Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

26 jaan VALGE TEE - 3 PEAMIST PÕHJUST, MIKS SEDA JUUA
0 394
Kas sa teadsid, et sul on võimalik saada valgest teest kofeiini nii, et see ei muuda sind närviliseks ega sinu nahka vanemaks? Kahjuks mõjub kohvi tarbimine sinu nahale halvasti, kui sa ei joo piisavalt vett või ei tarbi marju ja vilju, millest saad vedelikku, sest kohv tekitab dehüdratatsiooni. Val..
24 jaan INGLISÕNUMID - 5 JA 9 KOMBINATSIOON
0 187
Kas sa nägid just nüüd numbrite 5 ja 9 kombinatsiooni? Vaatasid kella ja see oli 5:59? Või jõuavad just need kaks numbrit pidevalt ühest ja teisest suunast sinu teele? Kui jah, siis on mul sulle rohkem kui suurepärane teade edasi anda! Kanaldan ingleid ja aitan nende tööd siin maa peal veidi lihtsam..
21 jaan KARMAKAASLANE - HINGELINE KOKKULEPE SINU JA TEMA VAHEL
0 9069
Aastate jooksul olen teemaks võtnud erinevaid hingedevahelisi kokkuleppeid, olen rääkinud näiteks hingesugulastest, saatusekaaslastest, emalikest hingedest, tervendajahingedest, elukaaslashingedest ja paljudest teistestki. Hingedevahelisi kokkuleppeid on tegelikult väga palju erinevaid ja täna tutvu..
19 jaan VAIP - UNENÄGUDE SELETAJA
0 222
Vaip sümboliseerib mugavust, luksust, hubasust, küllust, rikkust, soojust ja head enesetunnet. Vaiba unes nägemine toob esile just selle energia, loomulikult sõltub kõik ka sellest, millises kontekstis sa unes vaipa nägid. Vaiba tähendus võib olla nii heaendeline kui ka vastupidine. Meenuta täpselt,..
18 jaan IDUD - UNENÄGUDE SELETAJA
0 159
Unenägude maailm on niivõrd põnev, et sinna võibki seiklema jääda. Ma armastan unenägusid, see on nii põnev ja ilus osa meie igapäevast. Unenäod räägivad täpselt seda, millises emotsionaalses seisus sa oled või mis sind ees ootab. Prohvetlikud või mitte, unenäod on põnevad. Unes võib näha absoluutse..
17 jaan KIRVES - UNENÄGUDE SELETAJA
0 210
Unes võid näha absoluutselt kõike, isegi kirvest! Jah, täpselt nii. Kõike, mida sinu mõistus suudab ette kujutada, suudab sinu alateadvus ka märkidena unenägudesse tuua. Ja tead, mis? Igal sümbolil on oma tähendus. Unenägudemaailm on niivõrd põnev ja ma naudin unenägude tõlkimist täiel rinnal ja vee..
14 jaan 8 MÄRKI SPIRITUAALSEST TRANSFORMATSIOONIST
0 6218
Spirituaalne areng ehk transformatsioon sinu jaoks vajalik protsess. See võib sind päris segadusse ajada ja sa võid selle protsessi käigus endalt küsida: "Kas minuga on kõik ikka korras?". Kuna spirituaalse arengu juures on väga palju etappe, millest sa ei pruugi alguses aru saada, siis ma aitan sin..
12 jaan KOMMID - UNENÄGUDE SELETAJA
0 261
Kommid ilmuvad sinu unedesse suure tõenäosusega siis, kui sind on ootamas midagi väga head. Eriti siis, kui unes nähtud emotsioonid ja tegevused olid positiivsed. Negatiivsete tunnete ja tegevustega unes on kommidega unenäo tähendus täpselt vastupidine. Olen sulle siia kirja pannud peamised positiiv..
11 jaan HAPUKAPSAS - UNENÄGUDE SELETAJA
0 207
Hapukapsas, kellele see ei maitseks? Rikkalik, ülimalt toitev, veelgi enam, kui see on hästi tehtud ja kodune. Kui keegi küsiks minu käest, mis ma arvan, mis on eestlase rahvustoit, siis ilmselgelt ütleksin, et hapukapsas ja kartul. Aga mida tähendab see, kui hapukapsas ilmub sinu unenäkku? Tead mis..
10 jaan MIKS TEKIVAD KILPNÄÄRMEPROBLEEMID JA KAS SUL VÕIB SEE PROBLEEM ENESELE TEADMATA OLLA?
0 10797
Aastate jooksul olen kohanud paljusid, eelkõige naisi, kellel on probleeme kilpnäärme ala- või ületalitusega. Tegemist on tervisemurega, mis justkui ei soovigi terveneda, kas kasutad ravimeid või mitte. Räägin sulle enda nägemusest, miks kilpnääre muutub vaimsel tasandil ebaterveks ja mida sina saak..
07 jaan MANIFESTATSIOON - KUIDAS JA MILLAL SEE TÖÖTAB
0 6763
Manifestatsioon on enda soovmõtete, taotluste ja unistuste edastamine universumile, mille käigus oodatakse universumilt loomulikult rohelist tuld või soovi realiseerumist tulevikus. Manifestatsioonide esitamine on imeline, seda võiks kasutada ja kui sa soovid seda teha, siis palun väga. Mina teen se..
05 jaan RAND - UNENÄGUDE SELETAJA
0 530
Ranna unes nägemine on tohutult positiivse ettekuulutava tähendusega, eriti siis, kui sul oli seal hea olla ja unenägu oli positiivse alatooniga. Kirjutan siia rannaga seotud unenäo positiivsed tähendused. Juhul, kui su unenägu oli seotud negatiivsete emotsioonide või ei olnud teod, mida rannas teht..
Tooted 1 kuni 12, kokku 1060 tootest (89 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.