Menüü
Ostukorv

ALMADIIN MATRIX poleeritud

ALMADIIN MATRIX poleeritud KRISTALLID
ALMADIIN MATRIX poleeritud
8.00€
Maksudeta: 6.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ALMADIIN MATRIX poleeritud

Võimalikud valikud

ALMADIIN MATRIX on Almadiini üks kristalli liikidest, kus puhas Almadiin hakkab end looma teise kivimi peal. Almadiin Matrix tähendab seda, et koos on kaks mineraali. Üheks mineraaliks on poolvääriskivi Almadiin ja teiseks mineraalide kogum, mille sees on Almadiin end maa sees kasvatanud. Almadiin Matrixi omadused on samad, mis puhtal kujul Almadiinil, ja lisaks sellele ka Matrixist tulenev vägi. Almadiin Matrix ei ole kindlasti puhtal kujul Almadiinist nõrgema väärtusega, Matrix lisab sellele lisaväärtust. La Tene butiigi Almadiin Matrix on pärit Karnatakast, mis asub Indias. Almadiin Matrixit on võimalik leida veel ka Brasiiliast. Almadiin ise aga omakorda on Granaat, see on selle kristalli üks liikidest.

Almadiin Matrix on oma välimuselt mustjas-punakas, milles võib esineda erksaid roosakas-punaseid laike, kuid enamus Almadiin Matrixi kristallist on mustjas. Almadiin Matrixi välimuses on palju jooni ja täppe.

Matrix annab Almadiinile tugevust juurde, aidates Almadiini väel kiiremini ja tõhusamalt toimida. Matrixiga koos Almadiini on kasulik kasutada ja kanda siis, kui sa soovid Almadiiniga midagi tervendada, millestki vabaneda, midagi tugevamaks ja võimsamaks muuta. Matrix muudab Almadiini väe kauapüsivaks ja seda kristalli ei pea tihti puhastama.

Rahustav ja energiaid maandav

Almadiin Matrix on väga kasulik stressileevendaja ja meditatsiooni jaoks kasutatav kristall. Almadiin Matrixil on oskus stressienergiaid vaigistada ja seejärel neid Auraväljast minema juhatada. Almadiin Matrixit hoia enda käes ajal, mil soovid rahu leida. Almadiin Matrix aitab kiirelt sinu närvilisusel kaduda ja tänu sellele on see väga kasulikuks enesetervendamise kristalliks. Almadiin Matrix on kasulik meditatsiooni läbiviimisel, see aitab kiirelt minna meditatsiooni nii, et sa suudaksid mediteerides olla selles hetkes ja elemendis. See on kristall, mis aitab sinu meeli blokeerida taustamürast, aidates sul vaid meditatsioonile keskenduda. Almadiin Matrix on Juurtšakra kristall, mis tähendab seda, et see kristall aitab energiaid maandada. Energiate maandamine tähendab seda, et sellel kristallil on oskus vaos hoida üleliigset, häirivat ja ebasobivat energiat, mis sinus eksisteerib ning mis sinu enesetunde kehvaks muudab. Lisaks sellele aitab Almadiin Matrix blokeerida ülemõtlemist ja liigmuretsemist, see kristall ei lase sellel sinu sees tekkida.


Armastusekristall - kaitseb, taastab, tervendab ja aitab armastust leida

Almadiin Matrix omab väga tugevat armastuseenergiaga, mille see kristall sulle edasi kingib, kui sa selle enda ellu tood. Almadiin Matrixil on oskus tuua suhteprobleemidele lõpp, see on kristall, mis aitab suhtesse uut energiat, tervendust ja paremat sidet tuua. Almadiin Matrix taastab suhet, milles on probleeme ja kus toimub kaugenemine. Almadiin Matrix blokeerib lahkuminemise siis, kui see ei tohi juhtuda, ja selle määrab kahe inimese suhtes olev saatus ära. Almadiin Matrix tunnetab seda, kas suhet on mõtet päästa või suhe peabki laiali minema ning seda vastavalt sellele, mis kahele armastajale kasulik on.

Almadiin Matrix kaitseb suhet suhterikkujate eest ja on siinkohal väga sarnane Punase Tiigrisilmaga. Neid kahte kristalli võib koos kasutada ja hoida, kui sa soovid enda suhet kaitsta kellegi eest, kes teile halba soovib ning teie lahkuminekut ootab. Sellisel juhul võiksid need kristallid koos ühes kotis olla, see kott võiks olla kodu välisukse läheduses senikaua, kuni selline probleem teie suhtest ära läheb. Kui see ära läheb, siis tuleks kristallid tänutäheks jõevette viia.


Almadiin Matrixit on väga hea kasutada erinevates armastusemaagiates ja -rituaalides. Almadiin Matrix hoiab väga tugevalt ja hästi kinni nõidumisi ning aitab tänu sellele maagias või rituaalis soovitud tulemusel ellu tekkida. Almadiin Matrixit võid leida minu maagia- ja rituaaliretseptides.

Almadiin Matrixit kanna kaasas, hoia enda öökapi peal, kasuta seda armastusealtari loomisel, hoia armastusekristallide komplektis, kuhu oled ka teisi armastusekristalle kogunud, ole loominguline ja leia sellele kristallile enda elus koht.

Almadiin Matrix on kasulik ka vallalisele, aidates lahti saada hirmust üksijäämise eest. Almadiin Matrix vabastab hirmu, mis on seotud kaaslase mitteleidmise ees või ebasobiva kaaslase leidmise ees. Almadiin Matrixit kasuta kindlasti perioodil, mil sa oled üksinda, otsid enda kõrvale kedagi, kuid kardad enda kõrvale kedagi lasta, kardad usaldada, petta saada ja pettumuse ohvriks langeda. Almadiin Matrix ennekõike vabastab selle hirmu sinu sees, aitab selle väga sügaval kujul ära tervendada, ja kui selline hirm on minevikus kõrvetada saamise tulemus, siis see aitab ka mineku ära tervendada. Peale seda, kui Almadiin Matrix on ära tervendanud hirmu sinu sees, siis see hakkab sinu ellu armastust ligi kutsuma, see aitab sul leida enda kõrvale kaaslase, kellega sa rahule jääd, kes sind armastaks ja sinust hooliks.

Almadiin Matrix on tugev energiapuhastaja, mis on seotud toksiliste sidemete vabastamise, lahti ühendamise ja seeläbi uutele suhetele tee loomisega.

Lõuna-ilmakaare teraapiakristall

Feng Shui järgi on Almadiin Matrix Lõuna-ilmakaare tervenduskristall. Almadiin Matrix kannab endaga kaasas tuleenergiat, mida on Lõuna-ilmakaarde alati vaja juurde viia, et selles ilmakaares olev kanal saaks korralikult tööd teha. Almadiin Matrix sobib Lõunas hoidmiseks, see toob koju energiat, kirge, ambitsioonikust, armastuseõnne ja see aitab suhteprobleemidel terveneda. Almadiin Matrixit hoia enda kodus Feng Shui ilmakaare-kristallidega koos või peida see majaseina sisse maja ehitamisel või lihtsalt hoia üksikuna seda näiteks mõne lillepotis.

RAVITSEMINE

- Almadiin Matrix muudab inimese tugevamaks ja vastupidavamaks. Almadiin Matrixil on oskus anda inimesele tuge, et haigestumine ei saaks üldse toimudagi. See on kristall, mis aitab haiguseid väga hästi ära hoida.

- Kasulik kristall südameveresoonkonna tervendamise jaoks. Almadiin Matrix aitab verd tugevamaks muuta, veres olevat haigust kehast vabaks lasta ja suunata seda tervenemisele. Almadiin Matrix turgutab keha, andes sellele edasi tervendavaid vibratsioone, muutes eeterkeha tervemaks ja vabastades sellest haiguseid.

- Almadiin Matrix on seksuaalsete probleemide tervendaja, väga kasulik madala libiido korral, seksuaalse iha puudumise ja blokaadide korral. Almadiin Matrix tervendab neid, kes on seksuaalselt väga kinnised, kes ei suuda end avada. Almadiin Matrix tervendab reproduktsiooniorganeid, aidates viljatusprobleeme tervendada nii meestel kui ka naistel.

Viljatuse korral või lapseootele jäämise probleemide korral on kasulik hoida Almadiin Matrixi kristalli voodi all koos teiste viljakusekristallidega (Kuukivi, Punane Jaspis, Punane Aventuriin, Mookaite, jne.) või seda endaga järjepidevalt kaasas kanda.


JUURTŠAKRA on Tšakra, mida Almadiin Matrix tervendab. Almadiin Matrix aitab vabaks lasta haiguseid, mis on Juurtšakras ja konkreetselt reproduktsiooniorganites. Lisaks sellele aitab see vabastada blokaadi, mis ei lase mehel või naisel last saada. Almadiin Matrix tervendab Juurtšakrat siis, kui selles on juba füüsilised haigused.

SODIAAK

Almadiin Matrix on ennekõike kõige kasulikumaks kristalliks VEEVALAJATELE. Almadiin Matrix aitab Veevalajal end rohkem avada, enda tundeid väljendada, on väga kasulikuks kristalliks armastuseõnne suurendamisel, suhte tervendamisel ja emotsionaalsete probleemide tervendamisel. Almadiin Matrix toob Veevalajale kaitset suhteprobleemide tekke eest.

Ravitsemisel valmista Almadiin Matrixi kristallist endale vee-eliksiiri, kanna seda endaga kaasas või hoia tervisekristallide komplektis, mille oled enda tervendamiseks loonud. Võid kristalli ka haigel kohal hoida, et anda endale tervendust.

PUNANE TIIGRISILM poleeritud
Enim müüdud
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
0.90€
Maksudeta:0.74€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
3.60€
Maksudeta:2.95€
KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas heleroh..
9.00€
Maksudeta:7.38€
DRAAKONI VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
DRAAKONI VEREKIVI on üks Jaspise liikidest, mis on oma nime saanud välimuse pärast ja ka sellega kaasnevast legendist. Draakoni..
4.40€
Maksudeta:3.61€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
40.90€
Maksudeta:33.52€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
3.70€
Maksudeta:3.03€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
4.80€
Maksudeta:3.93€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.70€
Maksudeta:1.39€
DRAAKONI VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
DRAAKONI VEREKIVI on üks Jaspise liikidest, mis on oma nime saanud välimuse pärast ja ka sellega kaasnevast legendist. Draakoni..
4.40€
Maksudeta:3.61€
KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas heleroh..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.