Menüü
Ostukorv

TUMESININE PUUVILLAPAEL

TUMESININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUMESININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUMESININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUMESININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUMESININE PUUVILLAPAEL
1.40€
Maksudeta: 1.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TUMESININE PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

TUMESININE PUUVILLAPAEL

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Puuvillapael on oma tekstuuris alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi, selle värv annab puuvillale erilise omaduse juurde ja see asendab kristallide kandmisel nahkpaela. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.

Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvillaga kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik, millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristalli energiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse nagu sul selleks soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need hargnema ei hakkaks.

Tumesinine puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele spirituaalset energiat, millega suudab puuvill aktiveerida väga tõhusalt intuitsiooni tugevdavaid kristalle. Ka neid kristalle, mis aitavad aktiveerida Inglitega ühendusse saamist ja ennustamist.

Pildi peal on tumesinine puuvilla paelaga koos Muskoviidi talisman. Muskoviit ei kuulu hinna sisse. Muskoviit koos tumesinise paelaga aitab selle kandjat avada spirituaalses mõttes.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 100 cm ja paksus ca 1,5 mm. Toode ei sisalda kristalli.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.