Menüü
Ostukorv

TUMEHALL PUUVILLAPAEL

TUMEHALL PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUMEHALL PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUMEHALL PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUMEHALL PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUMEHALL PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TUMEHALL PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi ja värv annab puuvillale erilise omaduse veel juurde. Lisaks on see kristallide kandmisel alternatiiv nahkpaelale. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et anda kristallide kandmisele lisaväärtust.

Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvilla kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristallienergiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse, nii nagu sul selleks soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need hargnema ei hakkaks.

Tumehall puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele lisaks veel rahu, tasakaalu, harmoonia ja stressi leevendavat energiat. Tumehalli puuvillapaela on kasulik selliste kristallidega kanda, millel on samasugused omadused olemas. Tumehall toon on väga rahustava toimega.

Pildi peal on tumehalli puuvillapaelaga koos Eklipsi talisman. Eklips ei kuulu hinna sisse. Elips koos tumehalli puuvillapealaga aitab kiiremas korras negatiivsest suhtumisest vabaks saada ja peale selle avalduvad Eklipsi teised energiad.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 100 cm ja paksus ca 1 mm. Toode ei sisalda kristalli.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.