Menüü
Ostukorv

TÄHEMÄRGID

TÄHEMÄRGID

Tähemärgi-väeesemed on mõeldud erinevatel kuuseisudel sündinud inimestele positiivse väe andmiseks. Kristallid mõjuvad igale tähemärgile erinevalt, mõnele vähem, teisele rohkem.

"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat "TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!Tegemist on raamatuga, milles olen välja toonud 12 põhitähtkuju ja 12 ülemineku tähtkuju.Soovitan seda raamatut lugeda, et Sa saaksid liikuda 3D maailmast 5D maailma. Nopi üles enda tähtkuju seletuse juu..
19.90€
Maksudeta:18.26€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "HEA ÕNN JA HARMOONIA" koosneb Botswana Ahhaadist, Suitskvartsist, Oonüksist ja Hematiidist. Väeehe, mis tõmbab Auravälja hea õnne energiaid ning toob endaga harmooniat ja tasakaalu.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest po..
33.30€
Maksudeta:27.75€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "ISIKLIK ÕNNETOOJA" on kokku pandud Lumiobsidiaani ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistavad hõbe 925 pärlid. Võimas väeehe, mis täidab Sinu elu õnne, armastuse ja küllusega ning aitab liikuda vaid ülesmäge.See käekett on valmis..
26.60€
Maksudeta:22.17€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "ÕNNEAKTIVEERIJA" koosneb Botswana Ahhaadi, Roosa Kvartsi ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistavad hõbe 925 pärlid. Väeehe, mis aktiveerib Sinu õnneenergiad, tuues palju edu igas eluaspektis.See käekett on valmis..
33.30€
Maksudeta:27.75€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "ÕNNETOOJA" on kokku pandud Botswana Ahhaadi, Roosa Kvartsi ja Oonüksi kristallidest ning kaunistatud hõbe 925 pärlitega. Väeehe, mis tõmbab Sinu Aurvälja väga palju head õnne ja toob hingerahu.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest ..
34.90€
Maksudeta:29.08€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "RIKKUS JA ÕNN" on kokku pandud Kassisilma, Jaadi ja Hematiidi kristallidest. Käekett, mis avab külluslikud energiad, suurendab rahavoolu, edukust ja head õnne. Toob selle kandjale edu.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääri..
26.60€
Maksudeta:22.17€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "SÜDAMESOOVID" koosneb Roosast Opaalist, Kivistunud Puidust, Roosast Kvartsist ja Hematiidist. See on käekett, mis loob soodsa energiavälja armastusele ja südamesoovide täitumisele.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poo..
29.97€ 33.30€
Maksudeta:24.98€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "SÜDAMESOOVID" koosneb Roosast Opaalist, Granaadist, Kuukivist ja Hematiidist. See on käekett, mis aitab täita südames olevaid soove ja unistusi. Aktiveerib Südametšakrat ja suurendab armastuseenergiaid.See käekett on valmistatud vaid n..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "UNISTUSTE TÄITJA" koosneb Botswana Ahhaadist, Oonüksist ja ülekullatud hõbe 925 pärlitest. See on käekett, mis annab jõudu materiaalsete unistuste täide viimiseks ja südamesoovide täitumiseks.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest p..
28.80€
Maksudeta:24.00€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "UUS ALGUS" on kokku pandud Ametüsti, Laava ja Ingli Aura kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbe 925 pärlid. Väeehe, mis annab jõudu ja tuge uueks alguseks ja toob ohtralt head õnne.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest po..
27.70€
Maksudeta:23.08€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "UUS ETAPP JA VÕIMALUSED" koosneb Kullisilmast, Valgest Jaadist, Valgest Topaasist ja hõbe 925 pärlitest. See käekett aitab lahti lasta minevikust ja motiveerib edasi liikuma ning toob eluteele häid võimalusi.See käekett on valmistatud ..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett JÄÄR "ARMASTUSETOOJA" koosneb Rubiin-Tsoisiidi ja Rodoniidi kristallidest, mida kaunistavad 925 hõbeda pärlid. Käekett, mis rikastab Sinu hinge positiivse väega ja tõmbab ligi armastuseenergiaid. Toob suhteõnne. Selles ehtes on vaid naturaals..
33.30€
Maksudeta:27.75€
Tooted 1 kuni 12, kokku 248 tootest (21 lehekülge)
TÄHEMÄRGID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.