Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - hingetootem RSS Feed

22 mai KAJAKAS - HINGE TOOTEM
0 1745
Inimesed on oma eelmistes eludes rännanud lisaks inimese kehale ka loomade, lindude, kalade ja putukate kehades. Selleks, et omandada sellele kehale iseloomulikke õppetunde. Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib midagi ka sinu enda hinge kohta. Hinge tootem seletab seda..
08 märts KASS - HINGE TOOTEMI KÕRGEIM ASTE
0 7120
Olen aastaid tagasi kirjutanud esimese osa Kassi hingetootemist, kindlasti loe see artikkel enne läbi ja siis alusta selle artikli lugemist siin. Leiad esimese osa SIIT. Kassi hingeteekonna kõrgeima astme läbimine tähendab seda, et sa oled eelmises elus olnud üks ürgsemaid kasse, üks ürgsemaid hin..
11 jaan KOTKAS - HINGE TOOTEM
0 1922
Hingede tootemid tähendavad seda, et sul on tugev ja seletamatu side konkreetse looma, linnu, kala või putukaga. Selline seletamatu tõmme, mida tunned ainult sina, näiteks on sul tõmme kotka suhtes. Iga kord, kui sa seda lindu näed, siis see puudutab sinu hinge või sa oled juba lapsest saati kotkaga..
14 dets LEPATRIINU - HINGE TOOTEM
0 4323
Absoluutselt kõigel, mis on loodusest pärit, on oma spirituaalne tähendus. Soovin sind ja kõiki teisi viia loodusega rohkem kontakti, näidata teile, mis on tegelikult siin maailmas oluline ja vajalik  Lepatriinu toob head õnne ükskõik kellele, kelle juurde ta tuleb. Kui lepatriinu lendab sinu peale..
14 sept SIIL - HINGE TOOTEM
0 3698
Olen hingede tootemitest kirjutanud teile aastaid. Need on sinu isiklikud teejuhid ja annavad selgelt teada, milline sa oled või millisel teekonnal sa parasjagu oled. Aitan sul mõista seda, mida tähendab siili hingetootem ja miks sul on ühendus selle imeilusa loomaga. Eelkõige soovin ära mainida, et..
13 juuni JÕEHOBU - HINGE TOOTEM
0 1903
Hingede tootemitest olen teile juba aastaid kirjutanud, leiad erinevad hingetootemid ja nende tähendused siit. Aga kui sind kõnetab justnimelt jõehobu - oled sellega viimasel ajal, osa enda elust või lausa terve elu sidet tundnud - siis see loom ongi sinu hinge tootem. Nii lihtne see ongi. Hingetoot..
27 mai RONK - HINGE TOOTEM
0 3483
Hingede tootemid on nii ilusad spirituaalsed ja hingelised ühendused inimese ning looduse vahel. Hingetootem tähendab põhimõtteliselt seda, kui sul on teatud looma, linnu või putukaga tohutult tugev side. Ja sellel sidemel ei ole selget põhjendust.  Tunnen tugevat sidet loodusega. Kui sa oled aasta..
13 mai MESILANE - HINGE TOOTEM
0 4586
Kas sa tunned mesilastega sidet? Kui jah, siis kirjutan enda nägemuse mesilasest just sinu jaoks, et aidata sul mõista seda, miks sul mesilasega selline side on ja mida sa saad sellest enda kohta välja lugeda. Hinge tootemid aitavad sul ja kõikidel teistel mõista seda, milline on meie hetkeseis, s..
14 juuli HUNT - HINGE TOOTEM
admin 0 12233
Hingede tootemitest olen teile juba aastaid kirjutanud, leiad erinevad hingetootemid ja nende tähendused siit. Inimesed on rännanud enda eelmistes eludes lisaks inimese kehale ka loomade, lindude, kalade ja putukate kehades selleks, et õppida sellele kehale iseloomulikke õppetunde. Hingetootem selet..
Tooted 1 kuni 9, kokku 9 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.