Menüü
Ostukorv

PUNANE AVENTURIIN poleeritud

PUNANE AVENTURIIN poleeritud KRISTALLID
PUNANE AVENTURIIN poleeritud
2.62€
Maksudeta: 2.15€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE AVENTURIIN poleeritud

Võimalikud valikud

PUNANE AVENTURIIN taastab sinu energiavarusid, aidates Sul end füüsiliselt ja vaimselt aktiivsena tunda.

Punane Aventuriin on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pärineb peamiselt Indiast, Tiibetist, Nepaalist ja Brasiiliast. Aventuriini kristallid üleüldse kannavad endas edasi ka Kvartsi ja on sellest ka loodud. Aventuriini sees olev Kvarts annab Aventuriinidele oskust energiat kiirelt edasi kanda ja ka samalajal endasse võtta, mis teeb nendest kristallidest väga head tervendajad.

Punasel Aventuriinil on oskus loomingulist poolt toetada ja avada inimest enda visioone füüsilisel kujul realiseerima. Seetõttu on väga hea seda kristalli kunstitubadesse viia, töölaual hoida või lapse toas hoida. Punane Aventuriin on nende inimeste töö kristall, kellel on vaja pidevalt enda visioone teistele selgeks teha. See aitab neid visioone maksimaalselt hästi väljendada.


Feng Shui

Punane Aventuriin kannab endas tule-elementi, mis tähendab seda, et see kristall rikastab sinu kodu Lõuna-poolsemat piirkonda ja tuba. Asetades Punase Aventuriini kodu Lõuna poole aitab see majja, tervele perekonnale ja suhtesse jõudu, energiad ning elurõõmu tuua.

Aseta Punane Aventuriin armastuse kristallide komplekti, kui soovid suhtesse aktiivsust tuua, üksteisega rohkem aega koos veeta ja soovi üksteisega koos rohkem olla. Peale selle sobib see kristall sinna ka siis, kui soovitakse lapseootele jääda.

Äriliselt/karjääri hea õnn

Punane Aventuriin on külluse kristall, kuigi tavapäraselt külluse kristallid punakat tooni ei ole, siis Punasel Aventuriinil on tõesti oskus külluse kanaleid avada. Aseta Punane Aventuriin enda külluse karpi, külluse nurka, äriga seotud dokumentide vahele, töölauale või kanna seda tööd tehes endaga kaasas. Punane Aventuriin aitab vabaks lasta emotsioonid, mis takistavad heal õnnel tulla ja asendavad need positiivse suhtumisega. Kui positiivsus on tagatud, avab Punane Aventuriin külluse kanali. Eriti hästi sobib Punane Aventuriin neile, kellel on pidev mure enda materiaalse olukorra osas, aidates sellest muremõttest vabaneda - kuna mured takistavad külluse kanalil töötamast.

Viljakus/viljatus

Punane Aventuriin on üks põhi kristallidest, mis kuulub viljakuse kristallide komplekti. See aitab tõsta energiaid, mis aitavad naisel lapseootele jääda ja aitavad eemaldada mentaalsed blokid. Hoia seda kristalli koos teiste viljakuse kristallidega võimalikult lähedale enda voodile või kanna kristallikomplektina kaasas. Soovitan sellisel juhul kanda ka Punase Aventuriini ehteid. Punane Aventuriin on selline kristall, mis aitab ära võtta naise seest sellise emotsionaalse seisundi, kus naine on "mõttes rase" ehk, kui naine ise tekitab endale rasedusega seotud sümptomeid, aga tegelikult rase ei ole. Kui päris aus olen, siis ükski laps ei saa tulla, kui naine ise seab endale blokaade ehk tekitab endale suure kinnisidee. Ta saab tulla siis, kui naine on emotsionaalselt vaba.

Inimesi ühendav kristall

Soovitan sul Punast Aventuriini enda koju tuua ja hoida seda kodu kõige enam läbikäidavas kohas. Eriti seal, kus veedad aega enda tuttavate ja sõpradega. Tegemist on inimesi ühendava kristalliga ning kui soovid paremat läbisaamist saavutada inimestega, kes sinu elus on, siis see kristall loob selle kontakti. Toetades ka uute sõprade leidmist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk

- Ida sümboliseerib tervist.

- Punane Aventuriin on väga kasulik naistele ja meestele, kellel on probleeme viljakusega. Punase Aventuriini kandmine aitab alternatiivselt tervendada just seda probleemi, andes kehale vajalikku vaimset energiat, mis suudaks viljakust tekitada.

- Soovitan Punast Aventuriini kanda naisel, kes soovib lapseootele jääda. Punane Aventuriin kiirendab rasestumist ja aitab kehal luua elu, mis on täis tervist ning elujõudu. Punane Aventuriin töötab siis, kui Auraväljas on juba hing ootel, kes soovib sündida. See, kas hing on ootel või mitte, saan ma eraseansil sulle seda öelda. Teine viis, kuidas ise seda teada saada, on see, kui naine on ise ilmutusi ja visioone tulevasest lapsest saanud.

- Punast Aventuriini on kasulik terve rasedusevältel kanda või vähemalt raseduse esimesel neljal kuul. Punane Aventuriin aitab ära hoida terviserikkeid, mis võivad lapsel ja emal raseduse tõttu esineda. See on võimas kaitsetalisman, mida saad endaga hoida, et kaitsta enda veel sündimata last.

- Punane Aventuriin tervendab vereringet ja käe sees olevaid sooni.

- Kui on olnud tervisemuresid, mis on seotud reproduktsiooniorganitega, siis on kasulik alternatiivtervendajana Punast Aventuriini kanda. See kristall aitab täielikult terveks saada ja takistab sellist sorti haiguste teket.

- Punane Aventuriin tervendab kahte esimest Tšakrat, milleks on Juurtšakra ja Sakraaltšakra

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Punane Aventuriin kõige enam JÄÄRA.

Punast Aventuriini võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

VAARIKA AVENTURIIN on üks Aventuriini liikidest, mis on tuhmpunase või -roosa tooniga ja milles võib leiduda veidi sädelevaid osakesi.&nbs..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.24€
Maksudeta:4.29€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pär..
5.86€ 6.90€
Maksudeta:4.81€
PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pärineb peamiselt Indiast, Tiibetist, Nepaalist ja Brasiiliast. Ave..
13.60€
Maksudeta:11.14€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.PUNANE AVENTURIIN on üks Aventuriini kristalli liikidest, mis pärineb peamise..
6.50€
Maksudeta:5.33€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
6.50€
Maksudeta:5.33€
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.61€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest...
4.73€
Maksudeta:3.88€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.