55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

Meist


La Tene on Tene Laulu poolt asutatud esoteerika-teemaline butiik, mille peamiseks temaatikaks on poolvääriskivid ehk kristallid, nende spirituaalse energia tutvustamine, lisaks ka teiste spirituaalsete teemade tutvustamine. Tene Laul on sündinud meediumi ja selgeltnägijana, kelle poolt on siin koduleheküljel kirja pandud kõik artiklid ja kristallide teemalised tutvustused. Tene võimete hulka kuuluvad hingedega suhtlemine, mineviku, oleviku ja tuleviku nägemine. Tenel on telepaatiline ja automaatne kirjutamise oskus. Tene Laulu kirjutatud artiklid põhinevad tema nägemustel ja on seega originaallooming. Tene peamiseks eesmärgiks on inimesi aidata ja teadvustada, mis meid kui inimesi mõjutab ning seda, kuidas tervem olla. Tene kirjutab erinevatel teemadel abistavaid artikleid, nendeks teemadeks on näiteks astroloogilised ja numeroloogilised mõjutused sinu hingele. Lisaks sellele kõigele aitab ta sinu unenägusid lahti seletada, mõista, kuidas taimed sind tervendada võiksid, õpetab tegema maagiaid ja rituaale. Iganädalaselt kirjutab Tene sellest, milline on nädala kosmiline vägi ehk milline Kuu faas meid mõjutab ja millised energiad meid ümbritsevad. 


Tene eesmärgiks on aidata inimestel üles leida hingerahu, tasakaal, harmoonia, vaimne tervis ja avada silmi vaimsele maailmale. 


Esoteerika Butiik La Tene on olnud avatud alates 2014. aasta 15. augustist Saaremaal Kuressaares ja Tallinnas alates 2016. aasta 16. oktoobrist. La Tene butiikidest Kuressaares ja Tallinnas leiad erinevaid kristalle, pendleid, kristallidest valmistatud ehteid ja palju teisi spirituaalseid esemeid. Kuressaares leiate meid Auriga Kaubanduskeskusest ja Tallinnas leiate meid Tartu maantee 50A. 4. juunil 2015 avati ka E-butiik latene.ee. Lisaks Eestile saadame pakke ka välismaale.


La Tene butiik müüb naturaalseid poolvääriskivisid ehk kristalle.


Kõik sellel lehel olev ei ole kindlasti seotud tervishoiuinfoga. Kõik siinsed nõuanded on mõeldud spirituaalseks tervenemiseks. Kristallide tervendavaid omadusi ei saa me füüsiliselt garanteerida, kuna need töötavad vaimsel tasandil. 


COPYRIGHT © 2018 All Rights Reserved by Esoteerika butiik La Tene


Copyright tähendab, et teil ei ole õigust kasutada meie tekste ega pilte ilma meie käest luba küsimata ning neid oma nimega esitada. Kui selleks on soov, siis tuleb meiega isiklikult ühendust võtta ja selleks luba saada.

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja