Menüü
Ostukorv

MUST TURMALIIN auguga lihvimata tükk

MUST TURMALIIN auguga lihvimata tükk EHTED
MUST TURMALIIN auguga lihvimata tükk EHTED
MUST TURMALIIN auguga lihvimata tükk EHTED
MUST TURMALIIN auguga lihvimata tükk EHTED
MUST TURMALIIN auguga lihvimata tükk EHTED
MUST TURMALIIN auguga lihvimata tükk EHTED
MUST TURMALIIN auguga lihvimata tükk
12.50€
Maksudeta: 10.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST TURMALIIN auguga lihvimata tükk

Võimalikud valikud


MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba deemonite ja väga halbade hingede eemale peletamiseks. Must Turmaliin on üks tugevamaid kaitsekristalle ning ärasõnumise ja äraneedmise eest hoidmise kristalle terves maailmas. 


Musta Turmaliini peamiseks leiukohaks on BrasiiliaHiinaIndiaNamiibia ja Pakistan. Must Turmaliin on üks Turmaliini liikidest, Turmaliine on olemas veel erinevas värvuses. Igal värvil on omad energeetilised toimed ja vaimset keha mõjutavad energiad. Must Turmaliin sai hiljem omale ka lisanimetuse Schörl, kuna kunagi avastati Saksamaal Zschorlaust suurem Musta Turmaliini allikas. Just selle koha nimest tuletatult hakati Musta Turmaliini Schörliks kutsuma. Tänapäevani on kasutusel mõlemad nimed, nii Must Turmaliin kui ka Schörl.


Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista, mida nad enda elus valesti teevad, kus nad kurja teevad ja kelle vastu on õelad. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule, et muutuda paremaks inimeseks. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamisvõimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.

Must Turmaliin on ideaalne kristall sinu jaoks, kui sa otsid kristallide maailmast midagi, mis kaitseks sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Must Turmaliin aitab sinu ümber luua võimsa kaitsekilbi kõige halva eest ja kaitseb sind ka kõige ebameeldivamate katsumuste eest. Selles kristallis on olemas vägi, mis suudab sind kaitsta väga ohtlikes olukordades. Musta Turmaliini kaasas kandes aitab see sind kaitsta inimeste eest, kes võivad sind vigastada, ahistada, sinuga vääralt käituda ja see lausa kaitseb sind eluohtlike olukordade eest. See kristall loob enda ümber kaitsva blokaadi kõige halva eest, mis sinu läheduses asub. Mustal Turmaliinil on olemas loomulik kaitsekilp ja kui sa hakkad seda kristalli kandma, siis ka sinu ümber tekib ka selline kilp. Kui sa liigud rahvarohketes kohtades või seal, kus sa tead, et koos on väga palju erinevaid inimesi, siis kindlasti kanna endaga Musta Turmaliini kaasas. 


Must Turmaliin kõnetab sind siis, kui sinu alateadvus ütleb sulle, et sinu Aura on nõrgenenud või sind ümbritsevad inimesed, kes võivad sulle halvasti mõjuda. Must Turmaliin annab sulle siis märku, et sul on vaja lisakaitset. 

Musta Turmaliini kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Mustal Turmaliinil on jõud, mida enamustes kristallides ei ole. Nimelt suudab Must Turmaliin säilitada seda, mida sa oled loonud, lisaks hoida selle kristalli kandjast eemal salakavalad ning manipuleerivad inimesed. Must Turmaliin on kristall, mis sobib ükskõik millise teise kristalliga kooskandmiseks, kuna see kaitseb ka seda, millepärast sa teist kristalli kannad. Kui sa kannad seda koos Roosa Kvartsiga, siis kaitseb Must Turmaliin armastus, kui koos Sammalahhaadiga, siis tervist, jne. Musta Turmaliini kandmine on kasulik kõigi jaoks, oled sa naine, mees või laps.

- Esmalt, kui sa hakkad Musta Turmaliini kandma, siis see hakkab sinu enda hingest ja Aurast negatiivset energiat välja suunama. Seda selleks, et sind kaitsta selle energia eest, mis juba sulle liiga teeb. Kui see kristall on sinu energia ära puhastanud, siis see hakkab sind kaitsma. Kui sa ei ole varem kristalle väga kandnud, siis soovitan hakata kandma Musta Turmaliini koos Mäekristalliga - selleks, et sinu Aura puhastuks täiel määral.

- Must Turmaliin kaitseb sind elektromagnetvõngete ja -kiirguse eest, mis tuleb arvutitest, teleritest ning teistest seadmetest. Sobib neile, kes töötavad pidevalt masinatega või arvutiga. Must Turmaliin kaitseb sind selle energia kahjustava mõju eest.

- See on kristall, mis aitab sul lahti saada põhjendamatutest hirmudest ja paanikast, mida sinu alateadvus toodab. Must Turmaliin aitab sul rahu säilitada ja enesekindlusega seotud probleemidest lahti saada, aidates sul olla tugev, iseseisev ja enesekindel ükskõik millises olukorras.

- Must Turmaliin suudab kaitsta halva Karma tekkimise eest, aidates ära hoida ebaõnne ja kurja, mida sa võid kogemata endale tekitada. Must Turmaliin paneb sind enda tegude üle mõtlema, aidates sul vastutada selle eest, mida sa teed ja mõtled. Must Turmaliin muudab sind vastutavaks ja kui sa vastutad, siis sa teed teadlikult vähem liiga iseendale või teistele. Must Turmaliin on väga hea halva Karma vabastaja - see aitab korda teha ka neid minevikutegusid, mis sulle täna ebaõnne toovad.    

- Must Turmaliin kaitseb selle kandjat ärasõnumise ja äraneedmise eest. Must Turmaliin saadab ärasõnuva ja -needva energia tagasi sinna, kust see on pärit. Kui soovid seda oskust enda Auras veelgi tugevamaks muuta, siis kanna Musta Turmaliini koos Püriidiga.Kui sa hakkad seda kristalli kandma ja see mõne aja pärast praguneb või läheb täiesti katki, siis on see märk selle kohta, et keegi on sinu Aurasse kahjulikku energiat saatnud ja kristall on oma töö ära teinud. Siis tuleb see tänutäheks vabasse loodusesse viia. 

- Kaitseb kurja silma eest ja kurjade mõtete eest. See on kristall, mis aitab sul nähtamatu olla siis, kui sul seda kõige enam vaja on. Analoogse toimega on ka Gagaat, millel on oskus sind kurja silma eest säästa.

- Must Turmaliin toimib kui energiate filter, see tuvastab väga kiirelt ära selle, mis on sinu jaoks vajalik ja mis ebavajalik. See on kristall, mis aitab sind säästa nendest energiatest, mis võivad sinu elu peapeale keerata. Kui sinu poole suunduvad energiad, mis võivad sind rivist välja lüüa, sind häirida, segada, sind närviliseks muuta ja sulle liiga teha, siis Must Turmaliin ei lase nendel energiatel sinuni jõuda. Musta Turmaliini kandes põrkavad negatiivsuse nooled tagasi sinna, kust need pärit on.


- Musta Turmaliini kanna koos erinevate intuitsiooni arendavate kristallidega, et sa suudaksid näha korrektseid visioone ning tajuda õigeid nägemusi. Must Turmaliin aitab ära hoida valet või eksitavat sisetunnet. Must Turmaliin aitab sul näha nägemusi, mis ei ole sinu enda loodud, vaid on sulle saadetud.

- Kui Must Turmaliin on sinu Aura ära puhastanud ja sellele kaitsekilbi loonud ehk kui sa oled seda juba päris pikka aega kandnud, siis see hakkab sinu teadlikkust suurendama. See aitab sul näha asju selgelt, mõista asjade tagamaid, analüüsida kiirelt erinevaid situatsioone ning muudab sind intuitiivsemaks. 

- Kui sa oled enda suhtes ülikriitiline ja leiad pidevalt endas vigu, siis Must Turmaliin on see kristall, mis aitab sellise mõtteviisi peatada ning lõpetada sul enese saboteerimise. 

- Aitab saada lahti üleliigsest energiast, mis muudab sind närviliseks ja isegi hüperaktiivseks. Sobib neile, kes tunnevad aeg-ajalt, et nad ei suuda enda energiat mitte kuidagi rakendada ning see kõik muudab enesetunde halvaks.

- Must Turmaliin kaitseb sinu häid emotsioone negatiivseks muutumise eest. Sellel kristallil on oskus sind kriitika suhtes säästa, aidates vaigistada teiste inimeste mõtteid, kui nad soovivad sulle halba öelda. See, kes kannab Musta Turmaliini, on tugevam sellest, kes seda ei kanna. 

- Kõik, kes tegelevad spirituaalsete teemadega, tervendavad teisi inimesi, ennustavad kas siis iseendale või teistele inimestele, nendele soovitan seda kristalli kindlasti. See aitab sinu enda energial säilida ja peatada Aurast hea energia ära kadumise, kui sa teisi inimesi aitad. Kui sa ei kanna sellistel hetkedel kaitsekristalle, siis suure tõenäosusega sa loovutad enda energiat. 

RAVITSEMINE

Kasuta Musta Turmaliini, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Must Turmaliin on immuunsüsteemi turgutava toimega. Kuna on tegemist Juurtšakra kristalliga, siis on see automaatselt ka immuunsüsteemi tervendaja. Musta Turmaliini kandmine muudab sind tugevamaks, vastupidavaks, aitab sul haigustest kiiremini terveneda ja taandada haigustest tekkivaid tüsistusi. 
  
- Leevendab stressi, närvilisus, paanikat, paanikahooge, depressiooni, pidevat kehva enesetunnet, vaimseid haiguseid ja surmahirmu.

- Aitab kehast välja suunata mürkaineid ja on kasulik siis, kui on läbi tehtud mõni pikem ravikuur.

- Musta Turmaliini kanna kaelas, kui sa soovid lahti saada mõnest sõltuvushaigusest. Must Turmaliin võitleb selliste deemonlike haigustega nagu on sõltuvused. Sõltuvused ei ole inimese enda kontrollida, sest kui inimene on sõltuvuses, siis ta tajub, et "miski" sunnib teda seda tarbima. Seda nimetan mina deemonlikuks haiguseks, kui inimene ei suuda ennast kontrollida ja järelikult on "keegi teine" tema Auras, kes teda halvale teele tõmbab ja tema ise on nii nõrk, et ta ei suuda sellega võidelda. Sõltuvushaigused saavad tekkida vaid Aura purunemisel, sellisel juhul ei ole meil enam enda elu üle kontrolli.

- Kanna Musta Turmaliini koos Ametüsti või Ioliidiga, kui soovid alkoholisõltuvuse vastu võidelda. Kanna Musta Turmaliini koos Hüpersteeniga, kui soovid narkootikumide või analoogsete mõnuainete sõltuvuse vastu võidelda ja sellest sõltuvusest vabaks saada. Rahasõltuvuse ehk hasartmängude mängimisel kanna Musta Turmaliini koos Tsitriiniga, toidusõltuvuse, liigsöömise, anoreksia, buliimia tervendamiseks kanna seda kristalli koos Valge Hauliidiga.

JUURTŠAKRA

Must Turmaliin on väga tõhus Juurtšakra tasakaalustaja. Juurtšakra tasakaalus hoidmine on iga inimese vaimse tervise jaoks oluline osa. Tasakaalutu Juurtšakra võtab ära inimesel oskuse enda elu üle kontrolli hoida, langeb vaimne ja füüsiline energiatase, kaob ära soov elus hakkama saada ning enda vigu või pahesid tervendada. Must Turmaliin annab sulle kõik selleks, et enda elus madalseisusid vältida või nendes olles jalad kiiresti alla saada. Must Turmaliin aitab sul iseenda nimel võidelda ja enda eest seista.

Must Turmaliin on Juurtšakra tervendamise kristall, mis aitab seismajäänud energiakanalil uuesti avaneda. See on kristall, mis aitab väga kahjustunud Juurtšakrat uuesti tervendada. Kui Juurtšakra on korrast ära, siis tekivad inimese kehasse raskekujulised haigused nagu näiteks kasvajad, vähk ja seedesüsteemi tõsisemad probleemid.

SODIAAK


Must Turmaliin on kõige tugevamaks kaitsekristalliks ennekõike neile, kes on tähtkujult ♎ KAALUD või ♓ KALAD. Neile kahe tähtkuju esindajale soovitan ma hoida Musta Turmaliini kindlasti enda lähedal, kas siis kodus või sünnikristallide laekas. Sünnikristallide laeka kohta saad täpsemalt edasi lugeda SIIT, see on laegas, kus sa saad hoida kristalle, mis abistavad sind kaudselt terve elu vältel.


Tähemärgilt mõjutab Must Turmaliin kõige enam KAALUSID. Must Turmaliin aitab Kaaludel otsuseid vastu võtta ja nende vastuvõtmist kiirendada. Ehk seda kogu kaalumise protsessi veidigi leevendada. Must Turmaliin on ka Kaalude üks põhilisemaid kaitsekristalle, kiirendades nende otsustamisprotsessi. Kaalud võivad tunduda otsustusvõimetud, kuid lõpplahenduseni jõudes on nad kindlameelsed ning viivad alustatu lõpule. Must Turmaliin aitab neid sellel teekonnal. Kaitsekristallina hoiab see neid eemal ebaõnnest, probleemidest ja halbadest inimestest, tugevdades nende Aura kaitsekilpi ning muutes nad seeläbi stressiolukordadele vastupidavamaks.


KALADEL aitab Must Turmaliin ära hoida stressi, üliemotsionaalsust, depressiooni ja emotsionaalset langust. Kalad, kes kannavad seda kristalli ükskõik millisel eesmärgil, neid hoiab Must Turmaliin eemal stressist. See on üks kristall, mis võiks igal Kalal oma eluteel kaasas olla. Seda selleks, et mitte langeda kahju toovasse eluperioodi.


Must Turmaliin on ka SÕNNIDE kaitsekristall, mis aitab muuta neid intuitiivsemaks, aidates neil asju selgemalt näha, mõista asjade tagamaid ja analüüsida kiirelt erinevaid situatsioone.


Tähemärgikristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.


NUMEROLOOGIA


Must Turmaliin on õnnekristalliks kõigile, kes on sündinud 16. kuupäeval, ükskõik millisel kuul. Must Turmaliin aitab mõista seda, milline unistus, soov või ambitsioon on see, millesse tuleks iseennast ja enda energiat panustada ehk millest oleks kasu. Must Turmaliin aitab energiaid maandada ja korrigeerida. Kristall, mis aitab keskenduda sellele, mis on oluline ja mis aitab olla hetkes. Must Turmaliin aitab 16. kuupäeval sündinul enda elus üles leida selle õige tegevuse, eriala või eneseteostamisviisi, mis aitaks ta elu õnnelikumaks muuta. Must Turmaliin toob õnne, rõõmu ja kaitset!


Musta Turmaliini kristalli soovitan ma laadida Ahhaat või Hematiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega või Salevi eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.