Menüü
Ostukorv

KINKEKOMPLEKTID

KINKEKOMPLEKTID
KINKEKOMPLEKTID
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "SÕPRADE VAHELINE TELEPAATIA" on kokku pandud väeehetest, mis avavad telepaatilise sideme sõprade vahel. Sümboliseerivad sõprust ja hingedevahelist sidet.La Tene kinkekarbis on kaks südamekujulist Opaliit metallripatsit ja kaks valget p..
12.07€ 14.20€
Maksudeta:10.06€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "SÕPRUSE IGAVENE HOIDJA" on kokku pandud väeehetest, mis toovad sõprussuhetesse veelgi rohkem hoolivust, austust, usaldust, soojust, rõõmu ja armastust. Sümboliseerivad sõprust ja hingedevahelist sidet.La Tene kinkekarbis on kaks auguga südamekujulist..
32.13€ 37.80€
Maksudeta:26.78€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "SÕPRUSE TUGEVDAJA" on kokku pandud väeehetest, mis hoiavad, tugevdavad ja kaitsevad sõprussuhet. Sümboliseerivad sõprust ja hingedevahelist sidet.La Tene kinkekarbis on kaks südamekujulist Tiigrisilma metallripatsit ja kaks beeži puuvillapaela.T..
17.17€ 20.20€
Maksudeta:14.31€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM ARMASTUS ja TÄNULIKKUS" on kokku pandud väeehetest, mis sümboliseerivad tingimusteta armastust, sisemist rahu, heaolu, sõprust, ustavust ja tänulikkust. Kaitsevad kõike seda, mida oled enda ümber loonud.La Tene kinkekarbis on Druzy Ahhaadi&..
92.48€ 108.80€
Maksudeta:77.07€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM AUSTUS JA ARMASTUS" on kokku pandud väeehetest, mis õpetavad armastama, austama ja hindama iseennast ja elu. Avavad südame armastusele.La Tene kinkekarbis on Lepidoliit käekett ja auguga kristall ning hõbedast talismanihoidja.LEPIDOLII..
52.70€ 62.00€
Maksudeta:43.92€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM EDUENERGIA LOOJA" on kokku pandud väeehetest, suurendavad eduenergiat ja rahavoolu liikumist. Toovad tööalast motivatsiooni ja viljakaid ideid.La Tene kinkekarbis on Bronsiidi, Rudrasksha ja Hematiidi käekett ning Ahhaadist&n..
39.35€ 46.30€
Maksudeta:32.80€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM HEADUS ja ARMASTUS" on kokku pandud väeehetest, mis sümboliseeruvad tingimusteta armastust, headust ja rõõmutunnet. Suurendavad usku armastusse.La Tene kinkekarbis on Morganiidist ja Berüllist käekett, Pistaatsia Kaltsiit auguga,&..
38.76€ 45.60€
Maksudeta:32.30€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM HINGERAHU" on kokku pandud väeehetest, mis aitavad elada hetkes, näha ilu ja võlu kõiges, mis Sind ümbritseb. Toob hingerahu ja õnnetunnet.La Tene kinkekarbis on Ametüsti ja Kuukivi käekett ja Ahhaadist ja Ametüstist metallri..
47.86€ 56.30€
Maksudeta:39.88€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM KAITSE PAKKUJA" on kokku pandud väeehetest, mis eemaldavad kõik takistused, et kõik hea saaks Sinuni jõuda.La Tene kinkekarbis on Turmaliinsuletistega Kvarts auguga kristall, Turmaliinsuletistega Kvarts kõrvarõngad ning ülekullatu..
61.79€ 72.70€
Maksudeta:51.50€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM KIRG ja ROMANTIKA" on kokku pandud väeehetest, mis suurendavad armastuseõnne ning toovad kirge ja romantikat.La Tene kinkekarbis on Vikerkaare Kuukivi hõberipats ja Vikerkaare Kuukivi hõbesõrmus. VIKERKAARE KUUKIVI aitab arma..
69.62€ 81.90€
Maksudeta:58.01€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM KÜLLUSE AKTIVEERIJA" on kokku pandud väeehetest, mis panevad külluslikud energiad liikuma, tuues jõukust, rikkust, rahaõnne ja materiaalseid võimalusi.La Tene kinkekarbis on Tsitriiniga käevõru ja Ahhaadist ja Tsitriinist met..
52.96€ 62.30€
Maksudeta:44.13€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM NAISELIKKUS ja ARMASTUS" on kokku pandud väeehetest, mis sümboliseerivad naiselikkust, armastust, siirust, õrnust ja romantikat. Õpetavad armastama ja armastust vastu võtma. Toovad hingerahu.La Tene kinkekarbis on Pärli käekett ja hõbe..
55.42€ 65.20€
Maksudeta:46.18€
Tooted 1 kuni 12, kokku 27 tootest (3 lehekülge)
KOMPLEKTID, TENE, BRÄND, KINKEKOMPLEKTID, LA TENE
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.