Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt meestele "KÜLLUS"

LA TENE kristallikomplekt meestele "KÜLLUS" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt meestele "KÜLLUS"
14.10€
Maksudeta: 11.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: meestele "KÜLLUS"

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille tellid võib välja näha pisut erinev sellest, mis pildil. 

LA TENE kristallikomplekt meestele „KÜLLUS” annab mehele juurde külluslikku väge, aitab tuua materiaalset head õnne, luksust ja rahavoolu. Kõik need kolm kristalli on seotud materiaalse külluse suurendamisega ja ligikutsumisega.

Komplekti kuuluvad Bronsiit, Hematiit ja Roheline Aventuriin. Selles komplektis on kolm kristalli, mis hakkavad mehega väga kiirelt tööle. Kristallikomplekt on pandud rohelist värvi koti sisse.

BRONSIIT toob tööõnne ja kaitseb kurnatustunde eest - andes jõudu selleks, et seda tööd teha. Ideaalne kristall neile, kes ei suuda mitte kuidagi paigal seista või tööst puhata.

HEMATIIT suurendab mehe enesekindlust ning aitab tööalaselt sisetunnet kuulata. Hoiab õigel teel ning suurendab teiste küllusekristallide väge.

ROHELINE AVENTURIIN suurendab tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi läbi töö tegemise ehk kristalli jõukusega seotud energiad avanevad, kui inimene ise oma edu nimel midagi teeb.

Kristallikomplekti võib kaasas kanda, nendest võib vee-eliksiiri valmistada või kodu Kagu ilmakaares hoida, kui selle koti sisse oma pilt panna. Kagus on kodu küllusekanal ja sellepärast võib seda ka seal hoida. Kristalle võib hoida ka voodi all.

Kristalle ei ole vaja eelnevalt puhastada ega laadida. Aeg-ajalt puhasta kristallikomplekti Patšuli viirukiga, et kristallide energia saaks olla võimalikult aktiivne.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
ROHELINE AVENTURIIN auguga
2023 RAHAÕNNEKRISTALL
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
14.30€
Maksudeta:11.92€
ROHELINE AVENTURIIN BUDDHA
AINUEKSEMPLAR 2023 RAHAÕNNEKRISTALL
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
345.00€
Maksudeta:287.50€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene meeste käekett "TÖÖEDU" on loodud meestele ..
17.55€ 23.40€
Maksudeta:14.63€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene meeste käekett "KÜLLUS JA RAHU" on väeese, mis on loodu..
31.35€ 41.80€
Maksudeta:26.13€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett meestele ja naistele "KÜLLUSE JA ÕNNE VÄGI" on kokku pandud Tiigrisil..
44.40€
Maksudeta:37.00€
KOOKOSÕLI niisutab nahka, aidates kaasa naha nooruslikkuse taastamisele. Suurendab naha elastsust ja vähendab toksiine. Aktiveerib naha enda te..
12.50€
Maksudeta:10.42€
Pilt on illustreeriv. Piibeleht rituaali-aroomiõli, Mänd eeterlik õli ning Akvamariin ja Muskoviit geood ei kuulu õlilambi juurde.ÕLILAMP on..
24.80€
Maksudeta:20.67€
PÕLDMÜNT kuulub mündiliste perekonda ja selle aroom meenutab nii piparmünti kui ka münti. Tegemist on äärmiselt mõnusa lõhnaga ja aroomiteraapias..
9.50€
Maksudeta:7.92€
MÄND ei pruugi olla just see, millest sa eeldad, et saab eeterlikku õli, küll aga saab seda männiokstest ja tegemist on väga tervendava eeterliku..
8.90€
Maksudeta:7.42€
RÕÕMUSTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Mündi, Apelsin..
14.90€
Maksudeta:12.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.