Menüü
Ostukorv

KAELAKEED

KAELAKEED
KAELAKEED
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "ARMASTUS ja NAISELIKKUS" on kokku pandud Kuukivi ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistab metall. Väeehe, mis toob romantikat, head armastuseõnne, naiselikkust, õrnust ja suhtesse..
22.20€
Maksudeta:18.50€
Toodet on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "HEMATIIT" on kokku pandud Hematiidi kristallidest, mida kaunistab metallist Hamsa käsi. Väeehe, mis toob selle kandjale head õnne, küllust ja edu. Loob Sinu ümber tugeva kaitse ja hoiab eemale ebaõnne.See e..
20.20€
Maksudeta:16.83€
Toodet on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "INTUITSIOON ja INGLUD" on kokku pandud Akvamariini ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistab hõbe sulg. Väeehe, mis avab Sinu meeled Inglitega kontakteerumiseks ja iseenda hinge mõ..
32.20€
Maksudeta:26.83€
Toodet on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "KÜLLUS ja KAITSE"" on kokku pandud Tiigrisilma ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistab ülekullatud hõbe. Väeehe, mis hoiab Sinu ümber head õnne ja külluslikke energiaid. Aitab mõista,..
24.60€
Maksudeta:20.50€
Toodet on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "SUHTE KAITSE" on kokku pandud Punase Tiigrisilma ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistab hõbe. Väeehe, mis kaitseb õelate, salakavalate, julmade ja pahatahlike inimeste eest. Aitab ho..
22.20€
Maksudeta:18.50€
Toodet on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "TASAKAALUSTAJA" on kokku pandud Tiigrisilma ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis aitab parandada ja tervendada energiaid. Suurendab usku iseendasse, annab enesekindlust ja aitab lahti..
19.80€
Maksudeta:16.50€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)
KAELAKEED, LA TENE BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.