Täiskuu on Kuu faas, mil on meile Maalt vaadatuna näha terve Kuu. Täiskuu tekib siis, kui Maa on täpselt Päikese ja Kuu vahel. Täiskuu esineb peaaegu et iga 29 päeva tagant, seega Täiskuud õnnestub sul tabada vähemalt korra kuus, vahel ühe kuu sees lausa kaks korda. Täiskuu jälgimine on väga kasulik..
20 sept KÜÜNLAD - VAJALIKUD JA NÕIDUSLIKUD ELEMENDID
admin 0 18766
Küünlad on igale ühele tuttavad elemendid, kauni väljanägemisega ja ilusa valguskumaga. Kuid kas ka kõik teavad seda, mida küünlad sulle peale ilusa vaate ja hubase olemise veel anda võivad? Tegelikult on aga nii, et küünaldes peitub maagia ja nõidus. Küünlad on väga maagilised elemendid ja väga pal..
01 nov PALO SANTO PUU SALADUSLIK VÄGI
admin 0 24765
Palo Santo on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Igal maal on omad erilised ja kasulikud taimed ja puud ning Palo Santo on üks neist võlutaimedest, mis kasvab just seal piirkonnas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid taimi.Palo Santo ladinakeeln..
Tooted 13 kuni 16, kokku 16 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.