Menüü
Ostukorv

PALMAROSA eeterlik õli

PALMAROSA eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
PALMAROSA eeterlik õli
11.00€
Maksudeta: 9.02€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PALMAROSA eeterlik õli
PALMAROSA kuulub Graminea taimede perekonda, tegemist on kõrrelisega. Näiteks kuulub sinna ka Sidrunhein, mis on tunduvalt intensiivsema lõhnaga kui Palmarosa. Palmarosa eeterliku õli aroom meenutab palju Roosa Geraniumit, tegelikult on need kaks erinevat taime ja eeterlikku õli. Kes on lummuses Roosast Geraniumist, on lummuses ka Palmarosast, ja vastupidi. Nii Palmarosa kui ka Roosa Geraanium lõhnavad roosiga sarnaselt. Palmarosa on oma nime saanud küll roosilõhnast, aga see ei ole Roos.

Palmarosa eeterlikku õli saadakse peamiselt aurutamismeetodil. Taime aurutatakse enne selle õitsemisperioodi, mil eeterliku õli on selles kõige võimsamal hulgal. Aurutamisel võetakse taimest välja lõhn ja kasulikud omadused ja ning me saame seda enda tervendamiseks kasutada. Taimed on meile Maa poolt kingitud selleks, et neid õigesti kasutada, kasutame Palmarosat selle täielikus hiilguses. Aitan sul mõista, mis on Palmarosa ja kuidas seda kasutada. Loe edasi!

Palmarosa eeterliku õli peamiste koostisosade hulka kuuluvad geraniaal, B-karyofülleen, B-oktimeen, linalool, farnesool, geranylatsetaat.

PALMAROSA KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Palmarosa puhul on tegemist armastusetaimega. Palmarosa eeterlikku õli põleta õlilambis, kui sa soovid enda ümber luua armastavat meeleolu ja atmosfääri. Tee seda ka siis, kui soovid puhastada kristalle, kodu ja enda Auravälja. Palmarosa aitab vabastada energiad, mis takistavad sul õnne tunda. Sellist õnne, mis on seotud armastusega. Näiteks, kui sa ei suuda elu nautida, hetke ja iseennast armastada, siis Palmarosa aitab sul seda saavutada. Palmarosa viib mõtted headele asjadele, äratab sinus oskuse head näha. Kui oled viimasel ajal pessimistlik, siis kindlasti lase Palmarosal end tervendada.

Palmarosa eeterlikku õli põleta vähemalt korra kuus selles toas, kus asuvad sinu armastusekristallid. Seda selleks, et need kristallid saaksid aktiivsemalt tööd teha. Eeterlike õlidega on võimalik kristalle puhastada ja Palmarosa töötab eriti hästi nende armastusekristallidega, mis aitavad muresid lahendada. Näiteks selliste kristallidega, mis aitavad üle olla negatiivsetest emotsioondiest, tervendada sind traumadest ja blokeerida armastusega seotud ebaõnne. Palmarosa sobib põletamiseks ajal, mil kosmilised energiad on seotud armastusega, suhetega, romantikaga ja perekonnaga.

PALMAROSA EETERLIKU ÕLI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED

Antibakteriaalse toimega

Palmarosa on, nii nagu pea kõik eeterlikud õlid, samuti antibakteriaalse toimega. Palmarosa eeterlik õli tapab teatud sorti viirused ja kahjulikud bakterid, mis võivad sulle kahjulikud olla, seda on kasulik kanda koos baasõliga nahale, mis on ärritunud, kus on tekkinud allergiline reaktsioon või on mingi mustus. Kui sa oled kokku puutunud näiteks millegi mürgisega, siis kanna oma kätele segu, milles on koos baasõliga 1 tilk Palmarosa eeterlikku õli, ja masseeri see õlide segu korralikult  oma käe sisse.

Potentsiaalse nahavähi taandaja

Palmarosa eeterlikul õlil on oskus taastada rakke ja tervendada rakkudes olevaid taandarenguid ning ebakorrapärasusi. Seda teades võib see õli vähendada ka nahavähki jäämise riski, kuna nahavähk tekib kahjustunud naharakkudest ja Palmarosal on rakke taastav toime, mis võib olla võti. Kanna Palmarosa eeterlikku õli koos baasõliga aeg-ajalt kogu kehale (alati väldi sattumist silmadesse, ninna, suhu ja limaskestadele), et tervendada oma nahka alternatiivselt, mis võib kahjustunud naharakke taastada. Lisaks aitab Palmarosa tekitada sinu nahale tugeva immuunsuse ja kaitsekihi ning ka see aitab vältida edaspidist haigestumist nahahaigustesse. Palmarosa võib olla üks sinu ilurutiinidest,  värskendav aroom ja puhas tervis ühes.

Palmarosa aitab haavadel paraneda. Kui sul on haav, siis kanna koos baasõliga 1 tilk Palmarosa eeterlikku õli haavale. Korda seda igapäevaselt ja sa võid näha haava märkimisväärselt kiiremat paranemist. Proovi ja tee õlidega imesid!

Super stressimaandaja

Aroomiteraapias kasuta Palmarosa eeterlikku õli õlilambis. Tilguta õlilambi veealusele korraga 15-20 tilka Palmarosa õli ja põleta seda ajal, mil sa ei tunne end hästi. Palmarosa viib eemale kõik halvad mõtted. Kui sul on soodumus mõelda pidevalt kõigele halvale, oled närviline, stressis ja lähed kergelt endast välja, siis Palmarosa on sinu jaoks sel eluperioodil lausa hädavajalik. Kui sa soovid Palmarosat teiste stressileevendavate eeterlike õlidega kokku segada ja neid koos põletada ning saada veelgi eksootilisemat aroomi, siis sega see kokku nende õlidega: Ylang Ylang, Roosa Geranium, Muskaatpähkel ja Sandlipuu. Nende viie õli kombinatsioon on super stressimaandaja, tujutõstva toimega ja ülimalt hea atmosfääri looja.

Sobib kuivale ja segatüüpi nahale

Eeterlike õlidel on nahahoolduses oma koht, kuna neil on väga palju tervendavaid omadusi. Kui sul on kuiv või segatüüpi nahk ja sa soovid nahka ühtlustada ning niisutada nii, et see ei tekitaks aknet, siis kasuta selleks Palmarosa eeterlikku õli. Kanna 1 tilk Palmarosa eeterlikku õli 1 tl baasõli sisse (soovitan Magusmandliõli) ja kanna see segu igal õhtul enne magamaminekut näonahale, kaelale ja dekolteele. Eelnevalt puhasta nahk muidugi põhjalikult veega ära. Lase Palmarosal ja Magusmandliõlil enda nahka öösel tervendada, taastada ja tasakaalustada. Magusmandliõlil on samuti väga palju head sinu nahale pakkuda, loe, mida ma olen La Tene Magusmandliõli kohta kirjutanud, leiad selle SIIT.

Hoiab naha niiske ja säravana

Kas sul on probleeme kahvatu nahaga ja sa soovid välja näha särav ja kaunis? Palmarosa eeterlik õli võib olla lahendus sinu probleemile, kuna Palmarosa eeterlik õli aitab nahal niiskena püsida. Kui sa kasutad seda eeterlikku õli koos baasõliga (soovituslikult Magusmandliõliga) enda naha- ja kehahoolduses, siis see võib aidata sinu nahka tervendada, muutes selle säravamaks ja elujõulisemaks. Sa ei pea rohkem kahvatu naha pärast kannatama, tee end ise nooruslikumaks ja särvamaks, selleks kasuta aga õigeid õlisid.

Alternatiivne põletiku leevendaja ja palaviku alandaja

Kui sa soovid elada elu, mis on täis taimseid ja alternatiivseid ravimeid, siis on väga oluline mõista, millist taime mille jaoks kasutatakse. Põletikku ja palavikku on võimalik alandada Palmarosa eeterliku õliga. Selleks sega 1 tilk Palmarosa eeterlik õli kokku 1 tl baasõliga (soovitan siinkohal Magusmandliõli) ja määri see põletikulisele piirkonnale, kogu keha põletiku või palaviku korral näiteks ülaseljale või alaseljale. Ca 1 tunni möödudes võid tunda, kuidas palavik alaneb. Kindlasti kasuta haigestumise korral ka taimeteesid, nagu näiteks kummelit ja pärnaõit.

Uinutava toimega

Jagan sinuga head aroomiteraapiaritutaali retsepti, mida tee kindlasti siis, kui sa vajad kosutava unega ööd. Näiteks, kui sul on vaja vara ärgata, lähed hilja magama või oled vaevlenud unetuse all ning ootad imet, mis sind päästaks. Jagan sinuga seda imelist retsepti.

Palmarosa on rahustava ja meeli tervendava toimega, mida on võimalik kasutada ka uinutina. See ei ole ergutava toimega, see aitab sul lõõgastuda just siis, kui sul on seda vaja.

Sega õlilambi sisse koos veega 10 tilka Palmarosaõli, 10 tilka Lavendliõli, 10 tilka Sidrunheinaõli ja 10 tilka Roosa Geraniumi õli. Sellest saad tohutu väega uinuti, mis töötab vaid sinu heaolu nimel. Proovi ära ja võid sellest leida endale alternatiivse unerohu.

PALMAROSA EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED

Palmarosa eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määrida eeterlikku õli oma nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga vaid baasõliga) nagu näiteks Magusmandli-, Kookose-, Avokaado- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahka kõrvetada ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos baasõliga. Eeterlikke õlisid teiste õlidega kokku segades kasuta baasõli sees vaid paar tilka teist õli. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Palmarosa eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka Palmarosa eeterlikku õli, lisa sinna ka mitu supilusikatäit baasõli, kuna eeterlik õli ei lahustu vees ja baasõli aitab sel lahustuda. Võta vanni ja naudi Palmarosa eeterliku õli toimet, see on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Palmarosa tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Palmarosa eeterlik õli kokku oma lemmikkreemiga (milles on baasõli), et kanda see nahale, kui soovid selle tervendavat toimet pakkuda tervele kehale.

Eeterlikke õlisid võib kasutada ka saunas. Saunavee sisse eeterlikke õlisid lisades on sul võimalik teha endale võimsat aurapuhastust ja aroomiteraapiat. Proovi ja katseta!

Palmarosa eeterlikku õli kasuta koos massaažiõlidega või lisa seda baasõli sisse, kui teed massaaži. Niiviisi on sul võimalik Palmarosa eeterliku õli tervendavad omadused endasse saada.

Eelmiste elude nägemuste avamise rituaal koos Palmarosa eeterliku õliga - proovi järele! 

Kindlasti sind huvitab, kes sa oled enda eelmistes eludes olnud, millist nime ja päritolu omanud ning palju muudki. Jagan sinuga ühte rituaali, mis aitab äratada üles minevikumälestusi, mis ei ole pärit sellest elust. 

Põleta aroomiõlilambis 20 tilka Palmarosa eeterlikku õli ja 20 tilka Sandlipuu eeterlikku õli, kanna endaga samal ajal Rüoliiti ja Preselit (või hoia mõlemat kristalli käes) ning mine mediteerivasse seisundisse ja lase visioonidel tekkida. Palmarosa avab sinu meeled koos Sandlipuuga, kristallid toovad visioone.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

SÜDAMETŠAKRA

Põleta Palmarosa eeterlikku õli õlilambis või kanna mõned tilgad Magusmandli baasõliga kokkusegatuna enda otsmikule ja kaelapiirkonnale.

Palmarosa tervendab emotsionaalsel tasandil sinu tundeid ja südant. Näiteks aitab Palmarosa eeterliku õli tarvitamine aroomiteraapias ja kehahoolduses vähendada kurbust, saada üle traumeerivatest mälestustest, tervendada hingehaavu ja on kasulik sügava stressi puhul, mille põhjuseks on südameasjad. Kui su hing on haavatud, siis kindlasti too enda ellu Palamarosa eeterlik õli. Kristalllimaailmas on sama toimega Rodoniit ja Apatši Pisar, soovitan ka neid koos Palmarosa eeterliku õliga enda ellu tuua.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Palmarosa 100% eeterilik õli (Cybopogon martinii) 10 ml, pärituolumaa India. Palamarosa eeterlik õli oma värvuselt läbipaistev, kohati helekollane. Koostiselt vedel, seega tuleb pudelist väga lihtsalt välja. Palmarosa eeterlik õli on oma aroomilt väga värskendav, meenutab lilleaeda ja on kindlasti lillearmastajate lemmik. Saadud aurutamisel.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eeterlikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
PRESELI on sama kristall, millest valmistati omal ajal Stonehenge'i rippuvad kivid Lõuna-Inglismaal Salisbury tasandikul, mille ehi..
15.60€
Maksudeta:12.79€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
ROOSA GERANIUMI eeterlikku õli kasutatakse väga laialdaselt kosmeetikatööstuses selle väga hea ja magusa aroomi tõttu. Lisaks sellele ..
23.90€
Maksudeta:19.59€
JOJOBA, mille nime hääldatakse tegelikult ho-ho-ba, on taim, mis kasvab Sonorani kõrbes Mehhikos, Arizonases ja Lõuna-Californias. Jojoba ladinakeelne..
24.40€
Maksudeta:20.00€
VIINAMARJAD on imemaitsvaid viljad, mis on väga toitvad ja inimeste jaoks erilise väärtusega. Viinamarjaseemneõli saadakse viinamarjadest, see pressit..
7.90€
Maksudeta:6.47€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
21.50€ 30.70€
Maksudeta:17.62€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
MANDLID on seemned, mida on väga mõnus süüa ja mis on väga toitvad. Küll on aga mandlitest võimalik saada õli, millel on väga palju pakkuda sin..
7.90€
Maksudeta:6.47€
KADAKAS kuulub mändide perekonda ning on paljude jaoks väga tuttav. Tegemist on igihalja okaspuuga, millel on omapärane välimus ja mis on peamise..
15.30€
Maksudeta:12.54€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.