Menüü
Ostukorv

KAELAKEED

KAELAKEED
 
AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, India, Mehhiko, Bolii..
45.30€
Maksudeta:37.75€
Pilt on illustreeriv. Ametüst ripats leht (hõbe 925) ei kuulu ripatsi juurde.AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal..
34.40€
Maksudeta:28.67€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud Puit viil ei kuulu ripatsi juurde.AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadav..
42.20€
Maksudeta:35.17€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud Puit viil ei kuulu ripatsi juurde.AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüst on üks maailma kõige populaarsemates..
32.20€
Maksudeta:26.83€
ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat armastuseenergiat ja kui ma räägin ülimast, siis soovin seda ektra rõhutada. Tegemist on kristalliga, mis on seotud hingesugulusega ja veelgi enam - kaksikleegi sidemega.Arbuusturmaliin kannab endaga kaasas väge, mis avab sinu Südametšakra kohal eksisteeriva..
73.80€
Maksudeta:61.50€
Pilt on illustratiivne. Granaat ripats ei kuulu kaelakee juurde.GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete para..
73.80€
Maksudeta:61.50€
KOLLANE KVARTS on Mäekristalli ehk Kvartsi üks liikidest, millele on iseloomulikuks kollane värvus. Kohati võib Kollane Kvarts läbi kumada, eriti siis, kui Mäekristalli osakaal selles kristallis on suur. Kollast Kvartsi leidub peamiselt Brasiilias ja Indias. Tegemist on kristalliga, m..
39.90€
Maksudeta:33.25€
KRÜSOKOLLA on sinakas-rohekas-pruun kristall, mida kõige enam leidub Tšehhis, Venemaal, Hispaanias, Austraalias, Mehhikos ning samuti ka väga paljudest teistest riikides. Mida erksam on kristalli toon, seda tugevam, võimsam ja hinnalisem see kristall on.Krüsokolla ..
96.20€
Maksudeta:80.17€
KULDOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulik kuldne läige mustal kristallil - sealt tuleneb ka selle kristalli nimetus. Kuldobsidiaanil on kõik tavalise musta Obsidiaani omadused ja lisaks veel võimendatud oskus tugevdada Aurat. Kui üldiselt teada saada,..
92.50€
Maksudeta:77.08€
KULLISILM ehk Sinine Tiigrisilm on üks Tiigrisilma vormidest. Kullisilma kaevandatakse peamiselt Namiibiast ja Brasiiliast, nii nagu ka enamus kristalle, kuna Brasiiliast on terve maailma kohta leitud kõige enam kristalle. Värvuselt võib Kullisilm olla täiesti..
89.50€
Maksudeta:74.58€
KUNTSIIT on imeline armastusekristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on oskus leevendada väga sügavaid emotsionaalseid probleeme ja samas tuua inimese ellu ka sügavat armastust. Kuntsiidi koostisosas on veidi Liitiumit, mis annab tegel..
229.00€
Maksudeta:190.83€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine ja hea une loomine. Kuukivi on tõeline romantikakristall, mis kutsub ligi väga palju armastust.Kuukivile on iseloomulikeks toonidek..
46.60€
Maksudeta:38.83€
Tooted 1 kuni 12, kokku 52 tootest (5 lehekülge)
KAELAKEED, EHTED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.