Menüü
Ostukorv

LASTE KÄEKETID

LASTE KÄEKETID
LASTE KÄEKETID
La Tene erikollektsioon käekett lastele "SÕPRUSE EHE" on kokku pandud Rohelise Aventuriini ja Hematiidi kristallidest ning kaunistatud hõbe 925 pärlitega. Väeehe, mis toob häid sõpru ja aitab sõprussuhteid tugevamaks muuta.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivi..
14.90€
Maksudeta:12.42€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses. La Tene käekett "LAHKUS" on mõeldud kandmiseks nii naistele kui ka tüdrukutele. See käekett on kokku pandud kahest erinevast kristallist, mis muudab iga naise või tüdruku lahkemaks ning ..
15.92€ 19.90€
Maksudeta:13.27€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett lastele "LOOVUS" koosneb kahest kristallist, milleks on Picasso Jaspis ja Hematiit. Hematiite on selles väeehtes mitut erinevat sorti ja see käekett on kokku pandud spetsiaal..
9.26€ 10.90€
Maksudeta:7.72€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett poistele "SIHIKINDLUS" on loodud poistele kandmiseks. Selles ehtes on kolm erinevat kristalli, mille kooslusel avalduvad positiivsed energiad ja nende kristallide vägi annab p..
18.36€ 21.60€
Maksudeta:15.30€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett poistele "TAHTEJÕUD" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. See ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis muudab selle kandmise väga mugava..
8.90€
Maksudeta:7.42€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett tüdrukutele "RODONIIT" koosneb erikujulistest Rodoniidi pärlitest ja ülekullatud 925 hõbedast. Käekett on mõeldud tüdrukutele ja valmistatud just neile sobivates suurustes. ..
20.23€ 23.80€
Maksudeta:16.86€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene tüdrukute käekett UNISTUS on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest ja 925 ülekullatud hõbedast. See käeehe on valmistatud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle ehte kandm..
8.90€
Maksudeta:7.42€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)
LASTE, KÄEKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.