Menüü
Ostukorv

MEESTE KÄEKETID

MEESTE KÄEKETID

La Tene meestele mõeldud käeketid on minu enda poolt loodud. Nende valmistamisel olen ma spetsiaalsete energiatega kristallid kokku viinud, mis suudavad ühel konkreetsel eesmärgil tööle hakata. Need on ehted, mille olen loonud meestele kandmiseks. Kui kristalle kokku kombineerida, siis avanevad nendes konkreetsemad energiad ja seega need hakkavad põhjalikumalt ning kiiremini tööd tegema ühe väe edasi andmisel.

Mehed võivad kanda ükskõik milliseid kristalle, kuid on olemas teatud kristallid, mis kannavad meestele ülikasulikku energiat - need on meesenergia kristallid. Teatud kristallid hakkavad mehe energias kiiremini tööle, kui naise omas. Seda olen ma arvestanud nende ehete loomisel, mida ma olen meeste jaoks teinud.

Kõiki kristallehteid võib koos kanda, kuid alati on hea kanda ühesuguse väega kristalle korraga. Seda sellepärast, et soovitud tulemus tuleks kiiremini sinu ellu. Kuid mina soovitan kristalle valida sisetunde järgi, lähtudes sellest, milline väeese või kristall sinu hinge kõnetab.

Läbi aegade on mehed kandnud kristallidest valmistatud ehteid või lihtsalt kristalli tükke endaga kaasas. Kristallide ajaloost on teada, et mehed kandsid sõjas Gagaati, et end vaenlase jaoks nähtamatuks muuta. Ahhaati, et kaitsta end ebaõnne, kurjuse ja haiguste eest. Tiigrisilma, et enda küllust ja varandust suuremaks muuta. Esialgselt kasutasid ja kandsid kristalle vaid mehed.

Enda kristalle hoia hoolsalt, puhasta neid rituaalitaime suitsuga ja lae neid geoodide peal. Seda selleks, et käekett ei kaotaks enda väge ja et see suudaks vabastada sinu seest välja toodud ebavajalikke energiaid ja selleks, et väeese suudaks aastaid sinuga tööd teha.

LA TENE 2023 õnnekristallid käekett meestele "EDUKUS ja ÕNN"
2023 RAHAÕNNEKRISTALL -10 %
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid käekett meestele "EDUKUS ja ÕNN" on väeehe, mis aitab 2023. aastal saavutada edu, parandada tööalast vaistu ja tuua häid võimalusi igas eluvaldkonnas. Juhatab õigele teele.Käekett on kokku pandud Malahhiidist..
44.91€ 49.90€
Maksudeta:37.43€
LA TENE 2023 õnnekristallid käekett meestele "KÜLLUSE AKTIVEERIJA"
2023 RAHAÕNNEKRISTALL -10 %
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid käekett meestele "KÜLLUSE AKTIVEERIJA" on väeehe, mis aktiveerib 2023. aastal külluslikud võimalused ning aitab Sul neid realiseerida. Toob jõukust, rikkust ja rahavoolu.Käekett on kokku pandud Malahhiidist, Jaadi..
30.96€ 34.40€
Maksudeta:25.80€
LA TENE 2023 õnnekristallid käekett meestele "MATERIAALNE RAHULOLU"
2023 RAHAÕNNEKRISTALL -10 %
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid käekett meestele "MATERIAALNE RAHULOLU" on väeehe, mis toob 2023. aastal Sinu ellu häid võimalusi, pakkudes materiaalset kindlustunnet ja rahulolu. Toob jõukust, rikkust ja rahavoolu.Käekett on kokku pandud Malahhiidis..
51.93€ 57.70€
Maksudeta:43.28€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid käekett meestele "TÖÖALANE EDU ja ÕNN" on väeehe, mis suurendab 2023. aastal tööalast edu ja õnne. Aktiveerib rahaenergia ja toob selle kandjale küllust, rikkust ja materiaalsete unistuste täit..
21.96€ 24.40€
Maksudeta:18.30€
LA TENE 2023 õnnekristallid käekett meestele "TÖÖALANE EDU ja ÕNN"
2023 RAHAÕNNEKRISTALL -10 %
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid käekett meestele "TÖÖALANE EDU ja ÕNN" on väeehe, mis aitab 2023. aastal karjäärialast edu ja õnne tuua ning tööalaselt veelgi võimekamaks muutuda. Toob jõukust, rikkust ja rahavoolu.See käeket..
28.98€ 32.20€
Maksudeta:24.15€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE 2023 õnnekristallid käekett meestele "UUED ENERGIAD" on väeehe, mis 2023. aastal toetab Sind uuel teekonnal ning annab jõudu ja energiat edasi liikumiseks. Õpetab aktsepteerima kõike seda, mis Sinu ellu saabub. Käekett on kokku pandu..
23.94€ 26.60€
Maksudeta:19.95€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni AAFRIKA käekett meestele "LAAVA" on väeehe, mis suurendab füüsilist jõudu ja vastupidavust. Kaitseb Sinu unistusi ja eesmärke ning aitab ambitsioone ellu viia. Hoiab ära ebaõnne.Käekett on kokku pandud Laava kristallidest. See ehe on valm..
23.30€
Maksudeta:19.42€
Tegemist on piiratud kogustes toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "HEA ÕNNE TALISMAN" koosneb Valge Hauliidi, Gabbro ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistab Hematiidist Buddha. Väeehe, mis aitab vabaks lasta liigsetest muremõtetest, aidates Sul end hästi tunda ..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett meestele "ISIKLIK JÕUD ja KÜLLUS" koosneb Tiigrisilmast, Valgest Hauliidist ja Hematiidist. Väeese, mis paneb rahaenergia liikuma ja toob tööalast edu ning õnne. Suurendab isiklikku jõudu, süstib motivatsiooni ja inspiratsiooni.See käekett on valm..
26.60€
Maksudeta:22.17€
Käekett on müügil ainult e-poes.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "JÕUD" koosneb Tiigrisilmast, Laavast, Ahhaadist, Mustast Ahhaadist ja messingist. Väeese, mis suurendab julgust, pealehakkamist ja oskust elus hakkama saada. Annab füüsilist jõudu, energiat ja eneseki..
29.50€
Maksudeta:24.58€
Tegemist on piiratud kogustes toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "KAKSIKLEEK" on väeehe, mis aitab enda sisetunnet kuulata ja usaldada, et mõista, kes on Sinu Kaksikleek. Aitab paremini aru saada Teie vahelisest hingelisest kokkuleppest.Käekett on kokku pandud Aqua Au..
28.80€
Maksudeta:24.00€
Tegemist on piiratud kogustes toodetega.LA TENE erikollektsiooni käekett meestele "KAKSIKLEEK" on väeehe, mis suunab Sind õigele teele ja aitab kasvatada tingimusteta armastust. Nii leiad Sa üles ühe kõige kallima ja väärtuslikuma hinge - oma Kaksikleegi.Käekett on kokku pandud Hemati..
49.90€
Maksudeta:41.58€
Tooted 1 kuni 12, kokku 90 tootest (8 lehekülge)
MEESTE, KÄEKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.