Menüü
Ostukorv

KOHV küünal

KOHV küünal VÄEESEMED
KOHV küünal
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOHV küünal

Võimalikud valikud

KOHV on teada-tuntud rituaalivili, mida kasutatakse kaitse- ja külluseenergiate aktiveerimiseks. Kohvi joomine juba iseenesest tõstab inimese Aura kaitset ja selle essentsi kasutatakse kodu Aura kaitsemiseks.

Kohvi
küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel, et kaitsta ennast, oma perekonda ja kodu:

- Kohviküünalt kasutatakse negatiivse energia eemaldamiseks ja koduenergia puhastamiseks.

- Kohviküünla põletamine suurendab kodu kaitseenergiat. Seda küünalt võib hoida kaitsekristallide keskel, et võimendada nende tööd.

- Kohviküünla põletamine kodus aitab perekonnaliikmetel või külalistel üksteise suhtes tolerantsem olla. Kohviküünal aitab lahendada erimeelsusi ja seda on soovitatav panna põlema kohe, kui on näha, et riid on majja tulemas.

- Kohviküünla põletamine armastusekristallide vahel aitab selles ruumis olevaid inimesi lähendada.

- Kasutatakse külluseenergia võimendamiseks ja see võib põleda samas toas, kus saadetakse külluserituaal teele.

"Tööalase või ärilise ebaõnne vabastamise rituaal"


Kohviküünlaga saad sa teha endale rituaali, mis aitaks sul vabaks saada tööalasest või ärilisest ebaõnnest. Seda rituaali tehakse Kuu esimesel veerandil. Sul läheb vaja ühte Kohviküünalt, enda pilti, tikke ja rituaali tegemise jaoks nuga.

Rituaali tee nii: Kuu esimese veerandi ajal leia rituaali tegemise jaoks sobiv koht enda kodu Põhjapoolses ilmakaares, kus sa saad rituaaliküünla nädalaks või kaheks paigale jätta. Põhja ilmakaar sümboliseerib töö- ja ärilist edu ning selles kohas kodus on kõige õigem seda rituaali teha. Kui oled koha leidnud, siis aseta küünal kuumakindla aluse peale, joonista sellele rituaalinoaga Ansuzi Ruun ning aseta küünla alla enda foto. Nüüd võta tikud ja süüta küünal põlema. Küünla süütamisel lausu: "Tööalane ebaõnn kadugu!" ning seda täpselt kolm korda järjest.

Kui küünal on põlema pandud, siis hakkab rituaal tööle ja seda küünalt tuleb põletada lõpuni, kuni Ruuni pole enam võimalik küünlalt tuvastada. Küünalt peab põletama igapäevaselt kuni Ruuni ärapõlemiseni. Kui küünal on oma töö ära teinud, siis võta pilt küünla alt ära, pane albumisse tagasi. Rituaal ongi tehtud ning tööalase ebaõnne jaoks on vabastus teele saadetud. 

"Enesekindluse, jõu, väe, julguse ja teotahte Vanakuu rituaal"

Vanakuu ajal põleta kohviküünalt ja sea sellele sõnum sisse ehk kodeeri see enda sooviga, et see aitaks sul võimekamaks, füüsiliselt tugevamaks, enesekindlamaks, teotahtelisemaks ja julgemaks muutuda. Vanakuu ajal aseta kohviküünal enda koju vabalt valitud kohta, kus see saaks põleda lõpuni. Küünalt süüdates lausu soovmõte enda peas või ütle see valjusti välja: "Julgus, enesekindlus ja tahe minu hinge saabugu". Kui küünal on süüdatud ja soovmõte selle saatel teele saadetus, siis küünal on kodeeritud ning see hakkab sinu heaolu jaoks tööle. Kohviküünalt tuleb kindlasti iga päev põletada ja iga kord, kui süütad selle põlema, siis tuleb sul see soovmõtte uuesti endamisi välja öelda. Seda tuleb teha kuni küünla peaaegu lõpuni põlemiseni. Küünalt tuleb järjest põletada vaid Vanakuu ajal ehk kuni Noorekuu saabumiseni, peale seda, kui küünalt on veel järele jäänud võid, põletamisele ka päevi vahele jätta, kuid soovmõttele täieliku vastuse saamiseks tuleb sul see ikkagi lõpuni põletada ja igal korral oma soovmõte lausuda. Selline küünlarituaal aitab sul tugevamaks muutuda ja peale rituaali tegemist sa tunned seda, kuidas sa oledki muutunud!

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal põleb ca 40h, keskmine ca 60h
KANEEL küünal
Enim müüdud
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Kaneeliküünla põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab ar..
10.90€
Maksudeta:8.93€
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsemaid pu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AHHAAT viil Ametüst geoodiga
AINUEKSEMPLAR
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, ig..
149.00€
Maksudeta:122.13€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
11.10€
Maksudeta:9.10€
KASEKÜÜNAL on väga malbe, tagasihoidliku ja värskendava lõhnaga. Lõhna poolest sobib kindlasti neile, kes otsivad midagi rahulikku ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.80€
Maksudeta:3.11€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
7.80€
Maksudeta:6.39€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanäg..
31.50€ 42.00€
Maksudeta:25.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.