Menüü
Ostukorv

PUUVILLAPAEL kinnitusega tumepruun

PUUVILLAPAEL kinnitusega tumepruun MUUD KAUBAD
PUUVILLAPAEL kinnitusega tumepruun
18.40€
Maksudeta: 15.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUUVILLAPAEL kinnitusega tumepruun

Võimalikud valikud

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsiotsaga talismane. Puuvillapael on oma tekstuuris alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi, selle värv annab puuvillale erilise omaduse juurde ja see asendab kristallide kandmisel nahkpaela. Ideaalne valik veganitele. 

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.

Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvillaga kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristallienergiat kiirelt Auravälja saata.

Pruun puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel tasakaalu, pingete maandamist, energiate tasakaalustamist, Juurtšakra ja Sakraaltšakra tervendust, loodusega kontaktis olemist ning halbadest aegadest välja tulemist. Pruuni puuvillapaela kanna ennekõike koos nende kristallidega, millel on analoogsed energiad.

Tehniline
Mõõdud Paela paksus on 0,5 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.