55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

REIKI viiruk (ca 11 tk pakis)

  • 4.70€

Toote detailid

  • Mudel: REIKI viiruk (ca 11 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


REIKIVIIRUK on valmistatud Sandlipuu põhjal, selles on Nag Champa lille õli ja taimepuru. Tegemist on käsitsi valmistatud viirukiga, mille sisuks on lisaks neile kahele taimele veel hulgaliselt lillede eeterlikke õlisid. Nii palju võin öelda, et on tegemist on 100% taimse viirukiga ja selle aroom on väga hea. Reikiviiruk on ennekõike mõeldud Reiki teraapia läbiviimiseks ja tervendusrituaalide tegemiseks.


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


REIKIVIIRUK

- Põleta Reikiviirukit samal ajal, kui praktiseerid või õpid Reikit. Soovitan seda viirukit põletada Reiki tunnis või ruumis, kus sellega tegeletakse. Kui sa ei tea, mis on Reiki, siis ma valgustan sind sellel teemal. Reiki kuulub alternatiivmeditsiini alla. Lühidalt öeldes on tegemist energiate tervendamise teraapiaga. Reikis kasutatakse käsi energiate korrastamisel, korrigeerimisel ja tervendamisel. Reiki eesmärgiks on inimese energiad tasakaalu viia.


- Reikiviirukit võid kasutada ka siis, kui sa ei tegele Reikiga. Reikiviirukit kasuta kindlasti siis, kui sa tunned selle aroomiga sidet. Tegemist on mitmekülgse taimsesegu viirukiga, milles on olemas kõik erinevad taimed, et sinu energiad ära tervendada. Kui tunned selle aroomiga sidet, siis on sul ilmselgelt vaja suuremat energiatervendust.


- Kasuta Reikiviirukit siis, kui tunned, et soovid enda kogu hingele ja emotsionaalsele kehale anda tervendust. Mina õpetan inimesi ise end tervendama ja viirukite kasutamine kristallide kõrval on ideaalne viis selle tegemiseks.


- Põletades Reikiviirukit puhastuvad selle ruumi energiad, kus viirukit põletad. Väga hästi sobib Reiki viirukit põletada kohe peale Salvei puhastust. Kui oled Salvei tõrvikuga või näiteks eeterliku õliga kodu puhastanud, siis sea Reikiviiruk suitsema. Reikiviiruk tekitab energiate liikumist ja taastumist. Olen seda ise teinud ja tean, kui hästi energiad hakkavad peale seda majapidamises liikuma.


- Reikiviirukit põleta siis, kui oled haigestunud või mõni sinu pereliikmetest on haigestunud. Kuna tegemist on energiate tervendajaga, siis võib olla Reikiviiruk see, mis annab tervenemisele kiire lükke. Seda eriti siis, kui haigestumise põhjuseks on emotsioonid. Tugeva haigestumise korral on siiski mõistlik lisaks Reikiviirukile õlilambis põletada Ingveri ja Eukalüpti eeterlikku õli, need aitavad samuti kiirendada tervenemist.


- Põleta seda viirukit enda lähedal, et vabastada enda alateadvuses olevaid segavaid energiaid. Tegemist on viirukiga, mis suudab alateadvusest välja juhtida kahjulikud emotsioonid ja kinni surutud tunded, mis põhjustavad emotsionaalseid probleeme. Põleta Reikiviirukit alati, kui tunned, et sind miski häirib, kuid sa ei suuda mõista, mis see "miski" on. See "miski" on sinu alateadvuses olev kahjulik energia.


VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Sildid: REIKI, Väeesemed, reikiviiruk, reiki teraapia, õppimine, tervendus, haigus, alateadvus

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja