Menüü
Ostukorv

TÄHEMÄRGID

TÄHEMÄRGID

Tähemärgi-väeesemed on mõeldud erinevatel kuuseisudel sündinud inimestele positiivse väe andmiseks. Kristallid mõjuvad igale tähemärgile erinevalt, mõnele vähem, teisele rohkem.

"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat "TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud -30 %
NB! Kui soovid raamatusse personaalset pühendust ja autori autogrammi, lisa oma soov tellimuse kommentaaridesse. Selleks märgi oma soov tellimuse vormistamisel Kassa allosas olevasesse lahtrisse "Lisage tellimusele kommentaar". Vastasel juhul jääb pühendus..
19.95€ 28.50€
Maksudeta:18.31€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "TUJUTÕSTJA" koosneb Valgest Hauliidist ja Amburi õnnekristallist Kassisilmast. See on käekett, mis tõstab tuju, parandab meeleolu, aitab lõõgastuda ja end ..
22.90€
Maksudeta:19.08€
La Tene erikollektsiooni käekett JÄÄR "ARMASTUSEÕNN JA KAITSE", koosneb Rubiin-Tsoisiidist ja Hematiidist. Väeehe, mis toob selle kandjale armastust ja suhteõnne ning loob võimsa kaitsekilbi kõige halva eest.Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene b..
26.60€
Maksudeta:22.17€
La Tene erikollektsioon käekett JÄÄR "ENERGIAKAITSE" koosneb naturaalsetest poolvääriskividest Oonüksist, ülevärvitud Hematiidist ja Jäära õnnekristallist Amasoniidist. Käeketi vägi mõjutab päikesemärgi Auravälja, tugevdades seda ja luues selle ümber kaitsekilbi ning pakub kandjal..
28.80€
Maksudeta:24.00€
La Tene erikollektsioon käekett JÄÄR "KAITSEINGLI JUHATUS" koosneb Amasoniidist, Oonüksist ja Hematiidist. Käekett, mis tugevdab Sinu sidet Kaitseingliga, aitab tal Sind õigele teele juhatada ning kaitsta.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik..
36.60€
Maksudeta:30.50€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett JÄÄR "TUJUTÕSTJA" koosneb Valgest Hauliidist ja JÄÄRA õnnekristallist Amasoniidist. See on käekett, mis tõstab tuju, parandab meeleolu, aitab lõõgastuda ja end hästi tunda ..
22.90€
Maksudeta:19.08€
La Tene erikollektsiooni käekett KAALUD "ARMASTUSESOOVIDE TEELESAATJA" koosneb Rodoniidi ja Hematiidi pärlitest. See on väeehe, mis toob Kaalude ellu armastuseõnne, romantikat, kirge ja usaldust. Aitab armastusesoove teele saata.See käekett on valmistatud vaid natu..
26.60€
Maksudeta:22.17€
La Tene erikollektsiooni käekett KAALUD "HEA ÕNN JA RIKKUS" on kokku pandud Krüsopraasi, Oonüksi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis kaitseb Sind maise ebaõnne eest, tuues head õnne, küllust, edu ja positiivsust.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nag..
34.40€
Maksudeta:28.67€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett KAALUD "IGAVENE ARMASTUS" koosneb Punasest Jaspisest, Lepidoliidist, ülevärvitud Hematiidist ja Kaalude õnnekristallist Rodoniidist. See on käekett, mis toob Sinu ellu igavese a..
15.50€
Maksudeta:12.92€
La Tene erikollektsioon käekett KAALUD "KAITSE NEGATIIVSUSE EEST" koosneb Preniidist, Kuldobsidiaanist ja Hematiidist. Väeehe, mis hoiab Sinu elust ära halva õnne, negatiivsuse ja hirmu. Kaitseb füüsilist keha.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskiv..
25.50€
Maksudeta:21.25€
La Tene erikollektsioon käekett KAKSIKUD "RAHA JA KÜLLUS" koosneb Dendriitahhaadist, Draakoni Verekivist ja Hematiidist. Käekett, mis toob Sulle küllust, rikkust ja rahavoolu. Toob edu saatuse poolt antud andele.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolväärisk..
27.70€
Maksudeta:23.08€
La Tene erikollektsiooni käekett KALAD "KAITSE JA HEA ÕNN" koosneb Krüsokolla, Oonüksi ja Hematiidi kristallidest. Käekett, mis loob Sinu ümber võimsa kaitse kõige negatiivse eest ning täidab Sinu elu hea õnnega. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiig..
25.50€
Maksudeta:21.25€
Tooted 1 kuni 12, kokku 231 tootest (20 lehekülge)
TÄHEMÄRGID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.