Menüü
Ostukorv

MEESTE KÄEKETID

MEESTE KÄEKETID

La Tene meestele mõeldud käeketid on minu enda poolt loodud. Nende valmistamisel olen ma spetsiaalsete energiatega kristallid kokku viinud, mis suudavad ühel konkreetsel eesmärgil tööle hakata. Need on ehted, mille olen loonud meestele kandmiseks. Kui kristalle kokku kombineerida, siis avanevad nendes konkreetsemad energiad ja seega need hakkavad põhjalikumalt ning kiiremini tööd tegema ühe väe edasi andmisel.

Mehed võivad kanda ükskõik milliseid kristalle, kuid on olemas teatud kristallid, mis kannavad meestele ülikasulikku energiat - need on meesenergia kristallid. Teatud kristallid hakkavad mehe energias kiiremini tööle, kui naise omas. Seda olen ma arvestanud nende ehete loomisel, mida ma olen meeste jaoks teinud.

Kõiki kristallehteid võib koos kanda, kuid alati on hea kanda ühesuguse väega kristalle korraga. Seda sellepärast, et soovitud tulemus tuleks kiiremini sinu ellu. Kuid mina soovitan kristalle valida sisetunde järgi, lähtudes sellest, milline väeese või kristall sinu hinge kõnetab.

Läbi aegade on mehed kandnud kristallidest valmistatud ehteid või lihtsalt kristalli tükke endaga kaasas. Kristallide ajaloost on teada, et mehed kandsid sõjas Gagaati, et end vaenlase jaoks nähtamatuks muuta. Ahhaati, et kaitsta end ebaõnne, kurjuse ja haiguste eest. Tiigrisilma, et enda küllust ja varandust suuremaks muuta. Esialgselt kasutasid ja kandsid kristalle vaid mehed.

Enda kristalle hoia hoolsalt, puhasta neid rituaalitaime suitsuga ja lae neid geoodide peal. Seda selleks, et käekett ei kaotaks enda väge ja et see suudaks vabastada sinu seest välja toodud ebavajalikke energiaid ja selleks, et väeese suudaks aastaid sinuga tööd teha.

Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid käekett meestele "EDUKUS ja ÕNN" on väeehe, mis aitab 2023. aastal saavutada edu, parandada tööalast vaistu ja tuua häid võimalusi igas eluvaldkonnas. Juhatab õigele teele.Käekett on kokku pandud Malahhiidist..
49.90€
Maksudeta:41.58€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid käekett meestele "KÜLLUSE AKTIVEERIJA" on väeehe, mis aktiveerib 2023. aastal külluslikud võimalused ning aitab Sul neid realiseerida. Toob jõukust, rikkust ja rahavoolu.Käekett on kokku pandud Malahhiidist, Jaadi..
34.40€
Maksudeta:28.67€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid käekett meestele "MATERIAALNE RAHULOLU" on väeehe, mis toob 2023. aastal Sinu ellu häid võimalusi, pakkudes materiaalset kindlustunnet ja rahulolu. Toob jõukust, rikkust ja rahavoolu.Käekett on kokku pandud Malahhiidis..
57.70€
Maksudeta:48.08€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene 2023 õnnekristallid käekett meestele "TÖÖALANE EDU ja ÕNN" on väeehe, mis suurendab 2023. aastal tööalast edu ja õnne. Aktiveerib rahaenergia ja toob selle kandjale küllust, rikkust ja materiaalsete unistuste täit..
24.40€
Maksudeta:20.33€
Tegemist on piiratud kogustes toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "HEA ÕNNE TALISMAN" koosneb Valge Hauliidi, Gabbro ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistab Hematiidist Buddha. Väeehe, mis aitab vabaks lasta liigsetest muremõtetest, aidates Sul end hästi tunda ..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett meestele "ISIKLIK JÕUD ja KÜLLUS" koosneb Tiigrisilmast, Valgest Hauliidist ja Hematiidist. Väeese, mis paneb rahaenergia liikuma ja toob tööalast edu ning õnne. Suurendab isiklikku jõudu, süstib motivatsiooni ja inspiratsiooni.See käekett on valm..
26.60€
Maksudeta:22.17€
Käekett on müügil ainult e-poes.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "JÕUD" koosneb Tiigrisilmast, Laavast, Ahhaadist, Mustast Ahhaadist ja messingist. Väeese, mis suurendab julgust, pealehakkamist ja oskust elus hakkama saada. Annab füüsilist jõudu, energiat ja eneseki..
29.50€
Maksudeta:24.58€
Tegemist on piiratud kogustes toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "KAKSIKLEEK" on väeehe, mis aitab enda sisetunnet kuulata ja usaldada, et mõista, kes on Sinu Kaksikleek. Aitab paremini aru saada Teie vahelisest hingelisest kokkuleppest.Käekett on kokku pandud Aqua Au..
28.80€
Maksudeta:24.00€
Tegemist on piiratud kogustes toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "KAKSIKLEEK" on väeehe, mis avab sinu Südametšakra, aidates sul Kaksikleegini jõuda. Aitab südamel ja mõistusel koostööd teha.Käekett on kokku pandud Rubiin-Tsoisiidi, Gabbro, Oonüksi ja H..
46.60€
Maksudeta:38.83€
Tegemist on piiratud kogustes toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "KAKSIKLEEKIGE VAHELINE KIRG" on väeehe, mis äratab Kaksikleekide vahelise meeletu armastuseenergia ja kire. Tekitab Sinus kirjeldamatu tunde, mida on keeruline sõnadesse panna.Käekett on kokku pandud Granaad..
22.20€
Maksudeta:18.50€
Tegemist on piiratud kogustes toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "KAKSIKLEEKIGE VAHELINE KIRG" on väeehe, mis suurendab armastus ja kirge, aidates Sinu Kaksikleegil Sinuni jõuda. Loob Teie vahel tugeva hingelise sideme.Käekett on kokku pandud Granaadi, Oonüksi ja Hema..
52.90€
Maksudeta:44.08€
LA TENE erikollektsiooni käekett "KARMA VABASTAJA" on väeehe, mis vabastab järk-järgult Sinu Aurast halba karmat, mis ei lase sul õnne tunda.Käekett on kokku pandud Rüoliidi, Kullisilma, Musta Obsidiaani ja Hematiidi kristallidest, mis on kaunistatud ..
60.60€
Maksudeta:50.50€
Tooted 1 kuni 12, kokku 98 tootest (9 lehekülge)
MEESTE, KÄEKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.