55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

VEE-ELIKSIIRID

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

MIDA KINDLASTI TEHA KUU VIIMASEL VEERANDIL

by .

  Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga suu võim meie elu üle. Kuufaaside jälgimine on minu jaoks väga oluline, erinevad Kuufaasid pakuvad meile erinevaid võimalusi. Kuu mõjutab meie tuju, energiaid, meid ümbritsevat, see toob milleski kas õnne või ebaõnne. Igal Kuufaasil on olemas oma jõud ja vägi, mis eksisteerib alati, hoolimata sellest millised taevakehad parasjagu Kuud mõjutavad. Lisaks loomulikult sellele, on alati erinavatel Kuufaasidel ka oma lisajõud, mis siis tekibki teiste taevakehade mõjutustest ja nende kohta ma alati kirjutan 3 nädala kosmiliste ennustuste artik..

Loe lisa...

VEEJOOMINE ON ÜLIM VIIS KURGUTŠAKRA TERVENDAMISEKS

by .

  Veejoomine on väga loomulik tegevus, mille tähtsusele tihtipeale ei keskenduta. Inimestel on kombeks rutiinsetesse või laialt levinud tegevustesse mitte süveneda. Seepärast tuleks ka kõigele sellele, mida tehakse rutiinselt või seetõttu, et ollakse harjunud midagi tegema, pilk peale visata ning endalt küsida: "Miks ma seda teen?. Küsimuste esitamine on üks viis spirituaalselt areneda. Tegelikult on aga veejoomine ülimalt oluline kogu keha ja hinge jaoks. Ilma veeta ei suuda me füüsiliselt eksisteerida ega ka vaimselt end tervena hoida.   Terve Kurgutšakra aitab..

Loe lisa...

TERVISEÕNNE-RITUAAL

by .

  Õnn peitub inimese füüsilises ja vaimses tervises. Kui oled terve, oled suuteline enda teekonnal olevaid ülesandeid ja eesmärke täitma. Kui oled terve, suudad üle olla ükskõik, millisest eluraskusest ja jalutada unistuste rajamise poole. Tervis on oluline ja seda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Enda tervise turgutamiseks on väga palju erinevaid viise olemas, üheks viisiks on teha endale õnnetoov rituaal. Rituaal, mis aitab luua sinu ümber terviseõnne, aidates kaitsta sind suuremate probleemide eest, aidates sul ette tunnetada haiguse teket, et sa saaksid juba võim..

Loe lisa...

VEE-ELIKSIIRIDE VALMISTAMISE 10 TÕDE

by .

  Vee-eliksiire valmistatakse kristallidest tervendavatel eesmärkidel, kuna kristallidel on oskus veele enda jõudu edasi anda. Vee-eliksiiride tegemine on laialdaselt levinud kristalliteraapia vorm üle maailma. Vee-eliksiiride tegemisel on aga mõned reeglid, mida sa võiksid teada enne, kui sa neid tegema hakkad. Esiteks on olemas kristalle, millest üldse ei tohigi eliksiire teha just sellepärast, et nende sees on metalli või ka kristallidest, mis on kergesti lagunevad. Peale selle tuleb osata eliksiiri kristalle eliksiiride jaoks ära seadistada ning neid õieti hoida. Eliksiiride kas..

Loe lisa...

ŠUNGIIT JA SELLEST VALMISTATUD MITMEKÜLGNE VEE-ELIKSIIR

by .

  Šungiit on üks enim tervendavaid kristalle terves maailmas ja selle koostisest on avastatud fullereeni molekule, mis teadaolevalt on ühed võimsad antioksüdandid. Seega võib öelda, et mitte ainult ei ole Šungiit hea sinu eeterkehale, vaid ka füüsilisele kehale. Fullereenid puhastavad meie joogivett ja sellepärast kasutatakse Šungiiti vee puhastamiseks või tervendava vee-eliksiiri valmistamiseks. Juba väga kaugest minevikust on Šungiidi vett valmistatud, kuna usutakse, et see tõmbab enda sisse kõik selle, mis vee sees ei peaks olema ehk eemaldab mürgid, et need sinu kehasse vee joomis..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja