Menüü
Ostukorv

KOMPLEKTID

KOMPLEKTID
 
LA TENE erikollektsioon AAFRIKA ehtekomplekt "ÄRILINE ÕNN" LA TENE erikollektsioon AAFRIKA ehtekomplekt "ÄRILINE ÕNN"
AINUEKSEMPLAR
LA TENE erikollektsioon AAFRIKA ehtekomplekt "ÄRILINE ÕNN" on kokku pandud väeehetest, mis suurendavad külluslikke energiaid, ärilist edu, tööalaseid ja materiaalseid kordaminekuid. Inspireerib Sind tegutsema ning kasvatama enda elus rikkuseenergiat.Ehtekomplekt sisaldab kaelakeed ja käeketti, ..
190.90€
Maksudeta:159.08€
LA TENE komplekt "HELIOTERAAPIA" aitab sul nautida päikese tervendavat mõju Sind kahjustamata. Päike taastab Sinu keha ja hinge. Luba päikeseteraapial tuua Sinu ellu energiat, positiivsust ja spirituaalset tervendust.LA TENE kinkekotist leiad Avokaado baasõli, Porgandi eeterliku õli ja ECOSH Kuldjum..
49.90€
Maksudeta:41.58€
LA TENE komplekt "TERVELT METSA" aitab sul end kaitsta puukide ja putukate eest. Ära võta endalt õigust loodust nautida! Looduses viibimine on üks parimaid enesetervendusviise! Mine sinna teadlikult ja 100% looduslikult kaitstult ning naudi looduse paljusid võlusid! Puukide ja pu..
44.90€
Maksudeta:37.42€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille tellid võib välja näha pisut erinev sellest, mis pildil. LA TENE kristallikomplekt „AJU VÄGI”, koosneb kristallidest, mis edendavad keskendum..
14.90€
Maksudeta:12.42€
La Tene kristallikomplekt "AMBUR" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Amburi päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Kassisilm, Sodaliit ja Kuldobsidiaan kõik kolm toovad Amburi ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. ..
10.90€
Maksudeta:9.08€
La Tene kristallikomplekt "ÄRI JA TÖÖEDU" on ennekõike mõeldud sinu kodus kasutamiseks ja koosneb tööedu- ja küllusekristallidest. Sinu kodu koosneb Feng Shui järgi erinevatest energianurkadest. Külluse ja eduga seotud energia asub kodu kõige kagupoolsemas nurgas ja t..
28.90€
Maksudeta:24.08€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSE KÜLGETÕMBE LOOMINE" on loodud selleks, et läbi kristallide enda ellu armastuse jaoks ruumi teha. Komplektis olevad kristallid tervendavad sinu Aurat ja aitavad sul armastust leida. Komplektis on viis erinevat armastuse kristalli,..
25.50€
Maksudeta:21.25€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on imekaunid Kuntsiit, Petaliit ja Pärlikarp. Nende kolme kristalli kooslus toob sinu ellu armastuseõnne. Kui otsid uut..
4.90€
Maksudeta:4.08€
La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" on mõeldud sinu auto kaitsemiseks erinevate õnnetuste eest, nagu näiteks plekimõlkimised, avariid, mootoririkked ja muud probleemid. Lisaks auto kaitsmisele tekitab see kaitsekilbi ka autos olevate sõitjate üle. Komplekt on kokku..
26.60€
Maksudeta:22.17€
La Tene kristallikomplekt "BEEBIPOISS" on loodud väikesele poisile või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristallid, mis toetavad väikese poisi või beebi uue elu algust. Isiklikke kristallikomplekte luuakse igale uuele hingele juba sündides ja seda ..
20.90€
Maksudeta:17.42€
La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK" on loodud väikesele tüdrukule või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristallid, mis toetavad väikese tüdruku või beebi uue elu algust. Isiklikke kristallikomplekte luuakse igale uuele hingele juba sündides ja ..
25.50€
Maksudeta:21.25€
Pilt on illustratiivne.La Tene kristallikomplekt "ILUSAT KOOLITEED" on loodud kolmest kristallist, mis aitavad kaasa edukale õppimisele ja õppeteele. Selles komplektis on Fluoriit, Sodaliit ja Mäekristall. Kristallid on koti sees koos komplektitutvustusega. ..
9.90€
Maksudeta:8.25€
Tooted 1 kuni 12, kokku 71 tootest (6 lehekülge)
KOMPLEKTID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.