Menüü
Ostukorv

KINKEKOMPLEKTID

KINKEKOMPLEKTID
KINKEKOMPLEKTID
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "KAITSEINGLI JUHATUS" on kokku pandud väeehetest, mis aitavad Kaitseinglil Sinu Aurasse pääseda, et Sulle märguandeid saata ja õigele teele juhatada.La Tene kinkekarbis on käekett, mis koosneb Pärli, Akvamariini, Angeliidi ja Sinis..
44.96€ 52.90€
Maksudeta:37.47€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM ARMASTUS ja TÄNULIKKUS" on kokku pandud väeehetest, mis sümboliseerivad tingimusteta armastust, sisemist rahu, heaolu, sõprust, ustavust ja tänulikkust. Kaitsevad kõike seda, mida oled enda ümber loonud.La Tene kinkekarbis on Druzy Ahhaadi&..
92.48€ 108.80€
Maksudeta:77.07€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM ARMASTUSE VÄLJENDAJA" on kokku pandud väeehetest, mis aitavad enda tundeid ja emotsioone mõista. Aitavad tundeid sõnadesse seada ja oma armastust väljendada.La Tene kinkekarbis on Pärli, Akvamariini, Angeliidi ja Sinise Aragoniidi..
56.69€ 66.70€
Maksudeta:47.25€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM AUSTUS JA ARMASTUS" on kokku pandud väeehetest, mis õpetavad armastama, austama ja hindama iseennast ja elu. Avavad südame armastusele.La Tene kinkekarbis on Lepidoliit käekett ja auguga kristall ning hõbedast talismanihoidja.LEPIDOLII..
52.70€ 62.00€
Maksudeta:43.92€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM EDUENERGIA LOOJA" on kokku pandud väeehetest, suurendavad eduenergiat ja rahavoolu liikumist. Toovad tööalast motivatsiooni ja viljakaid ideid.La Tene kinkekarbis on Bronsiidi, Rudrasksha ja Hematiidi käekett ning Ahhaadist&n..
39.35€ 46.30€
Maksudeta:32.80€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM HEADUS ja ARMASTUS" on kokku pandud väeehetest, mis sümboliseeruvad tingimusteta armastust, headust ja rõõmutunnet. Suurendavad usku armastusse.La Tene kinkekarbis on Morganiidist ja Berüllist käekett, Pistaatsia Kaltsiit auguga,&..
38.76€ 45.60€
Maksudeta:32.30€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM HINGERAHU" on kokku pandud väeehetest, mis aitavad elada hetkes, näha ilu ja võlu kõiges, mis Sind ümbritseb. Toob hingerahu ja õnnetunnet.La Tene kinkekarbis on Ametüsti ja Kuukivi käekett ja Ahhaadist ja Ametüstist metallri..
47.86€ 56.30€
Maksudeta:39.88€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM INTUITSIOONI TUGEVDAJA" on kokku pandud väeehetest, mis tugevdavad ja teravdavad intuitsiooni, aidates iseennast ja enda tehtuid otsuseid usaldada. Aitavad mõista mis on õige ja mis on vale.La Tene kinkekarbis on Ametüstist ja Oon..
17.85€ 21.00€
Maksudeta:14.88€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM KAITSE PAKKUJA" on kokku pandud väeehetest, mis eemaldavad kõik takistused, et kõik hea saaks Sinuni jõuda.La Tene kinkekarbis on Turmaliinsuletistega Kvarts auguga kristall, Turmaliinsuletistega Kvarts kõrvarõngad ning ülekullatu..
61.79€ 72.70€
Maksudeta:51.50€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt  "ÜLIM KAITSEKILP" on kokku pandud väeehetest, mis loovad Sinu ümber võimsa kaitse, blokeerides ebaõnne, pahatahtlikkuse, salakavaluse ja halva karma. Hoiavad ära kõike seda, mida Sa ei pea kogema.La Tene kinkekarbis on Musta Turma..
46.84€ 55.10€
Maksudeta:39.03€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM KIRG ja ROMANTIKA" on kokku pandud väeehetest, mis suurendavad armastuseõnne ning toovad kirge ja romantikat.La Tene kinkekarbis on Vikerkaare Kuukivi hõberipats ja Vikerkaare Kuukivi hõbesõrmus. VIKERKAARE KUUKIVI aitab arma..
69.62€ 81.90€
Maksudeta:58.01€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM KÜLLUSE AKTIVEERIJA" on kokku pandud väeehetest, mis panevad külluslikud energiad liikuma, tuues jõukust, rikkust, rahaõnne ja materiaalseid võimalusi.La Tene kinkekarbis on Tsitriiniga käevõru ja Ahhaadist ja Tsitriinist met..
52.96€ 62.30€
Maksudeta:44.13€
Tooted 1 kuni 12, kokku 29 tootest (3 lehekülge)
KOMPLEKTID, TENE, BRÄND, KINKEKOMPLEKTID, LA TENE
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.