Menüü
Ostukorv

KOMPLEKTID

KOMPLEKTID
 
La Tene kristallikomplekt "2023. AASTA RAHAVOOLU AKTIVEERIJA" koosneb kolmest kristallist, mis salvestavad külluslikud energiad ja aktiveerivad rahavoolu terveks 2023. aastaks.Kristallikomplekt on pandud riidest kotikesse, milles on Rohelise Aventuriini, Malahhiidi ja Tiigrisilma kris..
24.20€
Maksudeta:20.17€
La Tene kristallikomplekt "AMBUR" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Amburi päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Kassisilm, Sodaliit ja Kuldobsidiaan kõik kolm toovad Amburi ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. ..
10.90€
Maksudeta:9.08€
La Tene kristallikomplekt "ÄRI JA TÖÖEDU" on ennekõike mõeldud sinu kodus kasutamiseks ja koosneb tööedu- ja küllusekristallidest. Sinu kodu koosneb Feng Shui järgi erinevatest energianurkadest. Külluse ja eduga seotud energia asub kodu kõige kagupoolsemas nurgas ja t..
28.90€
Maksudeta:24.08€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSE KÜLGETÕMBE LOOMINE" on loodud selleks, et läbi kristallide enda ellu armastuse jaoks ruumi teha. Komplektis olevad kristallid tervendavad sinu Aurat ja aitavad sul armastust leida. Komplektis on viis erinevat armastuse kristalli,..
25.50€
Maksudeta:21.25€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on imekaunid Kuntsiit, Petaliit ja Pärlikarp. Nende kolme kristalli kooslus toob sinu ellu armastuseõnne. Kui otsid uut..
4.90€
Maksudeta:4.08€
La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" on mõeldud sinu auto kaitsemiseks erinevate õnnetuste eest, nagu näiteks plekimõlkimised, avariid, mootoririkked ja muud probleemid. Lisaks auto kaitsmisele tekitab see kaitsekilbi ka autos olevate sõitjate üle. Komplekt on kokku..
26.60€
Maksudeta:22.17€
La Tene kristallikomplekt "BEEBIPOISS" on loodud väikesele poisile või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristallid, mis toetavad väikese poisi või beebi uue elu algust. Isiklikke kristallikomplekte luuakse igale uuele hingele juba sündides ja seda ..
20.90€
Maksudeta:17.42€
La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK" on loodud väikesele tüdrukule või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristallid, mis toetavad väikese tüdruku või beebi uue elu algust. Isiklikke kristallikomplekte luuakse igale uuele hingele juba sündides ja ..
25.50€
Maksudeta:21.25€
Pilt on illustratiivne.La Tene kristallikomplekt "ILUSAT KOOLITEED" on loodud kolmest kristallist, mis aitavad kaasa edukale õppimisele ja õppeteele. Selles komplektis on Fluoriit, Sodaliit ja Mäekristall. Kristallid on koti sees koos komplektitutvustusega. ..
9.90€
Maksudeta:8.25€
La Tene kristallikomplekt "JÄÄR" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Jäära päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Sardoonüks, Punane Jaspis ja Ahhaat kõik kolm toovad Jäära ellu küllust, positiivsust, op..
11.90€
Maksudeta:9.92€
La Tene kristallikomplekt "KAALUD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaalude päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid Lumikvarts, Roheline Aventuriin ja Kullisilm. Need kõik kolm toovad Kaalude ellu küllust, ..
11.90€
Maksudeta:9.92€
La Tene kristallikomplekt "KAITSE" aitab tagada tugeva kaitsekihi negatiivse, ohtude ning õnnetustesse sattumise eest. Selles kristallikomplektid on naturaalsed poolväärisikivid Kullisilm, Pietersiit ja Turmaliinsuletistega Kvarts. Kõik kolm kristalli on väikesed ning need on pandud..
6.90€
Maksudeta:5.75€
Tooted 1 kuni 12, kokku 70 tootest (6 lehekülge)
KOMPLEKTID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.