Menüü
Ostukorv

Meist

Tere, mina olen Tene Laul!

Ma olen selgeltnägija ja spirituaalne teejuht, kelle eesmärk on aidata inimestel leida hingerahu, tasakaalu ja harmooniat ning oma teekonnal areneda. Minu missioon on tuua teadlikkust, kuidas ise end alternatiivselt aidata, parandada oma heaolu, tervislikult toituda ja kõiges tasakaalu leida. Ma annan inimestele jõudu, et mõista nii iseennast kui ka maailma paremini. Sellel teekonnal olen Sulle toeks nii personaalsete eraseansside, loengute ja artiklitega kui ka La Tene e-poes ning poodides Tallinnas ja Saaremaal pakutavate hoolega valitud poolvääriskivide, kristallidest ehete, viirukite, küünalde, kvaliteetsete ja puhaste eeterlike õlide ja tervisetoodete ning julmusevabade ilutoodete. Kogu La Tene valik on vegan.

Võtsin oma missiooni suuremalt ette 2014. aastal kui avasin Saaremaal esimese La Tene poe, millele aasta hiljem lisandus pood ka Tallinnas. 2015 avasime e-poe, mis on kasvanud väga populaarseks nii eestlaste kui ka välismaalaste seas. 2019. aastal ilmus minu esimene raamat.

Kui tahad minu tegemiste kursis olla, siis liitu La Tene uudiskirjaga, et värske info kõigest põnevast jõuaks Sinuni alati esimesena! Uudiskirjaga saad liituda SIIN.

Aitäh, et oled minuga sellel teekonnal!
TENE LAUL

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.