Menüü
Ostukorv

KAELAKEED

KAELAKEED
 
Pilt on illustreeriv. Kivistunud Puit viil ei kuulu ripatsi juurde.AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüst on üks maailma kõige populaarsemates..
42.20€
Maksudeta:34.59€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud Puit viil ei kuulu ripatsi juurde.AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüst on üks maailma kõige populaarsemates..
32.20€
Maksudeta:26.39€
ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat armastuseenergiat ja kui ma räägin ülimast, siis soovin seda ektra rõhutada. Tegemist on kristalliga, mis on seotud hingesugulusega ja veelgi enam - kaksikleegi sidemega.Arbuusturmaliin kannab endaga kaasas väge, mis avab sinu Südametšakra kohal eksisteeriva..
73.80€
Maksudeta:60.49€
BOTSWANA AHHAAT suurendab lotoõnne, aidates rahalist õnne ligi kutsuda. Toob ellu sõpru, aitab kriitikat taluda ja tagab hingerahu. Tõstab enesekindlust ja suurendab keskendumisvõimet.Botswana Ahhaat on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat t..
77.50€
Maksudeta:63.52€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.CRAZY AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, millele on iseloomulikuks ebakorrapärane struktuur, ag..
58.10€
Maksudeta:47.62€
Pilt on illustratiivne. Granaat ripats ei kuulu kaelakee juurde.GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks..
73.80€
Maksudeta:60.49€
Kanna seda talismani kui soovid iseenda energiat kaitsta ja end kurja silma eest varjata. HAMSA on mind alati lummanud ja eks sellel ole ka oma põhjus, miks see minu jaoks kütkestav on olnud. Hamsa on Lä..
25.80€
Maksudeta:21.15€
HERKIMERI TEEMANT on suurepärane valik sulle, kui otsid kristallide seast endale suurejoonelist energiate aktiveerijat, puhastajat, tervendajat, ümberseadistajat ja unistuste ellu viimiseks kristallist kaaslast. Kui need on sinu soovid, siis oled jackpoti tabanud ja mul on hea meel sull..
112.50€
Maksudeta:92.21€
KOLLANE KVARTS on Mäekristalli ehk Kvartsi üks liikidest, millele on iseloomulikuks kollane värvus. Kohati võib Kollane Kvarts läbi kumada, eriti siis, kui Mäekristalli osakaal selles kristallis on suur. Kollast Kvartsi leidub peamiselt Brasiilias ja Indias. Tegemist on kristalliga, m..
39.10€
Maksudeta:32.05€
KRÜSOKOLLA on sinakas-rohekas-pruun kristall, mida kõige enam leidub Tšehhis, Venemaal, Hispaanias, Austraalias, Mehhikos ning samuti ka väga paljudest teistest riikides. Mida erksam on kristalli toon, seda tugevam, võimsam ja hinnalisem see kristall on.Krüsokolla ..
96.19€
Maksudeta:78.85€
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab enesekindlust, isiklikku jõudu ja aitab lahti saada väga paljudest hirmudest.Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm on üks Tiigrisi..
89.49€
Maksudeta:73.35€
KUNTSIIT on imeline armastusekristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on oskus leevendada väga sügavaid emotsionaalseid probleeme ja samas tuua inimese ellu ka sügavat armastust. Kuntsiidi koostisosas on veidi Liitiumit, mis annab tegel..
228.98€
Maksudeta:187.69€
Tooted 1 kuni 12, kokku 67 tootest (6 lehekülge)
KAELAKEED, EHTED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.