55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

SÕNUMID INGLITELT

Kui oled hakanud viimasel ajal nägema nii kella peal kui ka erinevates kohtades konkreetseid numbrite kombinatsioone, siis see võib sulle väga kasulik olla, kuna neid märke ei näe sa mitte niisama, vaid sellel on palju olulisem ja suurem tähendus sinu tuleviku jaoks.

Need, kes sulle märke toovad, on sinu enda kaitseinglid, kes sind valvavad, ja nendel on oskus sinu mõtteid, pilku ning tähelepanu suunata asjadele, et sa loeksid nende sõnumeid. On inimesi, kes oskavad "kuulda", mis inglid räägivad, aga enamus meist ei pane neid tähele. Inglitel on aga oskus läbi füüsiliste objektide end ilmutada ja sõnumeid läbi nende näidata, kui neil on väga vaja sinuga ühendust saada. Seega, kui sa juba märke näed, siis ole väga õnnelik - nad on sinu kõrval. 
 
 
 

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

SÜNKROONSUS - SINU ISIKLIK TEEJUHT JA SPIRITUAALSE TASEME NÄITAJA

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled kunagi kogenud, kuidas ühesugused numbrid, näiteks 11:11 või 2222, pidevalt sinu teele ilmuvad? Näed korduvaid numbreid iga päev ja see võib sind kohati isegi hulluks ajada? Oled tähele pannud, et kui ütled või mõtled teatud sõnale ning raadiost või telekast öeldakse vahetult peale seda see sama sõna või lause välja? Või oled hoopis kogenud, et oled mõelnud millegi konkreetse peale, sul on pähe karanud idee ning kohe peale seda näed sama mõtet kuskil plakatil või reklaamil. Minul endal on näiteks tihtipeale selline olukord, kus ma hakkan endamisi mingit laulu laulma ning ..

Loe lisa...

INGLISÕNUM - 22:44

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 22:44 või näinud numbrikombinatsiooni 2244 kusagil mujal, ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa näiteks vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 22:44, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal või mujal on müstiline, ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, kes sa..

Loe lisa...

INGLISÕNUM - 858

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 858? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti seletada selle, mida tähendab Inglite maailmas number 858 ja millise sõnumiga on see sinu ette tulnud.   Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem sa oled, mida rohkem Inglikr..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 656

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 656? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti seletada selle, mida tähendab Inglite maailmas number 656 ja millise sõnumiga on see sinu ette tulnud.   Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem sa oled, mida rohkem Inglikr..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 5454

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 5454? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti seletada selle, mida tähendab Inglite maailmas number 5454 ja millise sõnumiga on see sinu ette tulnud.   ​Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID JA KUIDAS NEID KELLAAEGADE PEALT ÕIGESTI VÄLJA LUGEDA

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglisõnumid on aastate jooksul kogunud meeletut populaarsust ja eks ma ise oman selles suurt rolli samuti. Alustasin nendest kirjutamist, kuna väga paljud minu jälgijad, kliendid ja kaasa arvatud ka mina ise, näeme neid. Kuna tõlgendasin neid pidevalt mulle külla tulnud inimestele, siis otsustasin nendest ka kirjutama asuda. Need aitavad mõista korduma kippuvaid Inglisõnumeid ja seda, mida siis Inglid soovivad meile kõigile öelda.   Täna räägin ma sellest, kuidas õigesti Inglisõnumeid kellaaegade pealt välja lugeda. See on lihtne viide sellele, kuidas teha vahet, mis numb..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 00:11

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 00:11 või näinud numbrikombinatsiooni 0011 kusagil mujal, ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa näiteks vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 00:11, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal või mujal on müstiline, ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, ke..

Loe lisa...

6 ÜLIOLULIST MÄRKI, ET KAITSEINGEL SOOVIB SINUGA KONTAKTEERUDA

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kaitseingel on sinu kõrval selleks, et aidata sul selles elus enda eluülesanded täita. Tema töö on hoolitseda selle eest, et sa jõuaksid õigel ajal õigesse kohta. Tema on see, kes aitab sul kohtuda inimestega, kes peavad sinu eluteel sind kohtama ja palju muudki. Sellest kõigest tulenebki tema nimetus - Kaitseingel. Et ta saaks täita enda ülesannet sinu kaudu, siis leiab ta alati viise kuidas sinuga kontakteeruda. Ta teeb seda siis, kui sulle on vaja teadet edastada, sind eksiteelt kõrvale tõmmata või sind julgustada hetkel, mil sul endal on julgusest puudu. Kõige selle pärast on het..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 13:33

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 13:33 või näinud numbrikombinatsiooni 1333 kusagil mujal, ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa näiteks vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 13:33, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal või mujal on müstiline, ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, k..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 14:44

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 14:44 ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 14:44, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli, ja loomulikult ka selle sõnumi. Ma olen ee..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 93

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 93? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti seletada selle, mida tähendab Inglite maailmas number 93 ja millise sõnumiga on see sinu ette tulnud.   See Inglisõnum koosneb vaid kahest numbrist ja selle tähendus kehtib vaid juhul, kui number 9 on eespool ja number 3 selle järgi. Seega on number 39-l teis..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 31

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette on toodud number 31? Kas sul tekkis seda nähes seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui oleks keegi selle sulle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadetud sõnumid. Aitan sulle lahti seletada, mida tähendab Inglite maailmas number 31 ja millise sõnumiga on see number sinu ette tulnud.   See Inglisõnum koosneb vaid kahest numbrist, selle tähendus kehtib vaid juhul, kui number 3 on eespool ja number 1 on selle järel. Number 13-l on teistsu..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 8:48

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 8:48 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu köitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 8:48 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis nii selle emotsiooni kui ka sõnumi andis sulle seesama Ingel, kes oli samal ajal sinu kõrval.   ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 15:51

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 15:51 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu köitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 15:51 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis nii selle emotsiooni kui ka sõnumi andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli.   Ma olen..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 13:31

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 13:31 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu köitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 13:31 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis nii selle emotsiooni kui ka sõnumi andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli.   ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 555

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 555? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või sa tundsid, kuidas see on saadetud su teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle saatnud, siis just nii ilmuvadki sõnumid Inglitelt. Aitan su jaoks lahti seletada selle, mida tähendab Inglite maailmas number 555 ja millise sõnumiga see on sinu teele tulnud.   Antud Inglisõnumi tõlgendus käib vaid järjestikuse number 555 kohta. Võid seda numbrikombinatsiooni kohata telefonist kella vaadates, nähes seal 5:55, või sul..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 797

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 797? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud kui märk sinu teele? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti seletada selle, mida tähendab Inglite maailmas number 797 ja millise sõnumiga on see sinu ette tulnud.   Antud Inglisõnumi tõlgendus käib vaid 797 numbri kohta, see tõlgendus ei kehti siis, kui numbrikombinatsioonis on samad numbrid teises järjekorras.   "Elutarkused..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 1106

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 1106? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud kui märk sinu teele? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sinu jaoks lahti seletada, mida tähendab Inglite maailmas number 1106 ja millise sõnumiga on see number sinu ette tulnud.   Antud Inglisõnumi tõlgendus käib vaid 1106 numbri kohta, see tõlgendus ei kehti siis, kui numbrikombinatsioonis on samad numbrid teises järjekorras. 1106 Ingl..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - JÄLITAVAD MÄRGID 7 JA 5

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui oled eelnevalt Inglimaailmaga ühenduses olnud, siis võid olla kogenud jälitavaid märke. See tähendab seda, et teatud numbrite kombinatsioon ilmutab end sulle erinevates järjekordades pidevalt, mitmeid nädalaid, kuid, vahel isegi aastaid, pannes sind mõtlema, mida need numbrid sulle öelda tahavad? Kui Inglinumbrid hakkavad sind jälitama, siis on sellel oma põhjus ja neil numbritel oma tähendus. Aitan sul mõista, mida tähendab see, kui sinu ette on hakanud ilmuma Inglinumber 7 ja 5 erinevates kombinatsioonides. Seletan su jaoks lahti, mida sulle soovitakse sellega edasi ö..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 971

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 971? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud kui märk sinu teele? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sinu jaoks lahti seletada, mida tähendab Inglite maailmas number 971 ja millise sõnumiga on see number sinu ette tulnud.   Antud Inglisõnumi tõlgendus käib vaid 971 numbri kohta, see tõlgendus ei kehti siis, kui numbrikombinatsioonis on samad numbrid teises järjekorra..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 8888

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled end tabanud nägemas numbrikombinatsiooni, kus on kõrvuti neli 8, ja tundnud, et see on ilmunud sinu ette mingil põhjusel ja mingi sõnumina? Kui jah, siis on sind kõnetanud sinu kõrval olev Ingel ja saatnud sulle Inglimaailmast 8888 kujul sõnumi. Sellel numbri on tohutult tugev energiaväli, milles peitub sügavamõtteline sõnum. Kui näed neljakordset 8, siis kindlasti tõlgenda selle tähendus minu Inglisõnumite abil ära. Ürita mõista, mida sulle soovitatakse Inglite poolt teada anda, ma aitan sul seda teha.   Inglisõnum 8888 sisaldab number 8 kujul kohuse..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 986

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 986? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele kui märk? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui oleks keegi selle sulle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadetud sõnumid. Aitan su jaoks lahti seletada, mida tähendab Inglite maailmas number 986 ja millise sõnumiga on see number sinu ette tulnud.   Antud Inglisõnumi tõlgendus käib vaid 986 numbri kohta, see tõlgendus ei kehti siis, kui numbrikombinatsioonis on samad numbrid teises järjekorras. ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 859

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sinu ette toodi number 859? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele kui märk? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui oleks keegi selle sulle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadetud sõnumid. Aitan su jaoks lahti seletada, mida tähendab Inglite maailmas number 859 ja millise sõnumiga on see number sinu ette tulnud.   Antud Inglisõnumi tõlgendus käib vaid 859 numbri kohta, see tõlgendus ei kehti siis, kui numbrikombinatsioonis on samad numbrid teises järjekorras. ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 00:33

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 00:33 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu enda alla võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 00:33 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaajal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli ja loomulikult ka selle sõnumi. &..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 22:11

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 22:11 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu enda alla võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 22:11 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli ja loomulikult ka selle sõn..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 12:12

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 12:12 kella vaadanud ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu enda alla võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 12:12, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaajal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli ja loomulikult ka selle sõnumi.   ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 15:15

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 15:15 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu enda alla võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 15:15 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaajal peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni ja ka sõnumi andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli.   Ma..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 09:09

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 09:09 kella vaadanud ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu köitnud või sind korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja aeg sellel on täpselt 09:09, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri märkamine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni ja sõnumi andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli.   Ma olen eelnevalt väga palju rääkin..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 17:17

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 17:17 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu köitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 17:17, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni ja sõnumi andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli   Ma olen eelnevalt väga palju rääk..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 19:19

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 19:19 ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu köitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 19:19, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri nägemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni ja sõnumi andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli.   Ma olen eelnevalt väga p..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 21:12

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 21:12 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu enda alla võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 21:12, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli ja loomulikult ka selle sõnumi. ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - KAS ETTEKUJUTUS VÕI REAALSED MÄRGID

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglisõnumite ilmumine on paljude inimeste igapäevases elus väga aktuaalne. Mida aeg edasi, seda rohkem tullakse minu juurde küsimusega: "Tene, kas ma kujutan neid numbreid endale ette, kas ma otsin need kuidagi ise üles või nendega soovitakse mulle ka tegelikult midagi edasi öelda?". Väga paljusid on tabanud jälitavad Inglisõnumid, millest ma olen eelnevalt ka artikli kirjutanud. Kui Inglisõnumeid on ilmunud niivõrd palju, et need tõepoolest jälitavad sind igal pool ja ei anna sulle rahu, ning kui sa ei oska neid enda jaoks täielikult ära tõlgendada, siis paratamatult..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 11:22

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 11:22 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu enda alla võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 11:22, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli ja loomulikult ka selle sõnumi. ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 20:02

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt 20:02 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja aeg on täpselt 20:02, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri nägemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli, ja loomulikult ka selle sõnumi.   Ma olen eelnevalt ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 11:33

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 11:33 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu enda alla võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 11:33 ning sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli ja loomulikult ka selle s..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 3939

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad sinu teele sõnumeid, kui sa oled avatud nende maailmale. Need sõnumid aitavad sul elus edasi liikuda ja mõista seda, mis antud eluhetkel on mõistlik teha ning mida mitte. Inglisõnumeid näevad inimesed, kes tegelevad enda spirituaalse arenguga ja kasvu soodustamisega, lisaks ka need, kes vajavad hädasti abi kõrgematelt võimudelt. Kui sind saadavad Inglisõnumid, siis ole tänulik, Inglid on tulnud sulle appi.   Olen eelnevalt kirjutanud päris palju Inglisõnumite kohta ja seda, mis üks või teine number tähendab. Igal numbril ja numbrikombinatsioonil on olemas o..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 16:16

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 16:16 ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 16:16, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni ja andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli, ja loomulikult ka selle sõnumi. &n..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 20:20

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 20:20 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 20:20, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli, ja loomulikult ka selle sõnum..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 10:01

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 10:01 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella, kellaaeg on täpselt 10:01 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli ja loomulikult ka selle sõnumi sulle saatis...

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 11:44

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 11:44 ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 11:44, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli,  ja loomulikult ka selle sõnum..

Loe lisa...

INGLIPÄEVIK

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid ümbritsevad meid, ja eriti neid, kes soovivad spirituaalselt avaneda ja areneda. Inglid on energiatasandil eksisteerivad elusolendid, kes liiguvad meie ümber, juhatavad ja kaitsevad meid. Igaühel on olemas oma kaitseingel, kuid lisaks kaitseinglile ümbritsevad meid ka teised Inglid. Mõned neist elavad teatud kohtades, näiteks majades, looduses, ja mõned on otsustanud meid juhatama tulla. Inglid kontakteeruvad meiega läbi märkide, sümbolite ja numbrite. Inglid juhatavad tähelepanu olulistele teemadele, ja kui vaja, siis annavad vihjeid ohu suhtes. Üks nende viis ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 14:14

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 14:14 ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 14:14, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli, ja loomulikult ka selle sõnumi. ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 13:13

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas oled täpselt kell 13:13 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või lihtsalt korra mõtetes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 13:13, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni ja loomulikult ka selle sõnumi andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal oli sinu kõrval.   Ma olen ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 10:10

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kas sa oled täpselt kell 10:10 kella vaadanud ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu võitnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 10:10 ning sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli, ja loomulikult andis ta ka selle sõnumi. ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - JÄLITAVAD MÄRGID

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Minu poolt seletatud ja kirjutatud Inglite sõnumid on abiks paljudele inimestele ning mul on suur au saada pidevalt tagasisidet selle kohta, et need aitavad kedagi. Mul on hea meel aidata ja avada nii sinu kui ka teiste inimeste silmi spirituaalse maailma osas. Inglisõnumid on märgid meie enda kaitseinglilt või teistelt lisainglitelt. Numbrid, mis saadetakse sinu teele, need tulevad ja jutustavad sulle loo, juhatavad sind, julgustavad või vahel ka hoiatavad. Igatahes on need sõnumid, mis on saadetud sulle selleks, et sa need enda jaoks ära tõlgendaksid. Tõlgendamata sõnum on kao..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 8 JA 1 KOMBINATSIOON

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid ümbritsevad meid ja kui meie Auraväljad on piisavalt terved, et nad suudaksid meiega kontakti astuda, siis nad kindlasti seda teevad. Mida tervem on inimese Auraväli ja mida rohkem on sellest Auraväljas spirituaalsust, seda tugevamat tööd hakkavad Inglid tegema. Inglitel on oskus saata meile sõnumeid, mis aitavad meid meie eluteel ja igal numbril on oma salapärane mõte. Sinu ülesanne on seda Inglisõnumit nähes see ära tõlkida. Mina aitan sul seda tõlgendada!   Kui sa oled hakanud igal pool nägema number 8 ja 1 kombinatsiooni, siis ilmselgelt on sellel numbril suurem..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 2222 PÕHJALIKUM SELETUS

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid liiguvad igal pool meie ümber ja nad saadavad meile sõnumeid, mille me peame enda jaoks lahti arutama ning kuulda võtma. Inglid kasutavad enda sõnumite, märguannete, hoiatusete ja toetuse jagamiseks numbreid. Igale numbrile vastab unikaalne sõnum. Nad viivad sinu silmad sellele numbrile selles keskkonnas, kus sa oled, et sa võtaksid neid kuulda. Inglisõnumeid võid sa näha kellaaegade pealt, autonumbri pealt, majanumbrite või mis iganes numbrite pealt, mis sinu ümber on. Kui sa soovid teada, kuidas Inglisõnumit märgata, siis kindlasti ei tohiks sa ise hakata silmadega üles otsi..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 4444 PÕHJALIKUM SELETUS

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad läbi numbrite meile sõnumeid ja meie kohustuseks on neid enda jaoks tõlkida. Iga number on nagu salakood, mis sisaldab vihjeid, märke, suunda, õpetust, hoiatust või kiitust. Oleneb täpselt sellest, millise Inglinumbriga on tegu.   Inglinumbreid võid sa näha kella vaadates, auto numbrit nähes või hoopis nähes oma arve pealt ostu sooritades teatud numbrite kombinatsiooni. Kui see jääb sulle kuidagi silma, siis see on sinule saadetud Inglite sõnum. Kes selle saadab? Selle saadab sinu enda kaitseingel või hoopis lisaingel, kes on tulnud sinu juurde oma missioon..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 528

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt märguandeid ja kui Inglid on sinu juures sind parasjagu aitamas, siis sa võid hakata nägema erinevaid kordumakippuvaid numbreid/numbrite kombinatsioone. Inglid teevad meie ümber pidevalt tööd ja soovivad meiega suhelda, numbrid on nende viis meile salajasi sõnumeid saata. Sina pead lihtsalt olema väga tähelepanelik ja need enda jaoks täpselt õigel hetkel ära tõlgendama.   Kui sa oled viimasel näinud igal pool numbrit 528, või sa tundsid seda numbrit nähes, et see on sinu Inglite poolt sulle saadetud, siis nad soovivad sellega sulle ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 2 JA 3 PIDEV NÄGEMINE

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Olen eelnevalt kirja pannud selle kohta, mida tähendavad Inglinumbrid 2 ja 3 kombinatsioon 23, 232 ja 223 vormis. Täna seletan ma lahti kõik selle, miks sa pidevalt näed number 2 ja 3 kombinatsiooni. Miks Inglid alailma saadavad sulle märke kellaaja peal, milleks on 22:33, 23:23, 23:33 või sinu arve poes on pidevalt 22.33. Kui Inglid hakkavad sulle märguandeid saatma konkreetsete numbritega, nende numbrite kombinatsioon on pidevalt üks ja sama, siis selle sees peitub väga suur sõnum.   Kas sa näed pidevalt number 2 ja 3 kombinatsioone ning need numbrid käivad alailma ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 3333 PÕHJALIKUM SELETUS

by in SÕNUMID INGLITELT .

Inglid ümbritsevad meid igal pool ja kui sa oled vähegi rohkem avatud Inglite energiatele, siis nad abistavad sind läbi numbrite kombinatsioonide saatmise. See käib nii, et nad suunavad sinu mõtte ja pilgu täpselt õigel ajal kella vaatama. Näitavad liikluses olles sulle ühesuguseid auto numbrimärke või juhatavad tähelepanu täpselt ühesugustele maja numbritele. Sa hakkad ise märkama neid numbreid ja kui sa näed mõnda numbrit ning see jääb sinul kuidagi viisi kripeldama, siis see on märguanne sinu Inglitelt. Usu mind sa tunned ära, kui need numbrid saadetakse märkidena sinu ellu. 333..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - ISEENDA SÜNNIKUUPÄEVA NÄGEMINE

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglisõnumid on seotud konkreetsete numbrite või numbrite kombinatsioonidega ning nende pideva nägemisega. Meie enda kaitseinglil, lisainglitel ja hingedel on oskus meiega suhelda läbi numbrite. Igal numbril on oma tähendus, numbrite taga peituvad salapärased sõnumid, mida just nemad meile meie abistamiseks ning toetamiseks saadavad. Ma olen eelnevalt kirja pannud väga paljude erinevate numbrite ja numbrikombinatsioonide kohta ning nende sõnumid sulle lahti seletanud. Kuid väga tihti on minu juurde tuldud küsimusega selle koha pealt, kus soovitakse, et ma seletaksin lahti selle, mida..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 201

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt märguandeid ja kui Inglid on sinu juures sind parasjagu aitamas, siis sa võid hakata erinevaid korduma kippuvaid numbreid/numbrite kombinatsioone nägema. Inglid teevad meie ümber pidevalt tööd ja soovivad meiega suhelda. Numbrid on nende viis meile salajasi sõnumeid saata. Sina pead lihtsalt väga tähelepanelik olema ja need enda jaoks täpselt õigel hetkel ära tõlgendama.   Kui sa oled viimasel näinud igal pool number 201 või sa tundsid seda numbrit nähes, et see on sinu Inglite poolt sulle saadetud, siis nad soovivad sellega sulle edasi öelda..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 198

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Oled sa viimasel ajal väga tihti hakanud number 198 nägema, kas sind on kummitanud see number ja sa ei mõista, miks sa seda numbrit näed? Inglid hoiavad ühendust sinuga ja soovivad sulle läbi numbrite teateid edastada. Inglid kontakteeruvad meiega läbi numbrite ja numbrikombinatsioonide. Nendel on oskus enda mõtteid sulle läbi numbrite edasi saata, sina pead olema piisavalt tark, et neid märgata ja iseenda jaoks lahti seletada.   198 - Number 198 ei tule põhjendamatult sinu teele, see tuleb siis, kui Inglid annavad märku sulle, et sul on võimalik neid ka reaalselt näha..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 197

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 197 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui num..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 1111 PÕHJALIKUM SELETUS

by in SÕNUMID INGLITELT .

Inglid ümbritsevad meid igal pool ja kui sa oled vähegi rohkem avatud Inglite energiatele, siis nad abistavad sind läbi numbrite kombinatsioonide saatmise. See käib nii, et nad suunavad sinu mõtte ja pilgu täpselt õigel ajal kella vaatama. Näitavad liikluses olles sulle ühesuguseid auto numbrimärke või juhatavad tähelepanu täpselt ühesugustele maja numbritele. Sa hakkad ise märkama neid numbreid ja kui sa näed mõnda numbrit ning see jääb sind kuidagi viisi kripeldama, siis see on märguanne sinu Inglitelt. Usu mind sa tunned ära, kui need numbrid saadetakse märkidena sinu ellu. 1111 koosne..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 196

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 196 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui num..

Loe lisa...

KORDUVAD INGLISÕNUMID - MIDA SULLE SOOVITAKSE ÖELDA?

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui Inglid on sinuga kontaktis, siis nad hakkavad sinuga kõnelema läbi numbrite ja numbrikombinatsioonide. See on üks nende suhtlemise viise. Seda kõike sellepärast, et igal numbril on oma tähendus ja nad juhatavad sinu teele numbreid, et sa need enda jaoks lahti seletaksid. See on üks lihtsamaid viise, kuidas nad sinuni jõuavad. Seda sellepärast, et kui sa vähegi analüüsiksid, siis nende sõnum jõuaks kohale. Nad proovivad sinuga kontakti saada ka teistel viisidel, kuid numbrite kaudu saavad nad jutustada sulle pikemaid lugusi. Kui sa oled avatud Inglinumbrite nägemisele, siis..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 195

by in SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 195 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid on ko..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 194

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sa oled viimasel ajal näinud number 194, siis kindla peale soovivad sinu Inglid sinuga ühendust võtta ja sulle tähtsat sõnumit edastada. Ükskõik, milliseid numbreid sa hakkad nägema, nendel kõikidel on oma tähendus olemas ja Inglid suudavad läbi numbrite meiega ühenduses olla. Seega, kui sa oled viimasel ajal mõnda konkreetset numbrit näinud, siis tõlgi see enda jaoks kiiresti ära, et sa saaksid end kaitsvate Inglite käest õigel ajal sõnumid kätte.   Kõik Inglinumbrid, mille ma olen eelnevalt kirja pannud, need leiad SIIT. 194 - "KÜLLUSE INGEL" Kui sa nä..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 193

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sa oled viimasel ajal number 193 näinud, siis kindlapeale soovivad sinu Inglid sinuga ühendust võtta ja sulle tähtsat sõnumit edastada. Ükskõik, milliseid numbreid sa hakkad nägema, nendel kõikidel on oma tähendus olemas ja Inglid suudavad läbi numbrite meiega ühenduses olla. Seega, kui sa oled viimasel ajal mõnda konkreetset numbrit näinud, siis tõlgi see enda jaoks kiiresti ära, et sa saaksid end kaitsvate Inglite käest õigel ajal sõnumid kätte.   Kõik Inglinumbrid, mille ma olen eelnevalt kirja pannud, need leiad SIIT.   193 - Ennekõike, kui s..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - 192

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Oled sa viimasel ajal näinud konkreetseid numbrite kombinatsioone? Kui jah, siis sinu enda Inglid või sind kaitsvad hinged soovivad sinuga kontakti saada. Läbi numbrite oskavad Inglid meid aidata. Igas numbris on peidus salajane sõnum ja sina pead selle enda elu jaoks lahti analüüsima, sa pead oskama selle sobitada sellesse hetke, millal sa seda nägid. Inglid suhtlevad meiega ja paljud inimesed suudavad numbrite kaudu nendega suhtluses olla.   Kui sa oled viimasel ajal näinud number 192, siis selles peitub sinu jaoks väga kasulik sõnum. Kui sa oled näinud number 921, 2..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 190

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 190 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellel ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 189

by in SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 189 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid on kolm..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 187

by in SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 187 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellel ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või et sa pead seda märkama. Kui num..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 186

by in SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 186 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid on kolm..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 185

by in SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 185 või korduvalt hakanud seda numbrit igalpool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid on kolme..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 184

by in SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 184 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid on ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 183

by in SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 183 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või, et sa pead seda märkama. Kui numbrid o..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 182

by in SÕNUMID INGLITELT .

Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 182 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. Seda, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed, on sinu Ingli poolt või mitte, on väga lihtne märgata. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud või et sa pead seda märkama. Kui numbrid on kolme ..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 1 JA 7 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja üks nende suhtlemise viisidest on numbrite kombinatsioonide saatmine. Igal numbril on omad konkreetsed tähendused. Siia panen kirja kõik selle, mis tähendavad need kolm järjestikust numbrit, mille esimesteks numbriteks on 1 ja 7. Number 17 ja 171 leiad number 7 kombinatsioonide alt SIIT.    Inglisõnumi 17:17 kohta saad lugeda SIIT.  Numbrite kombinatsioone, mis on 3-kohalised, neid tuleb alati seletada järjest. Ehk kui sa näed 741, siis selle vastus ei ole sama, mille ma olen esimesena kirja pannud ehk 174...

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 1 JA 6 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja üks nende suhtlemise viisidest on numbrite kombinatsioonide saatmine. Igal numbril on omad konkreetsed tähendused. Siia panen kirja kõik selle, mis tähendavad need kolm järjestikust numbrit, mille esimesteks numbriteks on 1 ja 6. Number 16 ja 661 leiad number 6 kombinatsioonide alt SIIT.  Numbrite kombinatsioone, mis on 3-kohalised, neid tuleb alati seletada järjest. Ehk kui sa näed 621, siis selle vastus ei ole sama, mille ma olen esimesena kirja pannud ehk 162.Numbrite järjekord on väga tähtis ja erinevad järjekorrad numbritele..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID 0, 00, 000 ja 0000

by in SÕNUMID INGLITELT .

    Olen kirja pannud 1 kuni 9 Inglisõnumid, nende kombinatsioonid ja juba olen jõudnud ka kolme erineva numbri kombinatsioone kirja panna. Küll aga on olemas ka Inglite sõnum, mis on seotud vaid 0-iga. Kõik teised numbrite kombinatsioonid, mille olen kirja pannud, leiad Inglisõnumite alt SIIT.   Kui sa oled ennast tabanud viimasel ajal nägema 0, 00, 000 või 0000, siis lahenda see mõistatus kindlasti enda jaoks ära. Panen kirja kõigi nelja erineva 0 nägemise. Kusjuures sa pead seda teadma, et väga suur vahe on sellel, kas sa näed vaid ühte 0 või hoopis kahte 0. &n..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 1 JA 5 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe ja number nelja kombinatsioonid koos teiste numbritega, nagu näiteks 145 tähenduse ja 149 tähenduse. Siia on kirja pandud need kombinatsioonid, mis algavad 1 ja 5-ga. Kui sa näed pidevalt numbreid, siis sinu enda Inglid soovivad sulle sõnumeid jagada, et sa teaksid, mida nad soovivad sulle teada anda. Inglid kõnelevad läbi märkide ja numbrite kasutamine on üks nende võimalustest sind aidata. Siia olen kirja pannud kõik kolm..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 1 JA 4 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe ja number kolme kombinatsioonid koos teiste numbritega, nagu näiteks 134 tähenduse ja 137 tähenduse. Siia on kirja pandud need kombinatsioonid, mis algavad 1 ja 4-ga. Kui sa näed pidevalt numbreid, siis sinu enda Inglid soovivad sulle sõnumeid jagada, et sa teaksid, mida nad soovivad sulle teada anda. Inglid kõnelevad läbi märkide ja numbrite kasutamine on üks nende võimalustest sind aidata. Siia olen kirja pannud kõik kolmek..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 1, 3 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe ja number 2 koos teiste numbrite kombinatsioonid, nagu näiteks 123 tähenduse ja 127 tähenduse. Siia on kirja pandud need kombinatsioonid, mis algavad 1 ja 3-ga. Kui sa näed pidevalt numbreid, siis sinu enda Inglid soovivad sulle sõnumeid jagada, et sa teaksid, mida nad soovivad sulle teada anda. Inglid kõnelevad läbi märkide ja numbrite kasutamine on üks nende võimalustest sind aidata. Siia olen kirja pannud kõik kolmekohal..

Loe lisa...

INGLISÕNUMID - NUMBER 1 KOOS KAHE TEISE NUMBRIGA

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe konkreetse numbri nägemist, nagu näiteks ainult 7 või 77, 777 nägemise kohta ja olen ka kirjutanud kahe erineva numbrite kombinatsioonide kohta nagu näiteks, mida tähendab 23, 332, 2333 nägemine. Nüüd on nendel numbritel ring peal ja alustan kolmekohaliste numbrite kirja panemist. Kui sa näed pidevalt numbreid, siis sinu enda Inglid soovivad sulle sõnumeid jagada, et sa teaksid, mida nad soovivad sulle teada anda. Inglid kõnelev..

Loe lisa...

NUMBER 9 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Olen juba kirjutanud, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 9, 99, 999 ja 9999. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 9 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid saadab sinu Ingel näiteks auto numbri peal või hoopis kellaaja peal. Kui sa hakkad ühel hetkel pidevalt nägema näiteks number 998, siis on see ilmselge märk, et sinuga soovitakse ühendust võtta ja sulle midagi sellega ka teada anda, seega kui näed numbreid tihtipeale, mis on ühesugused, siis defineeri nee..

Loe lisa...

NUMBER 9, 99, 999 JA 999 NÄGEMINE NING SELLE INGLITESÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sind pidevalt kummitavad number 9 või 9999, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule. Sinu enda Inglid üritavad sinuga pidevalt kontakti saada ja numbrite nende poolt näitamine on üks viis sinuga suhtlemiseks. Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 9-ga näidata sulle, seega kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja selle järgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav s..

Loe lisa...

NUMBER 8 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Olen juba kirjutanud, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 8, 88, 888 ja 8888. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan sulle väikesed vihjed, mida tähendavad number 8 kombinatsioonid teiste numbritega. Neid numbreid saadab sinu Ingel näiteks autonumbri peal või hoopis kellaajana. Kui sa hakkad ühel hetkel pidevalt nägema näiteks number 878, siis on see ilmselge märk, et sinuga soovitakse ühendust võtta ja sulle midagi teada anda. Seega kui näed tihti numbreid, mis on ühesugused, siis tõlg..

Loe lisa...

NUMBER 8, 88, 888 JA 8888 NÄGEMINE NING SELLE INGLISÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sind pidevalt kummitavad number 8 või 888, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on sulle midagi tähtsat öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule. Sinu enda Inglid üritavad sinuga pidevalt kontakti saada ja numbrite näitamine on üks viis sinuga suhtlemiseks. Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad sulle number 8-ga näidata, seega on kõige olulisem see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja selle järgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem..

Loe lisa...

NUMBER 7 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Olen juba kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 7, 77, 777 ja 7777. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 7 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates või isegi erinevate esemete peal neid numbreid nähes, näiteks 17:17 või 7:22 jne. Mida aeg edasi, seda rohkem tuleb minu poole küsimusi nende numbrite kohta ja nüüd on number 7 koos teiste numbritega teil siin: Esite..

Loe lisa...

NUMBER 7, 77, 777 JA 7777 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sind pidevalt kummitavad number 7 või 77, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 7-ga näidata sulle, seega kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 7 ..

Loe lisa...

NUMBER 6 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Olen juba kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 6, 66, 666 ja 6666. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 6 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates või isegi erinevate esemete peal neid numbreid nähes, näiteks 16:16 või 6:56 jne. Mida aeg edasi, seda rohkem tuleb minu poole küsimusi nende numbrite kohta ja nüüd on number 6 koos teiste numbritega teil siin: Esiteks ..

Loe lisa...

NUMBER 6, 66, 666 JA 6666 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sind pidevalt kummitavad number 6 või 666, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 6-ga näidata sulle, et kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 6 sümbolis..

Loe lisa...

NUMBER 5 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Olen kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 5, 55, 555 ja 5555. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 5 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates või isegi erinevate esemete peal neid numbreid nähes, näiteks 11:15 või 5:53 jne. Mida aeg edasi, seda rohkem tuleb minu poole küsimusi nende numbrite kohta ja nüüd on number 5 koos teiste numbritega teil siin: Esiteks ma ..

Loe lisa...

NUMBER 5, 55 JA 5555 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sind pidevalt kummitavad number 5 või 5555, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 5-ga näidata sulle, kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 5 sümbolisee..

Loe lisa...

NUMBER 4 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT .

      Ma olen kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema numbreid 4, 44, 444 ja 4444. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja need artiklid leiad SIIT ja SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 4 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates, näiteks 22:44 või 3:44 jne. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu I..

Loe lisa...

NUMBER 4, 44 JA 444 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui sind pidevalt kummitavad number 44 või 444, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 4-ga näidata sulle, kõige olulisem on see, et sa kuulaksid nende nõuandeid, kuna mida rohkem sa Inglitega suhtled, nende nõu kuulad ja sellejärgi tegutsed või isegi vahel maha rahuned, kui see on rahustav sõnum, seda rohkem nad hakkavad sind aitama. Seega ole alati tähelepanelik selle üle, mis sinu ümber toimub. Üldiselt number 4 sümbolisee..

Loe lisa...

NUMBER 3 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 3, 33, 333 ja 3333. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 3 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates, näiteks 13:33 või 3.11 ajal jne. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu Ingli sõnumid: Es..

Loe lisa...

NUMBER 3, 33 JA 333 NÄGEMINE NING SELLE MÜSTILINE SÕNUM SINULE

by in SÕNUMID INGLITELT .

    Oled sa mõelnud, miks sa mõnel eluperioodil näed igal pool ainult number 3 või isegi mitmeid neid - see on müstiline sõnum sinu Inglilt. Panin sulle siia kirja kõik selle kohta, mida Inglid üritavad sulle number 3, 33 või 333 näidata. Juba see, et sa pidevalt oled hakanud nägema number 3 või mitmeid 3-sid, siis see viitab sellele, et Inglid tahavad sulle nii-öelda "kaitset" ja öelda, et sa teaksid, et nad valvavad sind praegusel eluperioodil eriti palju. Erinevad 3 kombinatsioonid tähendavad ka erinevaid sõnumeid sulle sinu enda Inglitelt, mille ma ka hiljem kirja..

Loe lisa...

NUMBER 2 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 2, 22, 222 ja 2222. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 2 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates, näiteks 22.12 või 2.44 ajal jne. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu Ingli sõnumid: Esit..

Loe lisa...

NUMBER 1 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 1, 11, 111 ja 1111. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 1 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks täpselt kella iga päev vaadates ühel ja samal ajal kella 12.12 või 17.17 ajal. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu Ingli sõnumid. Esiteks ..

Loe lisa...

NUMBER 2 NÄGEMINE JA SELLE MÜSTILINE SÕNUM SINULE

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Oled sa mõelnud, miks sa mõnel eluperioodil näed igal pool ainult number 2 või isegi mitmeid neid - see on müstiline sõnum sinu Inglilt. Kõige suurema tähendusega on loomulikult number 1 nägemine, millest ma ka oma eelmises Inglite artiklis kirjutasin ja nüüd panen kirja kõik selle kohta, mida Inglid üritavad sulle number 2, 22 või 222 näidata. Juba see, et sa pidevalt oled hakanud nägema number 2-te või mitmeid 2-sid, siis see viitab sellele, et Inglid tahavad sulle nii-öelda "lohutust" näidata ja öelda, et sa end vaos hoiaksid. Erinevad 2 kombinatsioonid tähendavad ka erine..

Loe lisa...

NUMBER 1 NÄGEMINE JA SELLE MÜSTILINE SÕNUM SINULE

by in SÕNUMID INGLITELT .

  Kui oled hakanud viimasel ajal nägema nii kella peal, kui ka erinevates kohtades number 1, 11, 111 või 1111 kombinatsiooni, siis see artikkel võib sulle väga kasulik olla, kuna neid märke ei näe sa mitte niisama, vaid sellel on palju olulisem ja suurem tähendus sinu tuleviku jaoks. Need, kes sulle märke toovad, on sinu enda kaitseinglid, kes sind valvavad ja nendel on oskus sinu mõtteid, pilku ning tähelepanu suunata asjadele, et sa loeksid nende sõnumeid. On inimesi, kes oskavad "kuulda", mis inglid räägivad, aga enamus meist ei pane neid tähele. Siis inglitel aga on oskus läbi..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja