Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - kristallid RSS Feed

03 aug KUUKIVI - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 1208
Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle koht..
18 juuni HINGESUGULASE KÜLGETÕMBERITUAAL
admin 0 3363
Kristalle kombineerides annavad need sulle edasi ühe konkreetse väe. Neid kaasas kandes kandub see energia edasi sinu Aurasse. See komplekt on täis maagiat, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa teed selle kellelegi teisele. Sellisel juhul peab komplek..
21 märts UVAROVIIT - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 872
Inimesed, kes tegelevad kristallidega ja kannavad neid, need hakkavad peagi ka unes kristalle nägema. Viimasel ajal on minu käest väga palju küsitud just kristallide unes nägemise kohta ja nende seletusi soovitakse saada. Uvaroviit on väga võimas kristall ja just sellest kristallist võiks saada esim..
07 nov KRISTALLIDE PUHASTAMINE JA LAADIMINE
admin 0 15320
Üha uuesti ning uuesti tekivad kristallisõpradel küsimused: "Kuidas ma peaksin enda kristalle või ehteid puhastama?", "Kuidas ma peaksin neid laadima?" Kirjutan veidi lahti, miks seda kõike peaks tegema ja kuidas seda oleks kõige lihtsam teha. Esiteks, kristallid on energiaallikad ja kui me neid ka..
Tooted 13 kuni 16, kokku 16 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.