Menüü
Ostukorv

KÄEKETID

KÄEKETID
La Tene käeketid on Tene ise kombineerinud ja igal käeketil on oma maagiline vägi. Käeketid teeb eriliseks kristallide kombinatsioon ja õige järjestus käeketis. Kristallidel on palju positiivseid omadusi, aga kui neid teiste kristallidega kokku panna, siis tulevad esile nendes konkreetsed omadused eeterkeha muutmiseks. La Tene käekette soovitame laadida aknalaual Kuuvalgel Kuukivi, Seleniidi ja Musta Obsidiaani peal, et nende energia säiliks.
AMETÜST, MÄEKRISTALL ja ROOSA KVARTS käeehe on vägagi universaalse ja multifunktsionaalse toimega. See on ehe, mis sobib igale ühele ja mida on näiteks hea kanda täiesti esimese ehtena. See on kokku pandud kolmest kõige populaarsemast ja enimvajaminevast..
19.90€
Maksudeta:16.58€
La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUS JA KAITSE" on kokku pandud Roosa Ahhaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis toob Sinu ellu armastust, romantikat, õrnust ja heatahtlikkust. Kaitseb kõige halva ja negatiivse eest.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvä..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsioon käekett "ARMASTUSESOOVIDETÄITJA" on kokku pandud Kuukivi, Mäekristalli ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis aitab täide viia armastusega seotud soove ja unistusi, tuues Sinu ellu palju romantikat, kirge ja armastust.Selles ehtes on vaid natura..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett "EBAÕNNE VABASTAJA ja ÕNNE AKTIVEERIJA" on kokku pandud Musta Ahhaadi, Oonüksi ja värvitud Hematiidi pärlitest. Käekett, mis blokeerib negatiivsed energiaid ja vabastab ebaõnne. Toob Sinu eluteele positiivsust ja häid võimalusi.See käekett on..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett "HEAD VÕIMALUSED" koosneb Rohelisest Kvartsist, Oonüksist ja Hematiidist. Väeehe, mis toob Sinu ellu suurepäraseid võimalusi, materiaalselt head õnne, küllust, rikkust ja luksust.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskivide..
25.50€
Maksudeta:21.25€
La Tene erikollektsiooni käekett "HINGESUGULASE VÄEESE", koosneb Pärlikarbist, Kivistunud Puidust, Kuukivist ja Hematiidist. See on väeese, mis toob Sinu ellu armastust, aitab kohtuda hingesugulasega ja temaga koos olles teda hinnata ja armastada.See käekett on valmistatud v..
33.30€
Maksudeta:27.75€
La Tene erikollektsiooni käekett "HINGETERVENDAJA" on kokku pandud Suitskvartsi, Valge Jaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis vabastab ülekoormusest, toob Aurasse uut energiat ja tasakaalustab, aitab end hästi tunda.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõi..
36.60€
Maksudeta:30.50€
La Tene erikollektsiooni käekett "INGLID JA ÕNN" on kokku pandud Jaadi, Valge Jaadi ja hõbe 925 pärlitest. Aitab Inglitega kontakti luua ja nende sõnumeid mõista. Loob Inglipoolse kaitse ning suurendab õnnetunnet.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõi..
36.60€
Maksudeta:30.50€
La Tene erikollektsiooni käekett "ISIKLIK JÕUD" on kokku pandud Tuliahhaadi, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis annab sulle jõudu ja vastupidavust. Toob isiklikesse ettevõtmistesse edu ja motiveerib asju lõpuni viima.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvä..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett "KAARTIDEGA ENNUSTAJA" on kokku pandud Labradoriidi, Ingli Aura, Oonüksi ja ülekullatud hõbe 925 pärlitest. Väeehe, mis muudab Sinu intuitsiooni tugevamaks ja blokeerib valenägemusi.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La..
27.70€
Maksudeta:23.08€
La Tene erikollektsiooni käekett "KAITSE HALVA EEST" on kokku pandud Oonüksist, Mustast Ahhaadist ja Hematiidist. See on väeese, mis kaitseb negatiivsete inimeste, kriitika, ebaõnne ja välisohtude eest. Muudab sind halbades situatsioonides tugevamaks.See käekett on valmistat..
55.50€
Maksudeta:46.25€
La Tene erikollektsiooni käekett "KAITSEMAAGIA" on kokku pandud Hüpersteeni, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Käekett, mis kaitseb selle kandjat kahjulike inimeste ja halbade kogemuste eest. Loob sinu ümber kaitsekilbi ja hoiab kõige halva eest.Selles ehtes on vaid ..
32.20€
Maksudeta:26.83€
Tooted 1 kuni 12, kokku 447 tootest (38 lehekülge)
KÄEKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.