Menüü
Ostukorv

KÄEKETID

KÄEKETID
La Tene käeketid on Tene ise kombineerinud ja igal käeketil on oma maagiline vägi. Käeketid teeb eriliseks kristallide kombinatsioon ja õige järjestus käeketis. Kristallidel on palju positiivseid omadusi, aga kui neid teiste kristallidega kokku panna, siis tulevad esile nendes konkreetsed omadused eeterkeha muutmiseks. La Tene käekette soovitame laadida aknalaual Kuuvalgel Kuukivi, Seleniidi ja Musta Obsidiaani peal, et nende energia säiliks.
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon käekett "ARMASTUS ja ÕNNETUNNE" on väeehe, mis õpetab sind armastust vastu võtma ja seda jagama, et armastus leiaks koha sinu saatuses. Suurendab õnnenergiaiaid.Käekett on kokku pandud Thuliidist ja Hematiidist, mida ka..
16.62€ 27.70€
Maksudeta:13.62€
Tooteid on piiratud koguses. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUSE AURA KAITS..
25.32€ 42.20€
Maksudeta:20.75€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni käekett "ARMASTUSESOOVID" on väeehe, mis aitab tugevdada Sinu intuitsiooni, et saaksid täita enda südamesoove ja unistusi.Käekett on kokku pandud Roosa Kvartsi ja Kondor Ahhaadi kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbedast ..
35.94€ 59.90€
Maksudeta:29.46€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni käekett "BEEBIOOTUS" on väeehe, mis loob tugeva, sügava, hooliva ja armastava sideme oma veel sündimata lapsega. Aitab lõõgastuda, ennast hästi tunda ja beebiootust nautida.Ehe on kokku pandud Pärlikarbi ja Punase Ja..
15.96€ 26.60€
Maksudeta:13.08€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni käekett "DIEET" on väeehe, mis aitab kaasa dieedi pidamisele, hoides ära kahtlaseid isusid ja näksimisi. Suunab tervislikumalt toituma.Käekett on kokku pandud Musta Obsidiaani, Apatiidi, Sinise Hauliidi, Suitskvartsi ja Hematiidi kristall..
38.80€
Maksudeta:31.80€
Müügis ainult e-poes.Malahhiit on habras kristall, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsioon käekett "EDUKUS ja ÕNN" on väeehe, mis aitab saavutada edu, parandada tööalast&..
41.94€ 69.90€
Maksudeta:34.38€
Tooteid on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.La Tene erikollektsiooni käekett "ELUDE SIDE" on väeehe, mis annab võimaluse kohtuda enda eelmise elu partneriga, kellega on oldud kaaslased elust-ellu. Aitab teha valikuid, mis on elus tähtsad ja kasulikud.Käekett on kokku pandud Tsitriini ja R..
36.36€ 60.60€
Maksudeta:29.80€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.La Tene erikollektsiooni käekett "EMOTSIOONID ja TUNDED", koosneb Mäekristallist, Kondor Ahhaadist ja Hematiidist. Väeehe, mis aitab Sul enda emotsioonidest ja tunnetest aru saada. Aitab mõista, miks Sa midagi tunned ning ..
17.28€ 28.80€
Maksudeta:14.16€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "EMOTSIOONID ja TUNDED" on kokku pandud Sinise Aragoniidi ja Laava kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbe 925 pärlid. Käekett, mis aitab Sul enda emotsioonidest ja tunnetest aru saada. Aitab mõista, miks sa midagi tunne..
17.94€ 29.90€
Maksudeta:14.70€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu käeketi juurde.LA TENE erikollektsiooni käekett "EMOTSIOONIDE TASAKAALUSTAJA" koosneb Crazy Ahhadi ja Lumikvartsi kristallidest, mida kaunistavad metallist detailid. Väeese, mis aitab raskete emotsioonidega toime tulla. To..
33.30€ 55.50€
Maksudeta:27.29€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "ENESEKAITSE ja VABADUS" on Preniidi ja Oonüksi kristallidest, mida kaunistavad hõbe 925 pärlid. Kandes seda ehet, on Sinu isiklik Auraväli kaitstud absoluutselt kõige halva eest. See kingib hingelist vabadust! „Soovin, et Sa ole..
17.34€ 28.90€
Maksudeta:14.21€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon käekett "HEA ÕNNE TAGAJA" on väeehe, mis täidab Sinu elu õnne, armastuse ja küllusega. Motiveerib tegutsema.Käekett on kokku pandud värvitud Hematiidi ja Oonüksi kristallidest, mida kaunistavad metallist ja ülekull..
19.32€ 32.20€
Maksudeta:15.84€
Tooted 1 kuni 12, kokku 274 tootest (23 lehekülge)
KÄEKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.