Menüü
Ostukorv

KAELAKEED

KAELAKEED
KAELAKEED
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "ARMASTUS ja NAISELIKKUS" on kokku pandud Kuukivi ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistab metall. Väeehe, mis toob romantikat, head armastuseõnne, naiselikkust, õrnust ja suhtesse..
22.20€
Maksudeta:18.50€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "DRAVIIT" on kokku pandud Draviidi kristallist, mida kaunistavad metallist helmed. Väeehe, mis muudab väga tugevaks ja vastupidavaks. Tugev kaitse füüsiliste õnnetuste eest.See ehe on valmistatud v..
31.10€
Maksudeta:25.92€
Tooted on piiratud koguses. LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "DRAVIIT" on kokku pandud Draviidi kristallist, mida kaunistab metallist Hamsa käsi. Väeehe, mis muudab väga tugevaks ja vastupidavaks. Tugev kaitse füüsiliste õnnetuste tekke eest.See ehe on valmistatud vaid natu..
32.20€
Maksudeta:26.83€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "HEA ÕNN" on kokku pandud Rüoliidi ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistavad metallist detailid. Väeehe, mis hoiab Sind õnne täis raja peal. Toob ettenägelikkust ja aitab Sul mõista, m..
22.20€
Maksudeta:18.50€
Toodet on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "HEMATIIT" on kokku pandud Hematiidi kristallidest, mida kaunistab metallist Hamsa käsi. Väeehe, mis toob selle kandjale head õnne, küllust ja edu. Loob Sinu ümber tugeva kaitse ja hoiab eemale ebaõnne.See e..
20.20€
Maksudeta:16.83€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "KARMA TERVENDAJA ja ÕNNE TOOJA" on kokku pandud Rüoliidi kristallidest, mida kaunistab metallist detail. Vabastab halba energiat ja karmat Sinu Auraväljast, tuues Sinu ellu tagasi hea õnne ja..
15.50€
Maksudeta:12.92€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes!LA TENE erikollektsiooni kaelaehe  "TIIGRIRAUD"on kokku pandud Tiigriraua kristallist, mida kaunistavad kuldset tooni metallist detailid ja öökull. Väeehe, mis suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu ja pealehakkamist. Taas..
30.30€
Maksudeta:25.25€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "PUNANE JASPIS KILPKONN" on kokku pandud Punase Jaspse kristallist, mida kaunistab metall kaunistus. Väeehe, mis pakub Sulle kaitset ja vabastab hirmu pimeduse ees. Suurendab posi..
16.60€
Maksudeta:13.83€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "PUNANE JASPIS KILPKONN" on kokku pandud Punase Jaspse kristallist, mida kaunistab metall kaunistus. Väeehe, mis pakub Sulle kaitset ja vabastab hirmu pimeduse ees. Suurendab posi..
19.80€
Maksudeta:16.50€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "UNAKIIT KILPKONN" on kokku pandud Unakiidi kristallist, mida kaunistab metall kaunistus. Väeehe, mis toob hinge rahutunde ja ei lase teiste tujudel Sul ennast mõjutada. Loob..
17.70€
Maksudeta:14.75€
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)
KAELAKEED, LA TENE BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.