Menüü
Ostukorv

HELEROOSA PUUVILLAPAEL

HELEROOSA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
HELEROOSA PUUVILLAPAEL
0.70€
Maksudeta: 0.57€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HELEROOSA PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

PUUVILLAPAEL on taimne pael, millega saab kanda kristalltalismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi ja värv annab puuvillale erilise omaduse veel juurde. Lisaks on see kristallide kandmisel alternatiiv nahkpaelale. Ideaalne valik veganitele.

HELEROOSA puuvillapael sobib ennekõike armastuse edendamise ja sõpruse energiaga kristallidega kokku.

PUUVILL sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Heleroosa puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel romantikat, sõprust, heatahtlikkust, tolerantsust, emotsionaalset tervenemist ja hingeelu. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et anda kristallide kandmisele lisaväärtust.

Kui puuvill ja kristall ühendada, siis annab puuvill enda omadusi kristallile kaasa. Kui kanda puuvilla koos küllusliku energiaga kristallidega, siis võimendab puuvill nende jõudu. Kui kanda sellega kaitseenergiatega kristallidega, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Puuvillapaela on kasulik kanda koos ükskõik, millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristalli energiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse, nagu sul soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need ei hakkaks hargnema.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 95 cm. Toode ei sisalda kristalli.
KAELAVÕRU on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.00€
Maksudeta:9.84€
Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ja Kivistunud Puidu viil ei kuulu toote juurde.ROOSA BOTSWANA AHHAAT toob sinu ellu positiivseid muutus..
15.50€
Maksudeta:12.70€
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lä..
12.60€
Maksudeta:10.33€
Tooted on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "ROOSA KVARTS DELFIIN" on väeehe, mis kaitseb kriitika eest j..
25.20€
Maksudeta:20.65€
LA TENE erikollektsiooni käepael ROOSA KVARTS "SÕPRUSE TALISMAN" on kokku pandud Roosa Kvartsi pärlist ja hõbedast. Käepaela ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. ..
0.90€
Maksudeta:0.74€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
6.70€
Maksudeta:5.49€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmis..
7.70€
Maksudeta:6.31€
TUJUSÕRMUS peegeldab Sinu emotsioone oma värvis. Kui sõrmus on: PUNANE- oled kirglikROOSA- oled väga õnnelikLILLA- oled romantilineTUMELILLA..
5.30€
Maksudeta:4.34€
PÄRLIKARBIL on oskus armastust luua ja seda hoida. Tõstab perekonnas hoolivustunnet, armastust, üksteise austamist. Armastuse, viljakuse, taassünni, p..
4.90€
Maksudeta:4.01€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.