Menüü
Ostukorv

KÄEKETID

KÄEKETID
La Tene käeketid on Tene ise kombineerinud ja igal käeketil on oma maagiline vägi. Käeketid teeb eriliseks kristallide kombinatsioon ja õige järjestus käeketis. Kristallidel on palju positiivseid omadusi, aga kui neid teiste kristallidega kokku panna, siis tulevad esile nendes konkreetsed omadused eeterkeha muutmiseks. La Tene käekette soovitame laadida aknalaual Kuuvalgel Kuukivi, Seleniidi ja Musta Obsidiaani peal, et nende energia säiliks.
AMETÜST, MÄEKRISTALL ja ROOSA KVARTS käeehe on vägagi universaalse ja multifunktsionaalse toimega. See on ehe, mis sobib igale ühele ja mida on näiteks hea kanda täiesti esimese ehtena. See on kokku pandud kolmest kõige populaarsemast ja enimvajaminevast..
21.30€
Maksudeta:17.75€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "HINGELISED SIDEMED" käekett on kokku pandud Rüoliidist  ja Oonüksist ja mida kaunistavad hõbeda pärlid. Kandes seda ehet leiad Sa selles elus üles enda hingeperekonna, sealhulgas hingesugulase või kaksik..
26.90€
Maksudeta:22.42€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "5D ARMASTUSEÕNN" on kokku pandud Tiigrisilma ja Thuliidi kristallidest. Kandes seda ehet, leiad Sa idülli suhetealaselt. Toob armastuseõnne ja loob imelisi suhteid Sinu elus! „Soovin Sulle palju armastust!” Tene La..
23.30€
Maksudeta:19.42€
Tegemist piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "5D ENERGIA" koosneb Musta Spinelli, Kassisilma ja Hematiidi kristallidest. Kandes seda ehet liigud sa kordades kiiremini 5D tasandile. Saavutades edu, tasakaalu, õnne ja harmoonia. "Soovin imelist uut algust!" Tene ..
26.30€
Maksudeta:21.92€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "5D HINGESUGULANE" koosneb Roosa Sammalahhaadi, Kuukivi ja Hematiidi kristallidest. Kandes seda ehet, loob universum ühenduse Sinu ja hingesugulase vahel. Pakkudes Sulle idüllilist armastust! „Soovin Sulle imelist armastuse ..
24.90€
Maksudeta:20.75€
La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUS JA KAITSE" on kokku pandud Roosa Ahhaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis toob Sinu ellu armastust, romantikat, õrnust ja heatahtlikkust. Kaitseb kõige halva ja negatiivse eest.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvä..
29.90€
Maksudeta:24.92€
Tooteid on piiratud koguses. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUSE AURA KAITS..
42.20€
Maksudeta:35.17€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsioon käekett "HEA ÕNN JA INTUITSIOON" on kokku pandud  Rüoliidi ja Krüsokolla kristallidest, mida kaunistavad värvitud Hematiidi pärlid. Kandes seda väeehet, oskad Sa teha parimaid valikuid iseenda jaoks. See toob Sulle head õnne ja ..
16.80€
Maksudeta:14.00€
La Tene erikollektsiooni käekett "HEAD VÕIMALUSED" koosneb Rohelisest Kvartsist, Oonüksist ja Hematiidist. Väeehe, mis toob Sinu ellu suurepäraseid võimalusi, materiaalselt head õnne, küllust, rikkust ja luksust.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskivide..
25.50€
Maksudeta:21.25€
La Tene erikollektsioon käekett "HINGESUGULANE" koosneb Kivistunud Korallist, Valgest Ahhaadist, Mäekristallist ja 925 hõbedast. See on väeehe, mis aitab Sind kokku viia inimesega, kellega oled eelmises elus sõlminud kokkuleppe.See käekett on valmistatud vaid ..
33.30€
Maksudeta:27.75€
La Tene erikollektsiooni käekett "ISEENDA ELU SELGELT NÄGEMINE" on kokku pandud Portselan Jaspise, Oonüksi, Mäekristalli ja Hematiidi kristallidest. Väeese, mis õpetab iseennast kuulama ja aru saama, mis on Sulle kasulik ja mis mitte. Annab võimaluse mõista iseenda teekonda selles maa..
27.70€
Maksudeta:23.08€
La Tene erikollektsiooni käekett "ISIKLIK JÕUD" on kokku pandud Tuliahhaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis annab sulle jõudu ja vastupidavust. Toob isiklikesse ettevõtmistesse edu ja motiveerib asju lõpuni viima.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvä..
29.90€
Maksudeta:24.92€
Tooted 1 kuni 12, kokku 416 tootest (35 lehekülge)
KÄEKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.