Menüü
Ostukorv

AROOMIÕLID

AROOMIÕLID
AROOMIÕLID
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.AALOE VERA on juba iidsetest aegadest kasutusel olnud ja seda põhjusega, kuna tegemist on tõeliselt hea tervendajaga. Lisaks selle suurepärastele raviomadustele füüsilisel tasandil, mõjub see ka hingele suurepäraselt. Ni..
5.60€
Maksudeta:4.59€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.ARBUUS rituaali-aroomiõli toob Sinu ellu armastust, külluslikke perioode, head läbisaamist kaaslase ja pereliikmetega. Arbuus kasvatab kireenergiat Kaksikleekide ja Hingesugulaste vahel. See aktiveerib Sinu Südametša..
5.40€
Maksudeta:4.43€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.BANAANI aroomiõli on imeline Päikesepõimiku aktiveerija ning õnnetunde ja positiivsuse tooja. Seda aroomiõli saad kasutada selleks, et tõsta meeleolu ja parandada kodu energiavälja. See asendab st..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.KIIVI rituaali-aroomiõli aitab vabaks saada stressist tekkinud migreenist ja üleüldse mõjub see suurepäraselt peavalude vähendamisele. Sama suudab teha Lavendli eeterliku õli ning soovitan sul kasutada neid mõlemat...
5.70€
Maksudeta:4.67€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.KOOKOS spirituaalsel tasandil suurendab julgust, enesekindlust ja lootust. Lisaks on kookose väeks ka energiate puhastamine, tasakaalustamine, taastamine, negatiivsete energiate puhastamine ja ebaõnne vaba..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.PAPAIA rituaali-aroomiõli kasutatakse armastuseenergiate aktiveerimiseks, taaskäivitamiseks, suurendamiseks, õnneenergia aktiveerimiseks suhete tasandil ja romantilise atmosfääri loomiseks. Papaia rituaali-aroomiõli..
5.80€
Maksudeta:4.75€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasutama ca 600 aastat tagasi ja peamiselt just armumaagiates. Piibelehte ..
5.70€
Maksudeta:4.67€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.VANILJE on väga kaunis taim, mille aroom on väga mõnus ja meeli tervendav. Vanilje sümboliseerib armastust, romantikat, sensuaalsust, kirge ja uudsust. RITUAALI-AROOMIÕLID ..
5.60€
Maksudeta:4.59€
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)
AROOMIÕLID, ÕLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.