Menüü
Ostukorv

LA TENE kinkekomplekt "SIDE ja KAITSE"

LA TENE kinkekomplekt "SIDE ja KAITSE" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE kinkekomplekt "SIDE ja KAITSE"
42.20€
Maksudeta: 34.59€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kinkekomplekt "SIDE ja KAITSE"

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE kinkekomplekt "SIDE ja KAITSE" on kokku pandud väeehetest, mis toob hinge emadust, armastust, naiselikkust, siirust, suurendades armastusetunnet ja kaitstes sidet lastega.

La Tene kinkekarbis on Pärlist ja Hematiidist koosnev käekett, Pärli hõbe kõrvarõngad ja ripats.

PÄRL muudab inimese tundelisemaks, romantilisemaks, armastavamaks, suurendades empaatiat, oskust armastust välja näidata ning seda vastu võtta, annab armastuseõnne. Pärl muudab kõik tähtkujud armastusele avatumaks.

HEMATIIT on energiate edasikandja. Kui kannad Hematiiti koos ükskõik millise teise kristalliga, aitab see suunata nende kristallide energiaid, mida kannad, kiiremini ja sujuvamalt sinu Auravälja.


Ehteid võib puhastada Mäekristall geoodil ja puhastada Roosiviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Käeketis oleva pärli suurus on ca 6 mm. Kõrvarõngaste pärl ca 5,7 mm. Ripatsi pärl ca 5,5 mm ja kogupikkus ca 2 cm. Karbi suurus on ca 8,5x8,5x2,5 cm.
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
8.40€
Maksudeta:6.89€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl ..
124.80€
Maksudeta:102.30€
PÄRL sõrmus (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl ..
240.90€
Maksudeta:197.46€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM POSITIIVSUS ja ENERGIA" on kokku pandud väeehetest, mis toovad positiivsust, head enesetunnet, ..
53.00€
Maksudeta:43.44€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.