Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - hing RSS Feed

16 mai HINGETERAAPIA - 6 PÕHJUST, MIKS KUULATA KLASSIKALIST MUUSIKAT
0 1082
Klassikaline muusika on tõeline pärand, mida tasub hinnata ja austada. Muusika on eluenergia allikas, kui see on tehtud kogu hinge ja armastusega. Artistid, geeniused, kes armastavad muusikat, nad kõik kanaldavad muusikasse energiat ja seetõttu tervendavad armastusega tehtud lood ja palad hinge, kuj..
13 mai MESILANE - HINGE TOOTEM
0 993
Kas sa tunned mesilastega sidet? Kui jah, siis kirjutan enda nägemuse mesilasest just sinu jaoks, et aidata sul mõista seda, miks sul mesilasega selline side on ja mida sa saad sellest enda kohta välja lugeda. Hinge tootemid aitavad sul ja kõikidel teistel mõista seda, milline on meie hetkeseis, s..
13 apr KUIDAS TUNDA ÄRA SEE KÕIGE ÕIGEM ARMASTUS
0 18051
Olen elu jooksul mõistnud, et meie suurim ühine teema on armastus - selle mõistmine, leidmine, selle tundmine, jagamine ja eelkõige selles rahu leidmine. Kui vaatan tagasi kõikidele sessioonidele, mis mul on teiega olnud, siis on seal ilmselgelt suur vihje selle kohta, kui oluline on armastus ja suh..
21 veebr AUTENTSUSE AKTIVEERIJA - HINGEDEVAHELINE KOKKULEPE
0 8040
Hingedevahelised sidemed on põnevad, need on minu jaoks lausa nii põnevad, et soovin need risti-põiki lahti seletada. Selleks, et näiteks sina ja minu teised jälgijad saaksid aru, kellega nad on parasjagu suhtes. Või kellega nad on suhtes olnud. Elu on niivõrd põnev ja seda teemat tõlkida on veelgi ..
11 veebr ARMASTUSESÕLTUVUS
0 9612
Jah, armastusesõltuvus on päriselt üks sõltuvustest ja seda esineb rohkem kui sa oskaksid arvata! Kui sa oled harjunud kuulma seda, et ollakse sõltuvusest alkoholist, toidust, hasartmängudest, tubakast ja paljudest muudest asjadest, mida tarbitakse, siis ei kerki sinu meelde teema, et keegi võib oll..
21 jaan ISIKLIK SUUNANÄITAJA - HINGELINE KOKKULEPE SINU JA TEMA VAHEL
0 21330
Aastate jooksul olen teemaks võtnud erinevaid hingedevahelisi kokkuleppeid, olen rääkinud näiteks hingesugulastest, saatusekaaslastest, emalikest hingedest, tervendajahingedest, elukaaslashingedest ja paljudest teistestki. Hingedevahelisi kokkuleppeid on tegelikult väga palju erinevaid ja täna tutvu..
12 nov 10 MÄRKI SINU HINGE TOTAALSEST TRANSFORMATSIOONIST
0 13729
Räägin sulle millestki üliolulisest, mis võib sinuga elu jooksul juhtuda või on juba juhtunud. Võib-olla oled just hetkel sellises transformatsioonis ja küsid enda käest pidevalt: "Mida? Miks? Mis minuga toimub? See ei ole normaalne, kas ma hakkan hulluks minema?" Sellised emotsioonid ja tunded võiv..
24 sept 6 MÄRKI, ET SINU HING ON SATTUNUD VÄLTIMISSE
0 28732
Kui sa juba siin oled, siis sind ilmselt huvitab hinge teekond, selle spirituaalne areng ja kõik isikliku eesmärgiga seotu. Spirituaalne teekond võib edasi liikuda suurepäraselt ja olla sujuv, kuid sellel teekonnal võib esineda ka tagasilööke või intensiivseid õppetunde. Hing võib sattuda oma spirit..
06 sept KUIDAS TEADA, KELLEL ON VANA VÕI NOOR HING
0 22273
Kui tullakse minu juurde eraseansile, siis peatume tihti teemadel, mis on üdini spirituaalsed ja seotud hingede rändamisega. Väga tihti küsitakse minu käest: "Kui vana hing ma olen? Olen kusagilt kuulnud, et olen elanud 30 korda?" Seda küsivad minu juurde külla tulnud inimesed iseenda kohta. Mul ei ..
20 aug TIIGER - HINGE TOOTEM
0 3503
Tiiger on sinu hinge tootem, kui sul on selle ilusa ja kuningliku loomaga seletamatu side. Kui nad meeldivad sulle lausa meeletult ja sa oled juba noorest peale tundnud nendega tohutut sidet, siis võib see olla märk, et oled ühes enda eelnevas elus elanud tiigrina. Kui sinu hinge tootem on tiiger, ..
06 aug KUIDAS TEHA VAHET HINGESUGULASEL, SAATUSEKAASLASEL JA ELUKAASLASHINGEL
0 30850
Hingedevahelised sidemed on kokku lepitud juba enne meie sündi. Me sõlmime need siis, kui oleme hingede maailmas ehk peale surma. Need kokkulepped teeme me eelmiste elude kogemuste ja sündmuste põhjal. Elust ellu liikudes koguneb erinevaid sidemeid, kui me ise neid loome ja nende nimel vaeva näeme. ..
09 juuni ÄMBLIK - HINGE TOOTEM
0 3781
Kas sul on kummaline side ämblikega? Kõik teised kardavad ämblikke, kuid sinus ei tekita need negatiivseid emotsioone. Hoopis vastupidi, sul on nende vastu soojad tunded? Kui jah, siis on sinu hinge tootemiks ämblik. See tähendab seda, et ühes eelnevas elus võisid sa elada ämbliku elu. Me ei rända ..
Tooted 1 kuni 12, kokku 37 tootest (4 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.