Menüü
Ostukorv

LA TENE BRÄND

LA TENE BRÄND
LA TENE bränd on loodud selle lehekülje autor Tene Laulu poolt. Kõik La Tene brändi tooted on Tene kujundatud, nendesse on pandud tema isiklik nägemus ja tervendavad soovid. La Tene brändi kuulub suurejooneline käeehete kollektsioon, millest leiab igaüks endale midagi kaunist ja võimast. Käeehetele lisaks leiab La Tene brändi toodetest La Tene sõrmuseid, kõrvarõngaid, juukseehteid ja kristallikomplekte. Kõige uuem lisa La Tene brändi on eeterlikud õlid ja baasõlid, mis on 100% naturaalsed ja kehasõbralikud tervendajad.
La Tene erikollektsiooni jalakett "ARMASTUSEÕNN" on kokku pandud Rodoniidi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, millel on oskus armasust Sinu ellu tuua. Aitab armastada, armastust leida ja seda jagada. Saadab armastusesoovid universumisse.See jalakett on valmistatud vaid naturaalsetest..
44.40€
Maksudeta:37.00€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni jalakett "HEA ÕNN ja KAITSE" on kokku pandud Oonüksi ja Hematiidist Buddha kristallidest. Väeehe, mis kannab endas rahu väge, head õnne, tasakaalu ja elujõudu. Aitab üles leida elurõõmu ja blokeerib ebaõnne. Kait..
33.90€
Maksudeta:28.25€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni jalakett "HEAOLU ja TASAKAAL" on kokku pandud Pärlikarbi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis aitab Sul elada hetkes ja tunda rõõmu väikestest asjadest. Maandab ja tasakaalustab energiaid, aidates iseeendaga läbi saada ja en..
26.60€
Maksudeta:22.17€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "ISIKLIK HEAOLU" on kokku pandud Apatiidi kristallidest, mida kaunistab roodiumi pärl ja hõbeda rõngas. Väeehe, mis aitab Sul aksepteerida iseennast täpselt sellisena nagu Sind on loodud. Suurendab soovi oma elu parema..
59.90€
Maksudeta:49.92€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "POSITIIVSED EMOTSIOONID" on kokku pandud Pärlikarbi kristallidest, mis on kaunistatud hõbeda rõngaga. Väeehe, mis aitab Sul olla optimistlik ja luua enda ümber positiivse Auravälja. Aiatb ka teistele enda positii..
37.70€
Maksudeta:31.42€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "RAHULOLU ja KAITSE" on kokku pandud Pärlikarbi ja Oonüksi kristallidest, mida kaunsitavad värvitud Hematiidi pärlid. Väeehe, mis aitab Sul elu rahulikumalt võtta, olla tasakaalukam ja mõistvam. Aitab lahti s..
39.90€
Maksudeta:33.25€
La Tene erikollektsiooni käekett "KAITSEINGEL" on kokku pandud Angeliidi ja Valge Hauliidi kristallidest, mida kaunistavad Hematiidi detailid ja metallist inlgiiib. Väeehe, mis aitab Sul oma Kaitseingliga kontakti luua ning tema saadetud sõnumitest ja märkides..
24.40€
Maksudeta:20.33€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "5D ARMASTUSEÕNN" on kokku pandud Tiigrisilma ja Thuliidi kristallidest. Kandes seda ehet, leiad Sa idülli suhetealaselt. Toob armastuseõnne ja loob imelisi suhteid Sinu elus! „Soovin Sulle palju armastust!” Tene La..
23.30€
Maksudeta:19.42€
Tegemist piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "5D ENERGIA" koosneb Musta Spinelli, Kassisilma ja Hematiidi kristallidest. Kandes seda ehet liigud sa kordades kiiremini 5D tasandile. Saavutades edu, tasakaalu, õnne ja harmoonia. "Soovin imelist uut algust!" Tene ..
26.30€
Maksudeta:21.92€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "5D HINGESUGULANE" koosneb Roosa Sammalahhaadi, Kuukivi ja Hematiidi kristallidest. Kandes seda ehet, loob universum ühenduse Sinu ja hingesugulase vahel. Pakkudes Sulle idüllilist armastust! „Soovin Sulle imelist armastuse ..
24.90€
Maksudeta:20.75€
La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUS JA KAITSE" on kokku pandud Roosa Ahhaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis toob Sinu ellu armastust, romantikat, õrnust ja heatahtlikkust. Kaitseb kõige halva ja negatiivse eest.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvä..
29.90€
Maksudeta:24.92€
Tegemist piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUS ja RÕÕM" koosneb Sinise Aragoniidi, Roosa Kvartsi ja Valge Topaasi kristallidest, mida kaunistavad hõbeda pärlid. Väeehe, mis hoiab armastust tugevana ja ei lase suhtest kaotada rõõmu, särtsu ja lõbusu..
44.40€
Maksudeta:37.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 594 tootest (50 lehekülge)
LA TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.