Menüü
Ostukorv

RUUNID

RUUNID

Ruunid on iidsed sümbolid, mis on tulnud Norse mütoloogiast. Iga Ruuni sümbol on tugev ja kannab endaga kaasas erinevaid energeetikaid. Ruune on aegade algusest peale kasutatud iseenda kaitseks ja ennustamiseks. Ruune maaliti iseenda peale, kui sooviti saavutada mõni kindel tulemus nagu näiteks lahingutes võitmine või enda nähtamatuks muutmine. Juba Ruunide käes hoidmine aitab kaitsta sind ja tugevdab sinu isiklikku jõudu.  AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, igaüks erivärvi ja erinevate omadustega. See Ahhaat siin on kõikide teiste Ahhaatide ema ehk kõige peamine Ahhaat. Kristallide tundmaõppimine on üks suu..
56.00€
Maksudeta:45.90€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.Ametüston üks maailma populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui tera..
104.60€
Maksudeta:85.74€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne värvikuma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriit on müstikute kristall, mis aitab jõudu juurde anda ma..
108.99€
Maksudeta:89.34€
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulik äärmiselt kirju struktuur - see on tumepruun kristall, millel on oranžikas pruunid mustrid sees. Mariami Jaspist leidub üle maailma väga paljudes erinevates kohtades. Mariami Jaspise peamisteks leiukohtadeks on ..
49.60€
Maksudeta:40.65€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa kvarts on kristall,..
87.49€
Maksudeta:71.72€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm muudab edukaks, õnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu&nbs..
97.21€
Maksudeta:79.68€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm muudab edukaks, õnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu&nbs..
88.74€
Maksudeta:72.74€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja romantikat juurde tuua. Kristall, mis aitab nautida õnnelikke hetki ja õppida sellest, mida elu on sulle õpetama tuln..
108.99€
Maksudeta:89.34€
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)
RUUNID, VÄEESEMED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.