Menüü
Ostukorv

KAELAKEED

KAELAKEED
KAELAKEED
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid kaelaehe "KÜLLUSE AKTIVEERIJA" on väeehe, mis aktiveerib 2023. aastal külluslikud võimalused ning aitab Sul neid realiseerida. Toob jõukust, rikkust, rahaõnne ja materiaalset edu.Kaelaehe on kokku pandud Mala..
71.10€
Maksudeta:59.25€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid kaelaehe "KÜLLUSE VÄEEHE" on väeehe, mis sümboliseerib 2023. aastal jõukust ning küllust. Toob selle kandjale suurepäraseid võimalusi ja luksust ning kutsub ligi materiaalset õnne.Kaelaehe on kokku pandud Malahhiidist&..
39.90€
Maksudeta:33.25€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid kaelaehe "KÜLLUSEENERGIA SUURENDAJA" on väeehe, mis sümboliseerib 2023. aastal jõukust ja küllust ning toob selle kandjale suurepäraseid võimalusi. Suurendab külluseenergiaid.Kaelaehe on kokku pandud Malahhiidist,..
75.50€
Maksudeta:62.92€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid kaelaehe "TÖÖALANE EDU ja ÕNN" on väeehe, mis aitab 2023. aastal karjäärialast edu ja õnne tuua ning tööalaselt veelgi võimekamaks muutuda. Toetab ambitsioonide ellu viimist.Käekett on kokku pandud Malahhiidist ja..
22.20€
Maksudeta:18.50€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "DRAVIIT" on kokku pandud Draviidi kristallist, mida kaunistavad metallist helmed. Väeehe, mis muudab väga tugevaks ja vastupidavaks. Tugev kaitse füüsiliste õnnetuste eest.See ehe on valmistatud v..
31.10€
Maksudeta:25.92€
Tooted on piiratud koguses. LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "DRAVIIT" on kokku pandud Draviidi kristallist, mida kaunistab metallist Hamsa käsi. Väeehe, mis muudab väga tugevaks ja vastupidavaks. Tugev kaitse füüsiliste õnnetuste tekke eest.See ehe on valmistatud vaid natu..
32.20€
Maksudeta:26.83€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "KARMA TERVENDAJA ja ÕNNE TOOJA" on kokku pandud Rüoliidi kristallidest, mida kaunistab metallist detail. Vabastab halba energiat ja karmat Sinu Auraväljast, tuues Sinu ellu tagasi hea õnne ja..
15.50€
Maksudeta:12.92€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "KARMA TERVENDAJA ja ÕNNE TOOJA" on kokku pandud Rüoliidi ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistavad kullatud hõbeda detailid. Vabastab halba energiat ja karmat Sinu Auraväljast, t..
20.20€
Maksudeta:16.83€
Tooted on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "KARMA TERVENDAJA ja ÕNNE TOOJA" on kokku pandud Hematiidi ja Rüoliidi kristallidest, mida kaunistavad metallist ja ülekullatud hõbeda detailid. Vabastab halba energiat ja karmat Sinu Auraväljast, tu..
19.80€
Maksudeta:16.50€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "KARMA TERVENDAJA ja ÕNNE TOOJA" vabastab halba energiat ja karmat Sinu Auraväljast, tuues Sinu ellu tagasi hea õnne ja tasakaalu. Käekett on kokku pandud Rüoliidi kristallidest, mida kaunista..
18.80€
Maksudeta:15.67€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "KARMA VABASTAJA" on kokku pandud Rüoliidi ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistavad metallist detailid. Väeehe, mis vabastab halba karmat ja aitab seda mõista. Annab head õnne ja hoia..
24.60€
Maksudeta:20.50€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "PUNANE JASPIS KILPKONN" on kokku pandud Punase Jaspse kristallist, mida kaunistab metall kaunistus. Väeehe, mis pakub Sulle lisakaitset ja vabastab hirmu pimeduse ees. Suurendab ..
15.50€
Maksudeta:12.92€
Tooted 1 kuni 12, kokku 16 tootest (2 lehekülge)
KAELAKEED, LA TENE BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.