Menüü
Ostukorv

KINKEKOMPLEKTID

KINKEKOMPLEKTID
KINKEKOMPLEKTID
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "GRANAAT" on väeehe, mis suurendab sinu eluenergiat. Avab hinge armastusele ja hinged üksteist leidma.La Tene kinkekarbis on metallist kõrvarõngad ja kaelavõru, mis koosnevad Granaadi kristallist.GRANAAT on mustjas-punane..
39.90€
Maksudeta:32.70€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "KÕIGE KALLIMALE" on kokku pandud väeehetest, mis aktiveerivad ja puhastavad Südametšakra aidates kasvatada tingimusteta armastust kalli inimese vastu. Muudab armastavamaks ja tundelisemaks suurendades empaatiat.La Tene kinkekarbis on P..
37.70€
Maksudeta:30.90€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "SIDE ja KAITSE" on kokku pandud väeehetest, mis toob hinge emadust, armastust, naiselikkust, siirust, suurendades armastusetunnet ja kaitstes sidet lastega.La Tene kinkekarbis on Pärlist ja Hematiidist koosnev käekett ja Pärl..
35.50€
Maksudeta:29.10€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "SIDE ja KAITSE" on kokku pandud väeehetest, mis toob hinge emadust, armastust, naiselikkust, siirust, suurendades armastusetunnet ja kaitstes sidet lastega.La Tene kinkekarbis on Pärlist ja Hematiidist koosnev käekett, Pärli&..
42.20€
Maksudeta:34.59€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "SÕPRUSE TUGEVDAJA" on kokku pandud väeehetest, mis hoiavad, tugevdavad ja kaitsevad sõprussuhet. Sümboliseerivad sõprust ja hingedevahelist sidet.La Tene kinkekarbis on kaks südamekujulist Tiigrisilma metallripatsit ja kaks beeži puuvillapaela.T..
20.20€
Maksudeta:16.56€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM AUSTUS JA ARMASTUS" on kokku pandud väeehetest, mis õpetavad armastama, austama ja hindama iseennast ja elu. Avavad südame armastusele.La Tene kinkekarbis on Lepidoliit käekett ja auguga kristall ning hõbedast talismanihoidja.LEPIDOLII..
62.00€
Maksudeta:50.82€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM HINGERAHU" on kokku pandud väeehetest, mis aitavad elada hetkes, näha ilu ja võlu kõiges, mis Sind ümbritseb. Toob hingerahu ja õnnetunnet.La Tene kinkekarbis on Ametüsti ja Kuukivi käekett ja Ahhaadist ja Ametüstist metallri..
56.30€
Maksudeta:46.14€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM KAITSE PAKKUJA" on kokku pandud väeehetest, mis eemaldavad kõik takistused, et kõik hea saaks Sinuni jõuda.La Tene kinkekarbis on Turmaliinsuletistega Kvarts auguga kristall, Turmaliinsuletistega Kvarts kõrvarõngad ning ülekullatu..
72.70€
Maksudeta:59.59€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM KIRG ja ROMANTIKA" on kokku pandud väeehetest, mis suurendavad armastuseõnne ning toovad kirge ja romantikat.La Tene kinkekarbis on Vikerkaare Kuukivi hõberipats ja Vikerkaare Kuukivi hõbesõrmus. VIKERKAARE KUUKIVI aitab arma..
81.90€
Maksudeta:67.13€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM NAISELIKKUS ja ARMASTUS" on kokku pandud väeehetest, mis sümboliseerivad naiselikkust, armastust, siirust, õrnust ja romantikat. Õpetavad armastama ja armastust vastu võtma. Toovad hingerahu.La Tene kinkekarbis on Pärli käekett ja hõbe..
65.20€
Maksudeta:53.44€
Toodet on piiratud koguses. Pilt on illustreeriv. Kuukivi on kirju kristall, seega võib tellitud toode vähesel määral erineda pildil olevast.La Tene kinkekomplekt "ÜLIM NAISELIKKUS" on kokku pandud väeehetest, mis sümboliseerivad armastust, romantikat, kirge, sensuaalsust ja õrnust. A..
76.00€
Maksudeta:62.30€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM ÕNNEENRGIA AKTIVEERIJA" on kokku pandud väeehetest, mis tõmbavad ligi materiaalseid võimalusi, tööalaseid kordaminekuid, edutamist ja rahaõnne. Suurendavad õnnetunnet ja tervendavad energiaid.La Tene kinkekarbis on Krüsopraas ..
64.30€
Maksudeta:52.70€
Tooted 1 kuni 12, kokku 23 tootest (2 lehekülge)
KOMPLEKTID, TENE, BRÄND, KINKEKOMPLEKTID, LA TENE
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.