Menüü
Ostukorv

KUULID

KUULID

Kuulid on naturaalsetest poolvääriskividest või metallidest valmistatud ümmargused väeesemed. Kõik La Tene kristallid on naturaalsed ja seega omavad need lisaks kaunile välimusele ka tervendavaid spirituaalseid energiaid. Nii nagu kristallidel on vägi ja jõud, omavad seda ka metallid.

Kristallkuulid kannavad endaga kaasas kõiki selle kristalli energiaid, mis kristallist need valmistatud on, ja lisaks ka lõpmatuse sümbolit. Kuul sümboliseerib igavest energiate liikumist, mis tähendab seda, et kristallkuulide seest ei kao nende spirituaalsed energiaomadused väga kiirelt ära, seega peab neid energeetiliselt harvemini puhastama. 

Kristallkuule saab kasutada soovikristallidena, kuna need talletavad inimese mõtteid ja tundeid. Kui sa oled kristallkuuli enda ellu toonud, siis anna sellele eesmärk eksisteerimiseks.

Tegemist on naturaalsete poolvääriskividega, seega näevad kõik kristallesemed unikaalsed välja, omavad visuaalset isikupära ning on kõik erinevad. Pildil olev toode ei pruugi välja näha täpselt selline, nagu sa meie käest tellid. Unikaalsus teebki kristallid isikupäraseks ja see annab sulle võimaluse saada osa ainulaadsest loodusest.

AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, igaüks erivärvi ja erinevate omadustega. See Ahhaat siin on kõikide teiste Ahhaatide ema ehk kõige peamine Ahhaat. Kristallide tundmaõppimine on üks suu..
24.50€
Maksudeta:20.42€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooniasse.Akvamariin on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud lad..
30.90€
Maksudeta:25.75€
AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, India, Mehhi..
16.00€
Maksudeta:13.33€
AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, India, Mehhi..
52.90€
Maksudeta:44.08€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apatiidi kristall on seotud peamiselt kolme ülemise Tšakraga, milleks on Kurgutšakra, Kolmas Silm ja Kroontšakra. Apatiidi kristall aitab õppida, mälu..
83.70€
Maksudeta:69.75€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.CRAZY AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, millele on iseloomulikuks ebakorrapärane struktuur,..
11.90€
Maksudeta:9.92€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, sealt on ka meie Fuksiit pärit. Fuksiit on üks Muskoviidi vormidest ja kui sa tead, milline on Muskoviit, siis ka sellel kristallil on sädelev..
20.40€
Maksudeta:17.00€
GIRASOL on üks Mäekristalli liikidest, mida peamiselt on saada Madagaskarilt ja see teeb juba sellest kristallivormist väärtusliku kristalli. Kõik kristallid, mis pärinevad Madagaskarilt omavad tugevamaid energiaväärtusi, kui kusagilt mujalt maailmast. Madagaskari en..
42.80€
Maksudeta:35.67€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete parandamiseks ja heade ..
95.70€
Maksudeta:79.75€
HEMATIIT kuul
2023 KAITSEKRISTALL
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit on väga laialt levinud tervenduskristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks seda üldse enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit pärineb..
12.80€
Maksudeta:10.67€
KIASTOLIIT on suurepärane kaitsekristall, mis suudab sind ennekõike kaitsta nähtamatu ja seletamatu negatiivse energia eest, mille osas sul ei pruugi olla oskust, et end ise kaitsta. Sellesama omaduse tõttu on Kiastoliiti väga kasulik enda elus hoida, et see saaks sind kaitsta millegi või kelle..
24.80€
Maksudeta:20.67€
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvarts. Kvarts vaid võimendab selle kristalli omadusi, andes Kinavarile jõudu juurde, et see enda töö saaks ära teha. Kinavar on ise v..
55.00€
Maksudeta:45.83€
Tooted 1 kuni 12, kokku 39 tootest (4 lehekülge)
KUULID, VÄEESEMED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.