Menüü
Ostukorv

BRETŠASTUNUD JASPIS püramiid

BRETŠASTUNUD JASPIS püramiid VÄEESEMED
BRETŠASTUNUD JASPIS püramiid VÄEESEMED
BRETŠASTUNUD JASPIS püramiid VÄEESEMED
BRETŠASTUNUD JASPIS püramiid VÄEESEMED
BRETŠASTUNUD JASPIS püramiid
25.00€
Maksudeta: 20.49€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BRETŠASTUNUD JASPIS püramiid

Võimalikud valikud

BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste vormidest, mis aitab negatiivset energiat ükskõik millisest keskonnast, objektist või inimesest välja võtta. Bretšastunud Jaspis töötab iseseisvalt väga hästi, seega on ükskõik , kus sa seda hoiad, see aitab selle alust objekti puhastada. Kuna Bretšastunud Jaspis on tugev puhastaja, vajab see ise puhastamist. Seega peale inimese ravitsemist tuleb see kindlasti ära puhastada. Kui aga soovite ruumi halvast energiast puhastada või sinna kogunenud surmaenergeetikast vabastada (kui keegi on ära surnud ning peale seda on hakanud majas halvad asjad juhtuma või surnud inimese haigus on kandunud edasi sealsele elanikule), oleks hea kui Bretšastunud Jaspist puhastatakse aegajalt mõne rituaali taimega (näiteks Salvei). Bretšastunud Jaspist kasutatakse kodudes sellisel juhul, kui perekonda on tabanud mõni raskemat sorti haigus ja selle väljaravimine on muutunud raskeks ning kui tundub, et see on isegi võimatu. Bretšastunud Jaspisel on võime avada väga sügavad haigusseisundid ravimiseks, seega on soovitatav hoida seda kivi haige magamistoas või tema ravimite vahel. Bretšastunud Jaspis võimendab alternatiivravimeid. Peale selle omab see kristall ka kaitsvat oskust astraalrännakute ajal. Seega võib seda hoida selgeltnägemise komplektides või Kiastoliidi kõrval voodi all. Bretšastunud Jaspist kasutavad ravitsejad oma ruumide dekoreerimisel, et mitte endasse võtta teiste inimeste haiguseid, mida nad aitavad välja ravida. See on samuti ka murekristall, mis aitab väga rasketel elu perioodidel muredest vabaks lasta ning mitte kaotada lootust. Selleks võib lihtsalt kristalli käes hoida, kui tunnete ennast üksildasena või elu tundub ebaõiglane.

Bretšastunud Jaspis on kristall, mis aitab väga peenel tasandil sinu hingest vabastada neid emotsioone, mis on tekkinud negatiivsetest sündmustest, traumadest ja üleelamistest. Bretšastunud Jaspis on eriti kasulik sinule, kui sulle tuleb meelde minevikus toimunu, mis teeb sulle haiget ja mis segab sinu elu. Bretšastunud Jaspis töötab kui filter, mis aitab sul rahu teha minevikuga ja edasi elada ilma jälitavate emotsioonidega. See kristall tervendab seda osa sinus, mis kord katki on läinud.

PÜRAMIID on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata. 

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristallikomplektide võimendamiseks ja ka meditatsioonis on need kasulikud. 

BRETŠASTUNUD JASPIS JA PÜRAMIID

Bretšastunud Jaspise püramiidid on väga erilised tervise edendajad, haiguste eemale peletajad ja pea võrdväärsed tugevatoimelise Šungiidiga.

Bretšastunud Jaspise püramiide kasutatakse raskete haiguste tervendamiseks, nende eemale hoidmiseks ja pikaajaliste haiguste eeterkehast eemaldamiseks.

Bretšastunud Jaspise püramiide viiakse haige inimese tuppa, et ta kiiremini terveneks ja kõige paremini toimib see siis, kui selle kõrvale lisatakse ka tükk Mäekristalli.

Bretšastunud Jaspis asetatakse kodu Idapoolsesse piirkonda, et hoida perekonna üldist tervist. Kodu Ida piirkond on Feng Shui järgi perekonna tervise nurk ning seega hoitakse seal pea kõiki väeesemeid ja kristalle, mis toovad perele tervist.

Bretšastunud Jaspis kasvuhoones, peenramaal või külmkapis aitab puu-, juur- ja köögiviljadest rohkem vitamiine saada, muutes kasvavad taimed vitamiinirohketeks ja külmkapi toidu vähem mürgiseks meie kehale.

Üldise tervise tugevdaja ja turgutaja

Kombineeriga Bretšastunud Jaspis Mäekristalliga ning kandke neid endaga kaasas ehetena, et tugevdada oma üldist tervist. Neid kristalle tuleb kindlasti iga nädal puhastada, kui te neid igapäev pidevalt kannate.

Kodu puhastamine halvast külalisest

Kui teil on külas käinud mõni väga ebameeldiv külaline või hing, kes on teile ebameeldiva ning raske tunde sisse jätnud, siis asetage valge küünla ümber Bretšastunud Jaspised koos Hematiidiga ning puhastage kodu Salveiga ja seejärel viige kristallid kadakametsa. Selline rituaal peatab selle inimese pahatahtlikkuse teie perekonna suhtes. 

Minevikus tehtud vead

Bretšastunud Jaspis on kristall, mis aitab mineviku vigadega lõpparveid teha, aidates õppida vigadest, iseendale andeks anda, teistega rahu teha ja vabastada hinge piinavaid emotsioone. Bretšastunud Jaspis tervendab sinu selle elu isiksuse minevikku ja selles tehtud vigu, mida kahetsed.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Bretšastunud Jaspis on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna ta sisaldab 
Hematiiti, milles on omakorda metalle. 


- Universaalne tervendaja, mida võiks ükskõik kui sügava probleemi korral kasutada ja kanda. 

- Tugevdab immuunsust, tervendab põit, naiste hormoone, reproduktsiooni organeid, tugevdab inimese keha verevarustust ja on kasulik kristall üliraskete haiguste tervendamisel.

- Soovitan seda kristalli kanda lastel ja täiskasvanutel, kellel on loomade vastu allergia. See kristall aitab koera-kassi allergiat taandada ja keha reaktsiooni taandada. 

- Soovitan Bretšastunud Jaspist kanda vähihaigetel ja teistel inimestel, kellel on raskekujulised haigused.

- Kasulik kristall madala libiido korral ja kasulik tervendus kristall meestele, kellel on viljakusega probleeme. 

- Bretšastunud Jaspis on see kristall, mida ma soovitan kanda siis, kui on kehas suuremad probleemid viljakusega. Bretšastunud Jaspis on kasulik tervendaja kristall neile, kellel esinevad füüsilised probleemid ja tervisemured, mis ei lase lapseootele jääda. Meestele on see kristall täpselt samamoodi kasulik, aidates meeste viljakust suurendada. 

- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et ära blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

SAKRAALTŠAKRA 

Bretšastunud Jaspis on Sakraaltšakra kristall, mis aitab tervendada selles Tšakras olevaid terviserikkeid. Kui Sakraaltšakra on kahjustunud, siis tekivad naistel tsükli probleemid ja naistel-meestel mõlemal põiega seotud haigused.

SODIAAK 

Tähemärgilt on see elujõu-, energia-, tugevuse-, enesekindluse- ja tervisekristall kõikidele JÄÄRADELE ja SKORPIONITELE.  Jääral aitab Bretšastunud Jaspis iseseisvaks muutuda, aidates leida üles iseenda isikuse, mõista seda, mida elult tahta, kuhu liikuda ja millega tegeleda. Bretšastunud Jaspis aitab Jääral mõista näiteks seda, mis anne tema sees eksisteerib. See kristall on Jäärale ka tervisekristalliks, mis kaitseb teda ka ebaõnne eest. Skorpionitele toob Bretšastunud Japsis armastuseõnne. Eriliselt kasulik on see kristall just nende sodiaagi meesesindajatele. Bretšastunud Jaspis aitab Jääral hoida tema Sakraaltšakrat tervena, seda tasakaalustades ja tugevdades, et see tšakra oleks elujõuga täidetud. Jäära füüsilise ja emotsionaalse tervise kristall.

Veel lisaks aitab see tuua tervist ja taskaalu nendele LÕVIDELE, kes on sündinud 23. - 24. juulil.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud ener..
1.60€
Maksudeta:1.31€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
6.50€
Maksudeta:5.33€
MUST AHHAAT püramiid
AINUEKSEMPLAR
MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tooniks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jo..
249.00€
Maksudeta:204.10€
Pilt on illustreeriv. Bretšastunud Jaspise püramiid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja prakt..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Pilt on illustreeriv. Kristallid on Maa ise loonud, seega on need unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall, mille tellid võ..
22.20€
Maksudeta:18.20€
SAMMALAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
4.80€
Maksudeta:3.93€
BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud ener..
1.60€
Maksudeta:1.31€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
8.70€
Maksudeta:7.13€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
5.30€
Maksudeta:4.34€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.