Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - planeetide seis RSS Feed

01 sept MARSI RETROGRAAD - TOHUTU NEGATIIVNE JÕUD INIMESE ÜLE
admin 0 4623
Marsi retrograad ei ole tavapärane retrograad, kuna see toimub umbes iga 26 kuu ehk iga kahe aasta tagant. Marsi retrograad kestab umbes kaks ja pool kuud järjest ning selle lühikese ajaga suudab see päris palju meid mõjutada. Retrograadid on alati võimsad, hoolimata sellest, milline planeet retrogr..
08 juuli JUPITERI SEKSTIIL NEPTUUNIGA - TOHUTU ÕNNE AKTIVISEERIMISE HETK
admin 0 2437
Jupiteri sekstiil Neptuuniga on küllaltki haruldane. sest see esineb iga 4 kuni 9 aasta tagant. Seega on nende kuupäevade teadmine oluline. Aitan sul seda planeetide seisu mõista ja räägin, mis see endaga kaasa toob. Planeedid, tähed ja kõik, mis puutub astroloogiasse, on üheks minu kireks. Nende s..
17 juuni MERKUURI RETROGRAAD VÄHIS
admin 0 4042
Merkuuri retrograad Vähis on kõikide teiste Merkuuri retrograadidega võrreldes oluliselt leebemalt ärritava väega. Tavaliselt ajab Merkuuri retrograad kõik asjad pea peale ja ega segadustunne ning äkiline käitumismuster ka sellel korral tulemata jää. Need tulevad, inimesed muutuvad närvilisemateks j..
08 juuni PÄIKESEVARJUTUS VÄHIS - SUHETE TULEVIKU PAIKA PANEMINE JA MINEVIKU VABASTAMINE
admin 0 2854
Päikesevarjutus on kõikidele spirituaalsetele ning astroloogiat ja müstikat armastavatele inimestele väga oluline. See annab meile võimalusi tuua enda ellu muudatusi, teha erinevaid soovide teele saatmise rituaale ja võtta ette palju muudki head. Päikesevarjutus on siis, kui Kuu asetseb täpselt Maa..
13 mai VEENUSE RETROGRAAD - ARMUELU JA FINANTSASJAD
admin 0 22664
Veenuse retrograadi mõju tunnevad inimesed väga tugevalt. Tegemist on harva esineva retrograadiga, kuid selle mõjuvõimu on raske märkamata jätta selle suure hoobi tõttu, mille see suhetesse ja finantsasjadesse lööb. Veenuse retrograad ei soosi ilumuutusi ja seega ei ole see aeg hea, et teha endas dr..
22 apr PLUUTO RETROGRAAD JA SELLE MÕJUVÕIM
admin 0 19471
Astroloogias on Pluuto peamiselt tuntud kui Skorpionit juhtiv planeet. Pluuto on väga tugevalt seotud teispoolsuse, müstitsismi ja esoteerikaga. Sellel salapärasel planeedil on oma vägi, mis võib meil Maa peal tekitada päris suure müsteeriumi. Pluuto on seotud ka surma, sünni, taassünni, saladuste, ..
07 apr MERKUURI SEKSTIIL SATURNIGA - PIKAAJALISE TEEKONNA PAIKAPANEMISE AEG
admin 0 6559
Periood, mil Merkuur on sekstiilis Saturniga, on meie kõigi jaoks väga soodne. See toob endaga kaasa head energiat, mis kulub alati väga ära. Planeetide seisud mõjutavad inimetegevust ja meie mõttelaadi, nende väe mõistmine annab sulle suure eelise teha õigetel hetkedel õigeid asju. Lisaks annab see..
31 märts JUPITERI KONJUKTSIOON PLUUTOGA - SUURED ÜLEMAAILMSED MUUDATUSED
admin 0 2777
Konjuktsioon, milles saavad olla erinevad planeedid, on üks tugevamaid aspekte. See toob endaga kaasa harmooniat või ärevat aega. Räägin teile Jupiteri ja Pluuto vahelisest konjuktsioonist, mis on külm ehk ärevust tekitav. Jupiteri konjuktsioon Pluutoga ärgitab igaühte ennast väljendama, saama enda..
06 märts MIDA SA PEAKSID TEADMA MERKUURI RETROGRAADI LÕPPEMISEST
admin 0 4487
Merkuuri retrograad toob endaga kaasa paraja kaose, kiirendab elutempot ja ajab nii mõnegi pea segamini. Paljude ülitundlike, kergelt ärrituvate või madala stressitaluvusega inimeste jaoks on see periood alati raske või kaootiline. Kas sina oled Merkuuri retrograadile tundlik või mitte? Saad sellest..
29 jaan MERKUURI RETROGRAAD VEEVALAJAS
admin 0 3563
Merkuuri retrograad leiab iga-aastaselt aset erinevates tähtkujudes. Erinevad tähtkujud lisavad Merkuuri retrograadi energiale enda olemust. Et mõista täielikult selle energiaid, tasuks läbi lugeda põhiartikkel Merkuuri retrograadist, kus räägin selle olemusest, ja lisaks artikkel sellest, millises ..
04 dets PÄIKESEVARJUTUS KALJUKITSES - HARULDASE ÕNNEKANALI AVANEMINE
admin 0 3437
Päikesevarjutus on väga tugeva väega hetk, mis suunab meie Maa peale enda väe ja energia. Päikesevarjutusel on meile tohutult palju pakkuda. Päikesevarjutuse päev on olulise tähendusega, sest sellega kaasnevad teatud sorti energiad. Selle kohta leiad lugemist SIIT, kus ma olen põhjalikult lahti sele..
08 nov PÄIKESE ÜHENDUS MERKUURIGA
admin 0 8657
Päikese ühendus Merkuuriga ehk Päikese konjunktsioon Merkuuriga on nii võimas, et see avab sind selgelt mõtlema ja vabamalt suhtlema. Merkuur sümboliseerib Päikese jõudu ja suhtlemist. Nende kahe ühendumisel vallandub vägi, mis avab kõikide Kurgutšakra, ka nende, kellel on see Tšakra kinni või tasa..
Tooted 1 kuni 12, kokku 19 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.