Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS"

La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS"
15.90€
Maksudeta: 13.03€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS"

La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaljukitse päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Petaliit, Kambaba Jaspis ja Hüpersteen kõik kolm toovad Kaljukitse ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. Nende ühine kooslus loob sellise toime. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Neid kristalle soovitan Kaljukitsel enda lähedal hoida, sünnikristallide laekas hoida või kinkida neid Kaljukitsele, kellele soovid palju õnne edasi anda.

Kaljukits on kümnes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Saturni vägi. Saturn on see planeet, mis suurendab Kaljukitse enesekindlust, tahtejõudu ja enesekaitset. Planeet, mis juhib Kaljukitse ja annab temale väge juurde. Kaljukitse tähemärgi alguseks loetakse 22. detsembrit ja selle lõpuks 19. jaanuari.

Petaliit on Kaljukitse jaoks ülim armastusekristall. See toob tema ellu armastust erinevatel tasanditel, häid suhteid tuttavatega ning perekonnaõnne. See aitab Kaljukitsel iseendaga rohkem rahul olla ja parandab Kaljukitse energiaid. Petaliit on kristall, mis aitab Kaljukitsel armastust leida- see on tema hingesugulase leidmise kristall. Petaliit avab Kaljukitse Südametšakra ja aitab tal romantilises suhtes avatud olla. Petaliit aitab Kaljukitsel välja näidata armastust oma teisele poolele.

Kambaba Jaspis on suurepärane külluse, rahaõnne, tööedu ja tervise kristall Kaljukitsele. Kambaba Jaspis aitab elukvaliteeti parandada ja läbi intuitsiooni teha õigeid valikuid. Tegemist on kristalliga, mis juhatab Kaljukitse tema elus õigele teele.

Hüpersteen on tugevatoimeline kaitsekristall Kaljukitse päikesemärgi esindajale. Kaitstes teda negatiivse energia, ohtude, õnnetuste, valede valikute ja stressi eest. Suurepärane kristall enda tervendamiseks ja Auravälja tugevdamiseks. Parandab intuitsiooni, muudab Kaljukitse rõõmsamaks ja õnnelikumaks inimeseks.

Soovitan neid kristalle Kaljukitsel ka ehtena kanda, et tuua enda ellu veelgi rohkem edu ja õnne. Puhastada aeg-ajalt Nag Champa viirukiga, et kristallide energia saaks olla võimalikult aktiivne

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Kaljukits enda ellu soovib!

Loe täispika Kaljukitse artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Kaljukitse iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanäg..
25.20€ 42.00€
Maksudeta:20.66€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene meeste käekett KALJUKITS "HEA ÕNN" on loodud spe..
11.52€ 19.20€
Maksudeta:9.44€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
La Tene kristallikomplekt KALJUKITS "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Kaljukitse tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, ak..
13.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene erikollektsiooni käekett VEEVALAJA "KARJÄÄR JA EDU" on kokku pandud Hematiidi ja Amasoniidi kristallidest, mida ..
14.64€ 24.40€
Maksudeta:12.00€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvust, vaid selle toonid ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
2.50€
Maksudeta:2.05€
SININE ARAGONIIT meenutab mulle ookeani oma imeilusa sinise värvuse ja pruunikas valge tekstuuri tõttu. Sinine sümboliseerib vett, pruunid ja val..
14.90€
Maksudeta:12.21€
VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist stressienergiat. Suurendab teineteisemõistmist, arusaamist ja tolerantsust. Kaitseb..
1.40€
Maksudeta:1.15€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
0.40€
Maksudeta:0.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.