Menüü
Ostukorv

MUST OBSIDIAAN püramiid

MUST OBSIDIAAN püramiid VÄEESEMED
MUST OBSIDIAAN püramiid
42.80€
Maksudeta: 35.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST OBSIDIAAN püramiid

Võimalikud valikud

MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaan annab enda energia edasi kiirelt ja selle kristalli kõrvale on alati vaja leebemaid kristalle, nagu näiteks Roosa Kvarts, Lumikvarts jne. ,et selle mõju meile närvilisust ei põhjustaks. Must Obsidiaan kaitseb silmast-silma kriitika eest ning selle kandmine aitab takistada teistel inimestel füüsiliselt teile liiga teha. Musta Obsidiaani peidetakse maja või aia nurkadesse, et kaitsta enda kodu vägivaldsete inimeste eest. Musta Obsidiaani kombineerimine Musta Turmaliiniga ning nende kristallide puude alla peitmine takistab ära needmist. Kõige paremini toimivad need kristallid kase puu juurte vahel. Musta Obsidiaani kasutavad nõiad ja ravitsejad enda seansi ruumide kaitsmiseks ning selleks peidetakse need kristallid toa ukse kõrvale.

Must Obsidiaan on nende inimeste õnne kristall, kes on sündinud Noore Kuu loomise faasil. See on kristall, mis aitab sellel inimesel enda energiat, ideid ja andeid õigesti ära kasutada. Must Obsidiaan aitab sellel inimesel enda elus vaid õnne toovaid tegevusi teha ja nendesse enda energiat suunata.

Must Obsidiaan on väga tugev Aura kaitsja ja selles oleva energia puhastaja. Seda selleks, et Aurale kaitset luua. Kui Aural on kaitse peal, siis säilivad ka kõikide teiste kristallide energiad sinu hinges ja need jäävad sinu juurde vaikselt tööd tegema. 

Tugevdab füüsilist kaitset, mis tähendab seda, et Mustal Obsidiaanil on oskus sinu juurest eemal hoida füüsilisi õnnetusi ja vägivalda. 

Viib sinu Aurast välja sellist energiat, mis võib pikemas perspektiivis sulle depressiooni tekitada. Aitab sügavale hinge läinud stressist, kurbusest ja emotsionaalsetest probleemidest vabaneda.

Vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget ja leevendab üliemotsionaalsust.

Must Obsidiaan kaitseb energia rünnakute ja energia-vampiirluse eest. Kaitseb sihiliku kiusamise eest. Kui sa oled teadlik sellest, kes sulle ebaõnne soovib ja kes sinu elu rikub, siis aeg-ajalt hoia Musta Obsidiaani käes ning soovi sellesse sõnum, et see inimene sind rahule jätaks.

Sobib neile, kes ei suuda minevikul lasta minna ja kes pidevalt tulevad enda mõtetega mineviku juurde tagasi. Must Obsidiaan aitab väga halbu kogemusi unustada. Kui sa ei suuda mineviku haavade pärast uude suhtesse edasi minna, siis kanna seda kristalli koos Kuntsiidiga.

Musta Obsidiaani kasutatakse selleks, et mõista miks sa oled antud hetkel sellises elufaasis ja sellistes olukordades nagu elu on sulle hetkel ette seadnud. See toob selgust ja mõistmist.

Kui sa seda kristalli kasutad, siis proovi aeg-ajalt valjusti rääkida ja iseenda Inglitelt küsimusi küsida. Mõne aja pärast sa võid vastuse saada läbi enda mõtete. Sulle võidakse läbi mõtete vastus saata. 

Kanna Musta Obsidiaani koos Rodokrosiidiga, et vabastada end kahjulikust suhtest. Nende kristallide kombinatsioon on kasulik neile, kes reaalselt saavad aru, et see suhe, kus sa oled, hävitab sind. Sobib neile, kes ei suuda sellisest suhtest välja tulla. Kristallid annavad emotsionaalset abi. 

Must Obsidiaan kaitseb sind stressi eest, mis tekib uute elukorralduste ajal. Must Obsidiaan aitab sul kiirelt kohaneda ja kui sa kardad eesseisvat ehk tulevikku, siis kindlasti kanna seda.

Mustal Obsidiaanil on oskus tervendada hinges olevaid traumasid ja läbielamisi. See aitab väga rasketest emotsioonidest vabaks saada ja kõige enam aitab see neid, kes ei suuda ise aru saada, mis teda häirib ning nukraks teeb. Seda kristalli kasutatakse ka eelmiste elude traumade tervendamiseks. Kui sa tead, et see negatiivne emotsioon, millest sa ei suuda vabaks lasta on seotud mõne eelmise eluga, siis kanna seda koos Preseli kristalliga. Preselil on oskus suunata teiste kristallide väge kaugesse minevikku.

Must Obsidiaan õpetab sulle, mis tähendab kadedus, miks see eksisteerib ja aitab sul mõista, miks mõni konkreetne inimene seda emotsiooni sinu peal hoiab. Must Obsidiaan kaitseb ka selle eest, et sa liialt hinge ei laseks teise inimese kadedusel jõuda, aidates sul mõista seda, kui madal on see energia ja sellele ei tohiks tähelepanu osutada.

PÜRAMIID on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata. 

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristallikomplektide võimendamiseks ja ka meditatsioonis on need kasulikud. 

MUSTA OBSIDIAAN JA PÜRAMIID

- Must Obsidiaan on võimas negatiivsuse neelaja ja kui sellest valmistada püramiid, suudab see kristall tõmmata negatiivsust poole kiiremini endasse kui tavaline poleeritud kristall ning töödelda selle energeetika kiirelt positiivseks. Püramiidi sümboolika on ülimalt võimas ja seda on inimkonna ajaloo algusest peale kasutatud erinevate energiate ning informatsiooni kinni püüdmiseks või edastamiseks. Musta Obsidiaani püramiid on sinu kodus võimsaks väeesemeks, mis kaitseb halva energia, ebaõnne ja kurjuse kinni jäämise eest.

- Eemaldab stressienergiat selles toas, kus seda hoitakse. Aitab lahti saada tülitsemistest, riidudest, närvilisusest, kurjadest mõtetest, kiusamisest, üksteisele halvustavate kommentaaride saatmisest, kurbusest ja melanhooliast.

- Musta Obsidiaani püramiid sobib väga hästi töölauale, et eemaldada tööga seotud stressi ja lahendada töökaaslaste seas olevaid probleeme.

- Sobib hoidmiseks külaliste külas oleku ajal laua peal, et see takistaks probleemide teket või hoiaks sind ebavajalike vestluste arutamise eest. Must Obsidiaani püramiid ei lase külla tulnud inimestel liialt kurnavad olla ja seega sobib ideaalselt elutuppa või kööki asetamaks.

- Sobib magamistuppa (ka väikelapse tuppa), kui probleeme on õudusunenägude nägemisega ja hirmuga, mis ei lase rahulikult magama jääda. Musta Obsidiaani püramiidi võib hoida ka voodi all, et see aitaks eemaldada sinu enda hinges oleva kurbuse, hirmud, närvilisuse või kaitsta sind astraal-rännaku ajal.

- Musta Obsidiaani püramiidid on peeglite jaoks imeravimid. Oleneb loomulikult, mida sa soovid peegli käest saada.  Musta Obsidiaani püramiid blokeerib peeglite sees tekkivaid halbade portaalide avanemist, kuid see aitab ära hoida ka sinu koju sisenevaid deemoneid ja kellegi teise poolt saadetud ebaõnne.

Too enda kööki Valge Hauliidi või Musta Obsidiaani püramiid, mis suunab sind enda tervise nimel pingutama. Nendel püramiidel on oskus sind tervislikumaid toite tegema suunata, aidates inspiratsioonil tulla ja viies sind intuitiivselt selle poole, et sa leiaksid üles oskuse taimi enda menüüs ära kasutada.

Peeglite ja portaalide kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Kodu välisuks/esik

Kirjutasin ühe artikli kodu Feng Shui ja välisukse kohta, mille leiate SIIT. Selles artiklis mainisin mitmel korral ära Musta Obsidiaani püramiidi kasuliku energia, kui seda hoida välisukse juures. Must Obsidiaani püramiid tõepoolest on väga kasulik kodukaitsja, kuna sellel on oskus filtreerida informatsiooni, mis sinu koju tuleb ja mis kodust välja viiakse. Sinu kodu välisuks kas laseb head õnne majja või saadab selle välja. Must Obsidiaan takistab õnne kadumise ja kurjuse majja pääsemise eest. Must Obsidiaan on ka seepärast hea välisukse juures hoidmiseks, et see kristall aitaks stressi väljapoole kodu jätta, millega oled soovinud tuppa astuda. Nii hoitakse ära väga suures koguses negatiivse energeetika majja toomist.

Must Obsidiaan kaitseb sinu kodu närvilisuse ja negatiivse energia eest

Must Obsidiaan on kristall, millest on kasulik luua enda kodule kaitsevõrgustik. Must Obsidiaan eemaldab närvilisuse, aidates kodul olla selline koht, kus sa tuled ja sa suudad selles puhata. Must Obsidiaan blokeerib ära energiad, mis põhjustavad närvilisust. Näiteks, kui keegi pereliikmetest, kes majas elab on loomult närviline, siis Must Obsidiaan on see kristall, mis ei lase sellel inimesel enda närvilisust koduseintevahel väljendada, aidates hoopis tema probleemi ära tervendada. Lisaks sellele on Must Obsidiaan kristall, mis blokeerib ära majapidamises oleva kiirguse, mis tekib näiteks elektroonikast. Must Obsidiaan ei lase energiatel väga kergelt negatiivseks muutuda. See, kuidas kristallivõrgustikku enda kodule luua, selle kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Must Obsidiaan aitab tervendada Neerupealiseid. Musta Obsidiaani kanna, hoia kristallina taskus või kasuta massaažirulli enese tervendamiseks. Seda juhul, kui soovid neerupealiseid ja Juurtšakrat mõlemat üheskoos tervendada. Must Obsidiaan neelab endasse sinu Auraväljas eksisteeriva stressienergia, mis on neerupealised läbi põletanud. Pidev stressirohke elu kulutab selle Tšakra ja neerupealised läbi. Lase Mustal Obsidiaanil end tervendada, kui koged stressi, depressiooni, uneprobleeme, seedeprobleeme tujutust, meeleolukõikumisi ja palju teisi probleeme, mis viitavad neerupealiste nõrkusele.

- Musta Obsidiaani kasutatakse ravitsemise eesmärgil mao häirete, liigse maohappelisuse korral, aitab maohaigustest kiiremini üle saada, mis on bakteriaalsed või viirusest põhjustatud.
  
- Depressioon, stress, viha, bakteriaalsed haigused, viirushaigused, liigesevalud. Eriti kasulikuks kristalliks on Must Obsidiaan meestele, kellel on liigestega probleeme. 

- Must Obsidiaan aitab tervendada kurba hinge, kes on kannatanud seksuaalse vägivalla ja ahistamise all. See on kristall, mis aitab väga õudsetest mälestustest vabaneda ja unustada seda kogemust.

- Soovitan Musta Obsidiaani kanda tervendustööd tegevatel inimestel. Soovitan neile, kes on ise tervendajad ja arstid. See kristall aitab sind kaitsta teise inimese haiguse eest ehk selle eest, et sa enda Aurasse patsiendi haigust edasi ei laseks.  

JUURTŠAKRA

Must Obsidiaan on seotud Juurtšakra tervendamisega ja seda saab kasutada erinevat pidi selle korda seadmiseks. Esiteks võib seda hoida otse voodi all sinu enda Juurtšakraga kohakuti ja see võib jääda sinna mitmeteks kuudeks. Teine võimalus on aeg-ajalt hoida seda Juurtšakra kohal ja lasta kristallil eemaldada eeterkehas olevad probleemid. 

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Must Obsidiaan kõige enam KALJUKITSESID ja AMBUREID. See kristall on nende kaitsekristall. Eriliselt hästi mõjub Must Obsidiaani nende tähemärgi esindaja meestele. Meestele on see ideaalseks stressi leevendamise kristalliks.

Must Obsidiaan on kristall, mis on KALJUKITSEDELE  väga kasulik iseenda emotsioonide tervendamisel, negatiivsete emotsioonide, mõtete ja tunnetega võitlemisel. Must Obsidiaan muudab Kaljukitse paremaks inimeseks ennekõike iseendale, aidates Kaljukitsel iseendaga hästi läbi saada. Must Obsidiaan tasakaalustab kõiki negatiivseid energiaid, mille on loonud tema juhtiv planeet Saturn. Must Obsidiaan vaigistab Saturni negatiivseid mõjutusi, aidates Kaljukitses välja tuua tema positiivseid omadusi.

Musta Obsidiaani püramiidi ei ole vaja pidevalt puhastada ega ka laadida, piisab selles, kui aeg-ajalt puhastatakse kodu erinevate rituaaltaimedega ja viirukitega. Must Obsidiaani püramiid töötab senikaua, kuni püramiidile tekivad suured ja sügavad praod. Praod peavad tekkima iseeneslikult ilma füüsilise surveta, sellisel juhul on kristall enda töö ära teinud. Kui selline asi juhtub, võib kristalli viia õue/aeda mõne puu või taime juurde. Musta Obsidiaani energeetiline raadius on 3 cm püramiidil 3-4 meetrit, 4 cm püramiidil 4-5 meetrit jne.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
5.30€
Maksudeta:4.34€
Must Obsidiaan on üks Obsidiaanidest, mis on tekkinud Laavast. See kristall kannab endaga kaasas tuleelementi, mis tähendab seda, et see..
18.30€
Maksudeta:15.00€
Pilt on illustreeriv.MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energia..
93.00€
Maksudeta:76.23€
Kõik küünlaalused on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et küünlaalus, mille tellid, näeb veidi erinev välja sellest, mis on..
69.00€
Maksudeta:56.56€
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
8.20€
Maksudeta:6.72€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:2.95€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
6.90€
Maksudeta:5.66€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
27.90€
Maksudeta:22.87€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
26.00€
Maksudeta:21.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.