Menüü
Ostukorv

MEESTE KÄEKETID

MEESTE KÄEKETID

La Tene meestele mõeldud käeketid on minu enda poolt loodud. Nende valmistamisel olen ma spetsiaalsete energiatega kristallid kokku viinud, mis suudavad ühel konkreetsel eesmärgil tööle hakata. Need on ehted, mille olen loonud meestele kandmiseks. Kui kristalle kokku kombineerida, siis avanevad nendes konkreetsemad energiad ja seega need hakkavad põhjalikumalt ning kiiremini tööd tegema ühe väe edasi andmisel.

Mehed võivad kanda ükskõik milliseid kristalle, kuid on olemas teatud kristallid, mis kannavad meestele ülikasulikku energiat - need on meesenergia kristallid. Teatud kristallid hakkavad mehe energias kiiremini tööle, kui naise omas. Seda olen ma arvestanud nende ehete loomisel, mida ma olen meeste jaoks teinud.

Kõiki kristallehteid võib koos kanda, kuid alati on hea kanda ühesuguse väega kristalle korraga. Seda sellepärast, et soovitud tulemus tuleks kiiremini sinu ellu. Kuid mina soovitan kristalle valida sisetunde järgi, lähtudes sellest, milline väeese või kristall sinu hinge kõnetab.

Läbi aegade on mehed kandnud kristallidest valmistatud ehteid või lihtsalt kristalli tükke endaga kaasas. Kristallide ajaloost on teada, et mehed kandsid sõjas Gagaati, et end vaenlase jaoks nähtamatuks muuta. Ahhaati, et kaitsta end ebaõnne, kurjuse ja haiguste eest. Tiigrisilma, et enda küllust ja varandust suuremaks muuta. Esialgselt kasutasid ja kandsid kristalle vaid mehed.

Enda kristalle hoia hoolsalt, puhasta neid rituaalitaime suitsuga ja lae neid geoodide peal. Seda selleks, et käekett ei kaotaks enda väge ja et see suudaks vabastada sinu seest välja toodud ebavajalikke energiaid ja selleks, et väeese suudaks aastaid sinuga tööd teha.

Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele"HEA ÕNNE VÄEESE" koosneb Mustast Ahhaadist, Sodaliidist, Hematiidist ja pealuust. Väeehe, mis toob head õnne igas elu aspektis, aidates elu nautida ja hinnata. Hoiab eemal stressi ja ebaõnne...
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsioon käekett meestele "ISIKLIK VÄGI"
AINUEKSEMPLAR
La Tene erikollektsiooni käekett meestele "ISIKLIK VÄGI" on kokku pandud Picasso Jaspise, Hematiidi ja Oonüksi pärlitest, mida kaunistab hõbe 925 valmistatud Buddha pea. Käekett suurendab vastupidavust ning pakub raskel ja keerulisel ajal tuge.See käekett on valmistatud vaid naturaals..
36.90€
Maksudeta:30.75€
La Tene erikollektsiooni käekett meestele "KAITSE JA ARMASTUS" on väeehe, mis toob head õnne armastuses ja aitab olemasolevat suhet kaitsta ja hoida. Loob tugeva kaitsekilbi.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pan..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett meestele "KAITSE JA KÜLLUS" on kokku pandud Kullisilmast ja Laavast. See on väeehe, mis tõmbab ligi küllust, materiaalset edu ja rahalist õnne. See kaitseb probleemide ja murede tekke eest.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõik..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsioon käekett meestele "KAITSE KURJUSE EEST"
AINUEKSEMPLAR
La Tene erikollektsiooni käekett meestele "KAITSE KURJUSE EEST" koosneb Picasso Jaspisest, Hematiidist ja Oonüksist. See käekett suurendab vastupidavust ning pakub raskel ja keerulisel ajal tuge. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehete..
32.90€
Maksudeta:27.42€
La Tene erikollektsiooni käekett meestele "ÕNNE AKTIVEERIJA" on kokku pandud Ämblikuvõrgu Ahhaadi, Bronsiidi ja Oonüksi kristalliest, mida kaunistavad messingist pärlid. Käekett paneb liikuma Sinu õnneenergiad ja kutsub ligi häid võimalusi. Hoiab eemale stressi ja negatiivus..
27.70€
Maksudeta:23.08€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "RIKKUS ja TÖÖALANE EDU" koosneb Kullisilmast, Tiigrisilmast, Oonüksist ja Hematiidist. See käekett toob materiaalset küllust, tööalast edu, rikkust ja jõukust. Suurendab õ..
36.60€
Maksudeta:30.50€
La Tene erikollektsioon käekett meestele "RÜOLIIT, HEMATIIT ja OONÜKS" pealuuga
AINUEKSEMPLAR
La Tene erikollektsiooni käekett meestele "RÜOLIIT, HEMATIIT ja OONÜKS" pealuuga on head õnne toov väeese, mis kaitseb, juhatab õigele teele ning hoiab negatiivset energiat Sinu elust eemal.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe o..
33.90€
Maksudeta:28.25€
La Tene erikollektsioon käekett meestele "RÜOLIIT, HEMATIIT ja OONÜKS" pealuuga
AINUEKSEMPLAR
La Tene erikollektsiooni käekett meestele RÜOLIIT, HEMATIIT ja OONÜKS" pealuuga on head õnne toov väeese, mis kaitseb, juhatab õigele teele ning hoiab negatiivset energiat Sinu elust eemal.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on..
39.90€
Maksudeta:33.25€
La Tene erikollektsioon käekett meestele "UUENDUSTE ELLUVIIJA"
AINUEKSEMPLAR
La Tene erikollektsiooni käekett meestele "UUENDUSTE ELLUVIIJA", koosneb Picasso Jaspisest, Hematiidist, Oonüksist ning mida kaunistab Buddha sümbol. See on väeese, mis suurendab vastupidavust ning pakub raskel ja keerulisel ajal tuge.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriski..
32.90€
Maksudeta:27.42€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele"VÄGI" koosneb Bronsiidist ja Hematiidist. Väeehe, mis aitab suurendada energiat, isiklikku jõudu ja vastupidavust ning hoiab sind motiveerituna.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest ..
26.60€
Maksudeta:22.17€
La Tene erikollektsiooni käekett meestele AMBUR "KAITSE JA HEAOLU" on kokku pandud Kassisilma, Rohelise Jaspise, Oonüksi ja Hematiidi pärlitest. Väeehe, mis loob sinu ümber tugeva kaitsekilbi ja suurendab heaolutunnet igas eluvaldkonnas.Selles ehtes on vaid na..
31.90€
Maksudeta:26.58€
Tooted 1 kuni 12, kokku 98 tootest (9 lehekülge)
MEESTE, KÄEKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.