Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

31 märts 1. - 30. APRILLI HOROSKOOP - HOIA KURSS 5D-ENERGIA SUUNAS - TINGIMUSTETA ARMASTUSES!
0 3977
Aprill toob endaga kaasa uue energialaine, mis on seotud 2023. aasta üldenergiaga. Toimumas on nii-öelda kosmiline väestamine ehk energiad kiirenevad ja võimenduvad. Mis tähendab seda, et sa võid sellel kuul iga päev tunda, kuidas sa muutud tundlikumaks, ja emotsioonid, mida koged, on tugevamad. See..
29 märts VARES - HINGE TOOTEM
0 890
Olen oma viimastes hingetootemite artiklites maininud, et hingetootemid on sinu jaoks olulised spirituaalsed juhatused, et sa mõistaksid, kes sa oled, millisel missioonil sa hetkel enda elus oled ja mida sa pead spirituaalsel tasandil enda jaoks veel ära tegema. Kui sa oled viimasel ajal näinud pa..
27 märts AKTIVEERI END ÜLITUNDLIKKU 5D-ENERGIASSE, SELLES AVANEB SINU TÄIELIK POTENTSIAAL
0 2369
2022. aasta esimesel kuul, kui Veenus oli retrograadis ja Saturni retrograadi ajal aktiveerus armastuseenergia, tingimusteta armastus oli kogu eelmise aasta teemaks ja see kandus ka 2023. aastasse ning kandub edasi järgmistesse aastatesse. Mis tähendab seda, et armastus on paljudel teemaks. Kas siis..
24 märts CHIRONI RETROGRAAD 29. MÄRTS 2023 - 18. APRILL 2024 - HINGEPEEGEL AVANEB JA SA NÄED ENDA KOHTA TÕDE!
0 9793
Chiron on taevakeha, millel on oma vägi. Chironi vägi aktiveerub selle aasta märtsi lõpust ja selle eriti intensiivse mõju kestab järgmise aasta aprillini. Chironi vägi õpetab sulle midagi väga olulist sinu enda kohta ja nüüd on aeg, mil ma pean sulle sellest kirjutama, kuna see saab olema sinu elut..
22 märts FLAMINGO - HINGE TOOTEM
0 441
Hingetootemid aitavad sul enda teekonnast paremini aru saada, kuna nende kaudu sa mõistad, millised iseloomujooned on sul saadud eelmistest eludest või millised on sul vaja selles elus ära õppida. Kui sind tõmbab mõne konkreetse looma, linnu või kala poole ja seda just müstilisest vaatenurgast, siis..
20 märts MARSS VÄHIS 25. MÄRTS - 20. MAI - SÜGAVALE ARMASTUSSE KUKKUMINE JA KÕRGELE ÕHKU TÕUSMINE!
0 14028
Marss on Vähis 25. märtsist - 20. maini ja seda perioodi iseloomustab kõige paremini Südametšakra energia. Aktiveerub vaatamine sügavale Südametšakrasse, mis tähendab seda, et meie mõistuse võivad vallutada suhted ja kõik nendega seoses. Soovid sa seda või mitte, aga sinu mõtted liiguvad suhete suun..
17 märts SPIRITUAALSUSE AKTIVEERIMINE EETERLIKE ÕLIDEGA 5D-ENERGIAS
0 1166
Maajumalanna Gaia on andnud meile kõik selleks, et me saaksime olla terved. On imeline rakendada enda elus taimi, andes neile võimaluse meid tervendada. See on põhjus, miks taimed on meie planeedil ja seda ei tohiks kindlasti ära unustada. Elu on lihtne, tõde on lihtne, aga inimesed on võimelised om..
15 märts TUVI - HINGE TOOTEM
0 774
Hakkan hingetootemitest veelgi rohkem rääkima, kuna oleme uuel spirituaalsel ajastul ja nende mõistmisega on sul võimalik leida üles vastuseid enda kohta. Minu ülesanne kogu LA TENE´ga, artiklite, postituste, story'de, podcast'i ja raamatutega on aidata sul liikuda veelgi rohkem iseendani. Leida ise..
13 märts HINGESUGULASED - 5D-ENERGIAS ARMASTUSSE JÕUDMINE
0 3215
Kirjutasin ka oma raamatus "Ajarännak 2023", et oleme uuel spirituaalsel ajastul, mis tähendab seda, et kõik liigub tingimusteta armastuseni. 2022. aastal aktiveerus tingimusteta armastuse laine, see on kosmiline energia, mille kaudu on kõikidel võimalik hoida enda Südametšakra tervena. See aktiveer..
10 märts PAPAIA - 6 TERVENDUST KOGU SINU HINGELE
0 843
Kui sa soovid elada 5D-energias, siis on väga oluline hoolitseda enda tervise eest ja süüa võimalikult palju taimset. Kõik, mille loodus on meile kinkinud, tervendab meie hinge ja füüsilist keha, aitab emotsioonidel tasakaalus olla ning leida enda sees harmooniat. Seega ole hea ja hoolitse enda keha..
08 märts KASS - HINGE TOOTEMI KÕRGEIM ASTE
0 4276
Olen aastaid tagasi kirjutanud esimese osa Kassi hingetootemist, kindlasti loe see artikkel enne läbi ja siis alusta selle artikli lugemist siin. Leiad esimese osa SIIT. Kassi hingeteekonna kõrgeima astme läbimine tähendab seda, et sa oled eelmises elus olnud üks ürgsemaid kasse, üks ürgsemaid hin..
06 märts KAKSIKLEEK - KUI ON ARMASTUS, SIIS OLGU ARMASTUS! (10. OSA)
0 5654
Kaksikleegid on võimsad armastajad siin maailmas, mis tähendab seda, et nende vahel oleval armastusel ei ole otsa ega äärt. See on pidevas kasvamises ja selle vägi ainult suureneb. Seetõttu on ka Kaksikleekide side kõige keerulisem hingedevaheline liit siin maailmas, mida oled võimeline kogema. Olen..
Tooted 1 kuni 12, kokku 1257 tootest (105 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.